اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دستورات کاربردی برای ماژول sim 900

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دستورات کاربردی برای ماژول sim 900

با سلام
    از عزیزانی که با این مآژول کار کردن خواهشمندم دستوارتی که در رابطه با تماس و تنظیمات پیامک (deliveri و...) در این تاپیک قرار بدن.
    ممنون از توجهتون.
    *لطفا تاپیکو به فصل مخابرات منتقل نکنین *
    .The best question deserves a better answer
    =-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=
    «پناه»می برم «به خدا»
    از عـیبی که ، «امروز» در خود می بینم، و «دیروز» «دیگران را» به خاطر، «هـمان عیـب» ملامت کرده ام.
    محتاط باشیم، در «سرزنش» و «قضاوت کردن دیگران». وقتی نه از «دیروز او» خبر داریم و نه از "فردای خودمان" .

پاسخ : دستورات sim 900

چراغ اولو خودم روشن کنم :mrgreen:

مدهای sleep در sim900:

چرا از حالت بیکاری استفاده کنبم؟ برای کاهش چشم گیر جریان مصرفی مدار

دو حالت بیکاری در Hardware Design بیان شده است:

الف- با ارسال دستور AT+CSCLK=1 فعال میشود. در این حالت ارتباط سریال کار نمی کند. بیرون آمدن از حالت SLEEP به سه روش زیر انجام می شود:

1- PULL DOWN کردن پایه DTR از ماژول. ارتباط سریال 50ms بعد از pull down شدن فعال می شود.

2- دریافت پیامک از شبکه

3- دریافت تماس یا دیتا از شبکه

ب- با ارسال دستور AT+CSCLK=2 فعال میشود. در این حالت ارتباط سریال فعال می باشد. بیرون آمدن از حالت SLEEP به سه روش زیر انجام می شود:

1- ارسال دیتا به پورت سریال ماژول. اولین بایت توسط ماژول خوانده نمی شود. فقط ماژول را از حالت SLEEP خارج میکند.

2- دریافت پیامک از شبکه

3- دریافت تماس یا دیتا از شبکه

نکته: در صورتی که ماژول 5 ثانیه از پورن سریال دیتا دریافت نکند به حالت SLEEP می رود.

نکته: برای غیر فعال کردن حالتهای SLEEP باید دستور AT+CSCLK=0 را به ماژول ارسال کرد.
    «پناه»می برم «به خدا»
    از عـیبی که ، «امروز» در خود می بینم، و «دیروز» «دیگران را» به خاطر، «هـمان عیـب» ملامت کرده ام.
    محتاط باشیم، در «سرزنش» و «قضاوت کردن دیگران». وقتی نه از «دیروز او» خبر داریم و نه از "فردای خودمان" .

دیدگاه

پاسخ : دستورات کاربردی برای ماژول sim 900

مسیح جان , همه ی این موضوعات قبلا در تاپیک های خودشون بحث شدن.
      یکم جستجو کنین به جواب سوالاتتون میرسین تا این که این مدلی تاپیک بزنین دوست من :rolleyes:

دیدگاه

پاسخ : دستورات کاربردی برای ماژول sim 900

نوشته اصلی توسط Amir safari
        مسیح جان , همه ی این موضوعات قبلا در تاپیک های خودشون بحث شدن.
        یکم جستجو کنین به جواب سوالاتتون میرسین تا این که این مدلی تاپیک بزنین دوست من :rolleyes:
        با تشکر از دیدگاه شما
        بنده این کارو کردم اما چیزی در رابطه با این تاپیک ندییدم
        اگه شما دیدین بگین...
        «پناه»می برم «به خدا»

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X