اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست قیمت موتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست قیمت موتور

سلام دوستان
    برای یه کاری(پیاده سازی PID برای موقعیت موتور) نیاز به یه موتور دارم پروژه نیست برای خودمه
    من یه سوال داشتم قیمت یک موتر انکودر دار بیشتر یا مساوی 300 پالس (سرعت اهمیتی نداره) چقدر در میاد؟
    به نظرتون موتور رو از همین گیربکس های معمولی بگیرم و روش انکودر سوار کنم یا موتور انکودر دار بگیرم؟
    بعد انکودر پک شده بگیرم یا ازین صفحه های انکودر بگیرم و خودم راش بندازم ؟ چون سایتا ازین پک ها نداشتن پرسیدم ،

head<=
    ...تشکر خدا...
    [img width=97 height=100]http://mahdi3d.persiangig.com/image/5280543_t.jpg[/img]

پاسخ : درخواست قیمت موتور

نوشته اصلی توسط m4hd1r
    سلام دوستان
    برای یه کاری(پیاده سازی PID برای موقعیت موتور) نیاز به یه موتور دارم پروژه نیست برای خودمه
    من یه سوال داشتم قیمت یک موتر انکودر دار بیشتر یا مساوی 300 پالس (سرعت اهمیتی نداره) چقدر در میاد؟
    به نظرتون موتور رو از همین گیربکس های معمولی بگیرم و روش انکودر سوار کنم یا موتور انکودر دار بگیرم؟
    بعد انکودر پک شده بگیرم یا ازین صفحه های انکودر بگیرم و خودم راش بندازم ؟ چون سایتا ازین پک ها نداشتن پرسیدم ،
    اقا ما اکثر جاها و تو دستگاه های cnc دیدم انکودرا سوار موتور میکنند حالا خود دانی عزیز :read:
    دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
    بانك اطلاعاتي سنسورها
    ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
    تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
    [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

ممنون

قیمتشون رو دارید؟ چند پالسن؟

head<=
      ...تشکر خدا...
      [img width=97 height=100]http://mahdi3d.persiangig.com/image/5280543_t.jpg[/img]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط m4hd1r
        ممنون

قیمتشون رو دارید؟ چند پالسن؟
        سلام
        انکودر با کفیت حداقل 100000 تومن هست

دیدگاه

موتور های EMG30 حدود 170 تومن قیمتشونه و انکودر خیلی خوبی داره.فکر کنم حدود 200 پالس باشه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X