اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نصب پرتیوس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نصب پرتیوس

سلام
    هر ورژن پرتیوس میخاهم در ویندوز سون 64 بیتی نصب کنم موقع اجرای کرک خطا میدهند که فولدر پیدا نمیکند
    مشکل چیست؟

پاسخ : نصب پرتیوس

خب حق داره بنده خدا چون تو سیستم های 64 بیت برنامه های 32 بیت داخل فولدری با پسوند x86 به معنی مکانی برای برنامه های 32 بیت میرن و شما باید لطف کنی و اون ادرس رو قرار بدی. :biggrin: :biggrin:

موفق باشی
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سوران آراسته
      خب حق داره بنده خدا چون تو سیستم های 64 بیت برنامه های 32 بیت داخل فولدری با پسوند x86 به معنی مکانی برای برنامه های 32 بیت میرن و شما باید لطف کنی و اون ادرس رو قرار بدی. :biggrin: :biggrin:

موفق باشی
      ممنون
      میشود بشتر توضیح بدهید
      در فایل با پسوند 86 به پوشه labcentr میرویم و گزینه پرتیوس انتخاب میکنیم ولی باز مشکل دارد

دیدگاه

ممنون
        حذفش کردم دوباره امتحان کردم درست شد

دیدگاه

من نگفتم فایل برادر گفتم پوشه.
          وقتی در سیستم های 64 بیت وارد درایو سی می شید دوتا program file داره که اخر یکیش نوشته x86. پروتوس توی اون پوشه قرار می گیره و چون کرک به صورت پیشفرض پوشه بدون پسوند رو می شناسه و خب با توجه به توضیحات بالا برنامه در اونجا نصب نشده در نتیجه خطا میده.

خوشحالم که مشکل حل شد.
          موفق باشید
          چرا ناراحتی پاتریک!
          + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
          - از دیدنش ناراحت شدی؟
          + نه
          پس چی ناراحتت کرده
          + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
          تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
          محصولات

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X