اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برش های لیزری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برش های لیزری

سلام خدمت همه دوستان .

من برای کاری به برش لیزری نیاز دارم منتها کار من یه شکل ساده و روند کار تکراریه . یعنی تقریبا نیازی به بخش cnc و درایورهاش ندارم و با ی nc که خودمم می تونم بسازم کارم راه میفته

میشه قطعات مربوط به لیزر رو جداگانه خرید و روی دستگاه خودم سوار کنم؟
    2. اگه میشه چه قدری برام آب می خوره؟
    3.اصلا همچین کاری شدنیه ؟

پاسخ : برش های لیزری

سلام
    بله میشه
    از حدود 90 هزار تومان شروع ( که در حد سزوندن یه ورق کاغذ اتیش زدن کبریت و ... ) و بسته به ضخامت و جنس و ... که نیاز دارید تغییر می کنه معمولا برای کار های معمول 2 - 3 وات کافی که حدود 1.5 میلیون قیمتش البته رنج قیمتش خیلی متنوع

دیدگاه

سلام مجدد.
      ممنون از پاسختون.
      اگه اطلاعات بیشتری هم دارید ممنونتون میشم. از کجا تهیه کنم؟سوار کردنش و استفاده ازش سخته ؟

دیدگاه

برای تهیه یکی از جاهای که می تونید برید جهان الکترونیک ( www.jk-sensor.com‎ ) با اقای سلطانی صحبت کنید (البته اگه حوصلش بگیره :rolleyes
        سوار کردنش هم خوب بلاخره داستان داره هر چی مکانیک شما بهتر باشه خراب کاری کمتر میشه و دقت بالاتر میره
        تو دستتون که نمی تونید بگیریدش یه جای بلاخره باید براش درست کنید که هم امادش هست هم میتونید بدید تراش کاری براتون درش بیارن چیز خاصی نیست بعد نصبش کنید رو مکانیکتون.
        راه اندازیشم بستگی داره به چیزی که می گیرید ممکنه با یه ولتاژ DC ساده راه بیفته ممکنه یکم ریزه کاری داشته باشه و .......

دیدگاه

خوب برای برش پلگسی با ضخامت حدود 80 لیزری با چه توانی لازمه؟ قیمتاشون حدودا چند در میاد؟
          در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
          گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X