اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

m7612

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

m7612

سلام. دوستان من دیتا شیت درایور سنسور pir ای سی m7612 رو گرفتم بعد دیدم مدار رو به برق شهر )220( وصل کرده. اما من تغذیه 5 ولت دی سی به آی سی دادم و پایه zcd رو آزاد گذاشتم و پایه relay رو به ترانزیستور دادم تا یه دونه led رو روشن کنه..ولی از مدار جواب نگرفتم > آیا به همین علت جواب نمیده یا دلیل دیگه ای داره؟؟؟

پاسخ : m7612

سلام

اصلا تراشه قابل اعتمادی نیست و کلا بیخیالش بشین.
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

پس از چی استفاده کنم؟

دیدگاه

مدار موجود در دیتاشیت
        چرا ناراحتی پاتریک!
        + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
        - از دیدنش ناراحت شدی؟
        + نه
        پس چی ناراحتت کرده
        + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
        تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
        محصولات

دیدگاه

من 12 ازش خریدم ولی 3 تاش کار میکرد بقیه خراب بود! اصلا ازش استفاده نکن همون مداری که توی دیتاشیت سنسور هست خیلی خوب کار میکنه من اونو بستم کار کرده. بایه LM324

دیدگاه

سلام مدار رو با lm324 از روی دیتا شیت درست کردم و جواب گرفتم ولی چند تا سوال دارم:
            1-بردش تا چند متر قابل تنظیم؟
            2-کدوم المان مربوط به تنظیم برد(فاصله تشخیص) هست؟
            3- یه لنز بزرگ خریدم ولی نمیدونم فاصله بین لنز و سنسور چقدر باید باشه و چطور تنظیم کنم؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X