اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چطور میتونیم در پروتیوس 7 تعداد لایه های مدار رو مشخص کنیم ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چطور میتونیم در پروتیوس 7 تعداد لایه های مدار رو مشخص کنیم ؟

با سلام

من یه مدار شماتیک توپروتیوس 7 رسم و تبدیل به pcb کردم اما هر کار میکنم خروجی رو به صورت برد دولایه میده چطور میتونم خروجی رو برای یک لایه بگیرم ؟تو منو ها هرچی گشتم تنظیمات رو پیدا نکردم ممنون

پاسخ : چطور میتونیم در پروتیوس 7 تعداد لایه های مدار رو مشخص کنیم ؟

کسی نبود کمک کنه؟
    در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
    گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

با چه فرمت خروجی میخوای ذخیره کنی؟؟؟
      توی تب output قسمت export Graphics وقتی مثلا خروجی رو pdf انتخاب میکنی پنجره ای که باز میشه، سمت چپش قسمت layer میتونی لایه هایی که میخوای توی خروجی باشه رو انتخاب کنی. :smile:
      ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

با سلام
        فک کنم اون پایین سمت چپ یه چند صفحه سبز رو هم گذاشته احتمالا همون باشه....مطمئن نیستم
        ولی اگه طرحتون دو رنگی شد ( دولایه شد) پس از زدن گزینه پرینت قسمت چپ تنظیمات یه هفت هشت تایی گزینه داره اگه دوتای اولو تیک بزنید همه سیم بندی ها رو نمایش میده

دیدگاه

سلام مهندس
          برای مشخص کردن تعداد لایه ها باید در پایین صفحه و سمت راست که چند لایه ی سبز روی هم قرار داره کلیک کنید تا فقط یکی از اون ها سبز باشه
          و در تنظیمات خود نرم افزار مشخص کنید که محلpower track و single track روی کدوم لایه قراره باشه

بازم اگه تو تنظیماتش مشکل داشتی در خدمتم
          امير مسعود مقدم

دیدگاه

سلام داداش
            به محض این که از ISIS وارد محیط ARES میشی، یه پنجره باز میشه که از توی اون باید گزینه ی Single Layer رو انتخاب کنی.
            این جوری:

اللهم عجل لوليک الفرج

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X