اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شیرهای برقی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شیرهای برقی

یک سری اطلاعات درباره انواع شیر های برقی و قیمت هاشون میخاستم

آیا شیر برقی برای کنترل گاز هست

پاسخ : شیرهای برقی

سلام
    بله برای گاز هم وجود داره اما من الان اطلاع دقیقی از قیمتهاش ندارم
    در دیر مغان آمد یارم قدحی در دست
    مست از می می خواران از نرگس مستش مست

دیدگاه

برای گاز هست ااینم عکسش. این شیر دو وضعیتی هستش. این شیر در مشعل های شرکت اتمسفر استفاده میشه.

بچه ها شیری هست که ورودیه آنالوگ داشته باشه بسته به ولتاژ ورودی مقدار خاصی باز یا بسته باشه.... دقیقا مثل شیرهای دستی بشه کم و زیادش کرد
      www.icesi.ir

دیدگاه

شیرهای گاز برقی انواع مختلف داره، (تدریجی/on,off)
        تدریجی: می تونیم با استفاده از ولتاژ ورودی زاویه ی بسته شدن دریچه گاز را کنترل کنیم ( میزان گاز عبوری)
        on,off : فقط می تونیم باز یا بسته نگهش داریم

محل خرید شیرهای گاز برقی : لاله زار ، کوچه علی پور ( من خودم بیشترین اطلاعات رو از این کوچه بدست آوردم) مغازه های هیدرولیک و پنوماتیک
        24 ولت و 220 ولت می دونم هست.

برای فشارهای مختلف گاز موجوده : مثلا 4 BAR برای فشار گاز خانه جواب می ده
        قیمت یه نوع 24 ولت با فشار 2 بار برای لوله های 4/1 با توان 13 وات با مارک Lavara slp-25 تقریبا 17000 تومنه....
        شیرهای on,off دارای دو نوع بسته و باز هستند که در حالت عادی به ترتیب بسته یا باز هستند.
        قیمت ها از 15000 تومن شروع می شه تا 200 هزار تومن . البته شاید گرون ترم باشه

دیدگاه

با سلام
          بله شیرهایی که با ورودی آنالوگ کار می کنند به شیرهای تناسبی یا proportional معروف هستند که هم با ولتاژ 0تا10 ولت هم با جریان 4 تا 20 میلی آمپر کارمی کنند

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X