اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با پایه ایسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با پایه ایسی

دوستان جا زدن ایسی روی پایه قلق یا روش خاصی داره؟
    یه چند بار یه پایه رو روی برد لحیم کردم بعد که خواستم ایسی رو جا بزنم هر کاری کردم نشد از اخر همه پایه های ایسیم خراب شد :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: بعد که پایه رو از روی برد جدا کردم هم جا نخورد :angry:
    قبل از دويدن بايد راه رفتن ياد گرفت.

پاسخ : مشکل با پایه ایسی

شما وقتی آی سی رو روی پایه بدون اینکه همه ی پایه ها تو برد لحیم شده باشن میزنی بعد که درش بیاری جای پایه ها بهم میخوره و سخت جا میره. باید با نوک پیچگوشتی بزنیشون سر جاش. تو برد که نصبشون کنی و همه ی پایه هاشو لحیم کنی قرص و محکم میشه دیگه بهم نمیریزه. پایه های آی سی رو هم یه کم ببر به سمت داخل تا گیر نکنه تو لبه ی پایه ها :NO:
    لطفا سوالات فنی رو به جای پیام خصوصی در انجمن مطرح کنید.

دیدگاه

پاسخ : مشکل با پایه ایسی

نوشته اصلی توسط musefian

دوستان جا زدن ایسی روی پایه قلق یا روش خاصی داره؟
      یه چند بار یه پایه رو روی برد لحیم کردم بعد که خواستم ایسی رو جا بزنم هر کاری کردم نشد از اخر همه پایه های ایسیم خراب شد :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: بعد که پایه رو از روی برد جدا کردم هم جا نخورد :angry:
      با سلام
      کج شدن پایه های ای سی گاهی اوقات به خاطر بد جا زدن ای سی وگاهی هم به خاطر بد دراوردن اون از داخل سوکت هست
      برای جازدن ای سی کافیه کمی پایه های ای سی رو (روی یه سطح صاف مثل میز کار )قرارداده وبا یه نیروی کم پایه ها رو به سمت داخل به طور یکنواخت خم کرده
      برای در اوردن هم یا از ای سی کش استفاده کن یا با یه پنس یا ترمینالی (بنداز) بین سوکت وای سی و کمی ای سی رو به سمت بالا متمایلش کن بعد همین کارو رو برای سمت دیگه هم تکرار کن
      :mrgreen: :mrgreen:
      لـعـن الله قـاتـلیـک و ظـالـمـیـک یـا فـاطـمـة الـزهـرا سلام الله علیها

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X