اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

این دستگاه چیه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

این دستگاه چیه؟

این دستگاه چی هست؟روش نوشته پروگرامر ایا قدیمی هستش؟یا برای میکرو های امروزی مثل AVRهم کاربرد داره؟
    اسمش اینه HI-LO SYSTEMS
    ALL-03A
    نوشته یونیورسال پروگرمر

معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.

پاسخ : این دستگاه چیه؟

توی انبار دانشگاهمون یه دونه مٍثل این دیدم فک کنم پروگرامر z80 باشه.آخه قبل از میکرو z80 رو بورس دانشگاه بوده.البته این نظر منه.HI-LO SYSTEMS این اسم شرکت سازنده دسگاه مدلش رو بزار. :surprised:
    http://upload7.ir/images/42355212667119477675.gif
    daydigi.com

دیدگاه

یه پروگرمر EPROM هستش. چیزی که دیگه الان به نظر من هیچ ارزشی نداره. چون دیگه از این نوع حافظه ها استفاده نمیکنن.

HI-LO SYSTEMS / ALL-03A

دیدگاه

بله پروگرمر EEPROM , 8051 و از این دست IC های قدیمی هست.بنظرمن درست نیست که بگیم دیگه ارزشی نداره!
        چون هنوز هستند مهندسایی که با 8051 طراحی میکنن. کاری ندارم که از سری S استفاده میکنن یا نه یا اینکه اونا مال عهد عتیق هستند و ... خیلی وقتا فرصت و انرژی برای یادگیری وجود نداره و باید با داشته های قدیمیت و قبلیت کار کنی.
        غیر از اینا خیلی از دستگاه های قدیمی با این میکرو ها و EEPROM ها طراحی شدند و باید برای تعمیر از این دست پروگرمر ها استفاده بشه.

دیدگاه

هر چه که خار آید روزی به کار آید
          در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
          2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
          3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X