اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

جریان led نواری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

جریان led نواری

با عرض سلام.می خواستم بدونم رول های 5 متری rgb 5050 60pcs چند آمپر جریان می کشه.در حالت رنگ سفید.واسه یه رول منبع چند آمپری استفاده کنم بهتره؟
    حرف زدن کافي نيست بايد عمل کرد.دانستن کافي نيست بايد به کار گرفت

پاسخ : جریان led نواری

این رول های پنج متری درحالت تک رنگ با دوآمپر هم راش انداختم ولی وقتی میخوای چند رنگ روشن بشه چون مخلوط سه تا رنگ باهم روشن میشند بهتره از منبع 5-4 آمپری و کنترل کننده های 12 آمپری که برای هر شاخه میتونند 4 آمپر بدهند استفاده کنید. یه بار برای یه رول 8 متری از یه منبع 4 آمپری با یه کنترل کننده 6 آمپری استفاده کردم که کنترل کننده ام سوخت چون هرشاخه بیشتر از 2 آمپر میشه. شما برای زیر 3 متر از منبع 2 آمپری و کنترل کننده 6 آمپری استفاده کن و برای بیشتر از 3 تا 10 متری هم منبع 4 آمپری کنترل کننده 12 آمپری استفاده کن. یه بار برای یکی 8 متر وصل کردم با منبع 2 آمپری و کنترل کننده 6 آمپری و هنوزم به خوبی داره کار میکنه و مشکلی پیش نیومده ولی نورش یه کم ضعیف شده که به چشم نمیاد. موفق باشید
    در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
    گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

پاسخ : جریان led نواری

به نظرتون ال ای دی های نواری گزینه مناسبی برای روشنایی اتاق هستن؟یا بعد از مدتی نورشون کم میشه (با توجه به اینکه با منبع ولتاژ روشن شدن) ؟
      مثلا 5 متری 60 تایی معادل چند پاور ال ای دی یک وات میشه حدودا؟.
      زندگی پر ز وجود است ولی ..
      ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X