اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرامر یو اس بی 2 و ال ام 35 ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرامر یو اس بی 2 و ال ام 35 ؟

سلام دوستان .

من الان یه ماهه تو اینترنت دنبال پروگرامر ای وی ار که با یو اس بی 2 سازگار باشه میگردم ولی یا پیدا نمیشه یا اگه پیدا بشه این قدر اشکال و قلق داره که به درده من نمیخوره .

میخواستم کسی یه نمونه سراغ داره که کار کنه .و از شانس خوب من با باسکام هم مچ باشه ؟ خداییش به فنا رفتم این قدر پول کارت اینترنت و پول تلفن دادم اخرش نتیجه نگرفتم !

سوال دوم هم این که الان تو سایت داشتم در باره ال ام 35 مطلب میخوندم که یه فایل دانلودی از سایت 4 شارد بچه ها داده بودند که دانلود نشد ولی تو همون سایت دانلود که ترمومتر رو سرچ کردم این نقشه اومد

میخوام استادا نظر بدن ببینن این کار میکنه من بخوام بسازم ؟ بعد از کجا باید این رو به ال سی دی 2 در 16 وصل کنم ؟ واقعا -40 تا + 110 رو میده ؟

پاسخ : پروگرامر یو اس بی 2 و ال ام 35 ؟

در مورد مدار دومتون بله این مدار کار میکنه ولی خروجی اون آنالوگه باید اونو به یه مبدل آنالوگ به دیجیتال بدین و با استفاده از میکرو اونو روی lcd نمایش بدین

دیدگاه

نقشه ای از مبدل انالوگ به دیجیتال شما داری ؟

دیدگاه

سلام :

نیازی نیست !
        خود میکروی AVR داره و میتونی با ADC خود میکرو استفاده کنی که فکر کنم برنامش تو سایت هست !
        یک جستجو بکنی بهش میرسی حتماً !

موفق باشی

دیدگاه

من الان یه ماهه تو اینترنت دنبال پروگرامر ای وی ار که با یو اس بی 2 سازگار باشه میگردم ولی یا پیدا نمیشه یا اگه پیدا بشه این قدر اشکال و قلق داره که به درده من نمیخوره .

http://www.eca.ir/forum2/index.php/topic,4665.0.html

دیدگاه

دست هر دوی شما درد نکنه که راهنمایی کردید

من امروز میرم قطعاتش رو میگرم بسازم

جالب اینجاست که من تا حالا چند بار این لینک که دادی رو دانلود کردم ولی چون از بس تو اون فروم هر کی یه مشکلی و عیبی گرفته بود بیخیالش شدم و فکر کردم کار نمیکنه !

دیدگاه

دوستان من یه مشکلی دارم .

من هر کاری میکنم نمی تونم کار کنم که تو برنامه اجیله فقط مس کاری رو نشون بده تا از روش پرینت بگیرم و از رو اون فیبر رو درست کنم .

راهی داره من بتونم اون علامت ها رو حذف کنم و فقط طرف مسی فیبر رو نشون بده ؟

دیدگاه

سلام
                میتونم بپرسم با lm35 میخای چکار کنی چون به نظر من بهتره اون مدارای قدیمی (نفتی) رو بزاری گوشه چون حتی اگر بخای باهاش سویچ کنی بنظر من بهتره از avr استفاده کنی
                در ضمن فکر میکنم برای پشت فیبرت بهتر باشه از پروتوس استفاده کنی
                موفق باشی
                انجام پروژه هاي برنامه نويسي اندرويد
                [glow=red,2,300]نرم افزار نقشه هاي پاور کامپيوتر اندوريد[/glow]
                http://cafebazaar.ir/app/?id=com.atxdroid

دیدگاه

در مورد مدار دومتون نظر منم اینه که بری سراغ میکرو و سنسور رو با میکرو ره اندازی کنید با کمی ظریف کاری می تونید تا هر رنجی رو که می خواید

نمایش بدید با بالاترین دقت ممکن.

[hr]عید نوروز نمایانگر فرهنگ و تمدن اصیل ایرانی بر تمامی ایرانیان گرامی باد
                  دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X