اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدارات قابل کاشت در بدن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدارات قابل کاشت در بدن

سلام دوستان
    من دانشجوی ارشدم و دوست دارم برای پروژه ام روی مداراتی کار کنم که قابل کاشت توی بدن هستند.
    میخواستم بدونم کسی اطلاعاتی در این زمینه داره؟
    از کجا باید شروع کنم؟
    رفرنس اگه دارید ممنون میشم کمکم کنید

پاسخ : مدارات قابل کاشت در بدن

کسی نیست کمک کنه؟

دیدگاه

رشته؟ دانشگاه؟ سطح توانایی؟ زمینه علاقه مندی؟
      می تونی به عنوان کار عملی، روی سمعک دیجیتال کار کنی. خیلی مفید و کاربردیه و هر کسی هم دانش ساختش رو نداره. یه کار پیشرفته تر ضربان ساز قلب (Pace Maker) هستش که خوب دنگ و فنگ بیشتری داره. این دو تا مورد در آینده می تونه به دردت بخوره چون ساختنش کارِ هر کسی نیست و اگه بسازی، مشتری براش هست فراوون

یه نمونه دیگه شبیه ضربان ساز قلب، کاشتنی هایی هستند که برای تحریک عضلات مورد استفاده قرار می گیرند. برای تحقیق، عبارت تحریک الکتریکی عملکردی (FES) رو جستجو کن. مطالب بسیار زیادی در موردش وجود داره. کاشتنی های FES هم چیزای به درد بخوری هستند.

ما خودمون به قد کفایت درس خوندیم و کار می کنیم، می دونیم که امکان ساختنِ هیچ کدوم از این کاشتنی ها توی ایران (اونم در حد تزِ ارشد) وجود نداره. ولی محض گذروندن دوره ارشد و یکمی تحقیق و پژوهش چیزای خوبیه.
      بیایید با Google آشتی کنیم!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد رستمی
        رشته؟ دانشگاه؟ سطح توانایی؟ زمینه علاقه مندی؟
        می تونی به عنوان کار عملی، روی سمعک دیجیتال کار کنی. خیلی مفید و کاربردیه و هر کسی هم دانش ساختش رو نداره. یه کار پیشرفته تر ضربان ساز قلب (Pace Maker) هستش که خوب دنگ و فنگ بیشتری داره. این دو تا مورد در آینده می تونه به دردت بخوره چون ساختنش کارِ هر کسی نیست و اگه بسازی، مشتری براش هست فراوون

یه نمونه دیگه شبیه ضربان ساز قلب، کاشتنی هایی هستند که برای تحریک عضلات مورد استفاده قرار می گیرند. برای تحقیق، عبارت تحریک الکتریکی عملکردی (FES) رو جستجو کن. مطالب بسیار زیادی در موردش وجود داره. کاشتنی های FES هم چیزای به درد بخوری هستند.

ما خودمون به قد کفایت درس خوندیم و کار می کنیم، می دونیم که امکان ساختنِ هیچ کدوم از این کاشتنی ها توی ایران (اونم در حد تزِ ارشد) وجود نداره. ولی محض گذروندن دوره ارشد و یکمی تحقیق و پژوهش چیزای خوبیه.
        داداش دستت درد نکنه
        من رشتم الکترونیک هستش
        دانشگاه آزاد اسلامشهرم
        الان ترم دوم هستم
        گفتم بگردم دنبال موضوع تا واسه سمینارم هم با همین موضوع پایان نامم کار کنم.
        شما رشتت چیه؟
        کجا هستی؟
        میشه ایمیلت رو داشته باشم

دیدگاه

من یکمی دست و پا شکسته درس خوندم برا خودم. ایمیلم که اینجا هست.
          برای تز ارشد دنبال این نباش که از کسی خط مشی بگیری. خودت تحقیق و جستجو کن... الآنم با کلمات کلیدی که توی پیغام قبلم گفتم، شروع کن به جستجو.
          موفق باشی
          بیایید با Google آشتی کنیم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X