اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عدم اجازه برای تغییر نام در انجمن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

عدم اجازه برای تغییر نام در انجمن

از مدیران سایت خواهش میکنم که امکان تغییر نام کاربران رو در سایت حذف کنن.اکثر کاربرا با نامشون شناخته میشن و اگر این نام تغییر کنه شناخت کاربرا خیلی سخت و گاهی غیر ممکن میشه.
    از چند کاربر خاص مثل جناب "طراح" و یا از این دست کاربران که کاملا مشخص هستند بگذریم ، بقیه اگر نامشون رو تغییر بدن فکر میکنم مشکل ساز بشه.

پاسخ : عدم اجازه برای تغییر نام در انجمن

نوشته اصلی توسط امیر . م
    از مدیران سایت خواهش میکنم که امکان تغییر نام کاربران رو در سایت حذف کنن.اکثر کاربرا با نامشون شناخته میشن و اگر این نام تغییر کنه شناخت کاربرا خیلی سخت و گاهی غیر ممکن میشه.
    از چند کاربر خاص مثل جناب "طراح" و یا از این دست کاربران که کاملا مشخص هستند بگذریم ، بقیه اگر نامشون رو تغییر بدن فکر میکنم مشکل ساز بشه.
    اقا چه مشکلی بنده با نام 1hoshmand در سایت ثبت نام کردم وقتی دیدم دوستان ایمیل میزنن و اسم هم میپرسن یا به جای اسم از نام 1hoshmand استفاده میکنند نام واقعی خودم را زدم مشکلی به وجود نمیاره :mrgreen:
    دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
    بانك اطلاعاتي سنسورها
    ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
    تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
    [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر . م
      با سلام
      میشه گفت درخواست غیر منطقیه
      داری خیلی ریلکس میگی نباید ازادی در تغییر باشه
      خب میشه گفت ما میتونیم و ازاد هستیم هر جور دوست داریم مثلا لباس بپوشیم
      اما اینجا دیگه خیلی وسیع تره از اونی که ما بخوایم طبق سلیقه خودمون رفتار کنیم
      شاید شما با این تغییر نام مشکل داشته باشید
      ولی بیشتر این انجمن این قابلیت بپسندن
      و خارج از این پسند ها حتی خود مدیران این انجمن هم نمیتونن دیکتاکتورانه کاری رو انجام بدن
      و مثلا همین تغییر نام موردی هست که نمیشه طبق علایق خودمون برنامه ریزی بشه
      بلکه این ازادی حق مسلم یک کاربر

و حالا از دیدگاهی دیگه مینگریم و طبق اشاره شما : که با تغییر نام نمیتونیم کاربران شناسایی کنیم > ....
      خب ماهیت اینجا برای شناسایی افراد نیست
      و اگه یکی از کاربران بخواد پاسخی به مشکلی بده ... مهم اون پاسخ .. نه نام اون فرد

و ماهیت این سایت با شبکه های مجازی اجتماعی متفاوت
      اینجا نام هیچکس مقدس و یا مهم نیست
      اینجا پاسخ پربار مهم
      امیدوارم منظورمو از چند جمله اخر گرفته باشی ....

من برخلاف نظر شما خواهان ازادی و احترام به علایق کاربران هستم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط لوک
        با سلام
        میشه گفت درخواست غیر منطقیه
        داری خیلی ریلکس میگی نباید ازادی در تغییر باشه
        خب میشه گفت ما میتونیم و ازاد هستیم هر جور دوست داریم مثلا لباس بپوشیم
        اما اینجا دیگه خیلی وسیع تره از اونی که ما بخوایم طبق سلیقه خودمون رفتار کنیم
        شاید شما با این تغییر نام مشکل داشته باشید
        ولی بیشتر این انجمن این قابلیت بپسندن
        و خارج از این پسند ها حتی خود مدیران این انجمن هم نمیتونن دیکتاکتورانه کاری رو انجام بدن
        و مثلا همین تغییر نام موردی هست که نمیشه طبق علایق خودمون برنامه ریزی بشه
        بلکه این ازادی حق مسلم یک کاربر

و حالا از دیدگاهی دیگه مینگریم و طبق اشاره شما : که با تغییر نام نمیتونیم کاربران شناسایی کنیم > ....
        خب ماهیت اینجا برای شناسایی افراد نیست
        و اگه یکی از کاربران بخواد پاسخی به مشکلی بده ... مهم اون پاسخ .. نه نام اون فرد

و ماهیت این سایت با شبکه های مجازی اجتماعی متفاوت
        اینجا نام هیچکس مقدس و یا مهم نیست
        اینجا پاسخ پربار مهم
        امیدوارم منظورمو از چند جمله اخر گرفته باشی ....

من برخلاف نظر شما خواهان ازادی و احترام به علایق کاربران هستم
        لوک حرف دل منم را زدی تشششششککککککککرررررررررر :applause: :applause: :applause:
        بانك اطلاعاتي سنسورها

دیدگاه

من تو کمتر سایتی دیدم (تقریبا ندیدم) که کاربر بتونه نام خودشو عوض کنه. این اسمش آزادی نیست. نمیدونم چرا ما عادت کردیم همه چی رو سریع به آزادی میچسبونیم.
          بالاخره باید یه چیزی معرف شخص تو سایت باشه. شما میتونید هم نام کاربریتون رو عوض کنید هم آواتارتون رو هم امضاتون رو کلا همه چی رو میتونید عوض کنید، خب شما که میخواین همه رو عوض کنید بیاین یه کابر جدید درست کنید تموم بشه دیگه.

دیدگاه

حالا امیر مگه چی شده که باید این توانایی تغییر نام از کاربران سلب بشه؟ اتفاقی افتاده؟

دیدگاه

شما میتونید خیلی راحت تمام پستهایی رو که قبلا زدی رو خالی کنی و اسمت رو هم عوض کنی ، حالا این پستها سوتی بوده ، توهین بوده یا هرچی و دیگه نمیشه فهمید این کاربر که قبلا یه خطاهایی هم مرتکب شده کی بوده ، چون همه چی رو میشه تغییر داد. من قبلا هم گفتم که پستها ور مثلا تا 10 دقیقه و اونهم اگر پست جدیدی توسط کاربر دیگه ای زده نشده بشه تغییر داد ، نه اینکه پستی رو که شما 3 سال پیش زدی رو بتونی تغییر بدی، اینجوری پیگیری تاپیکها و موضوعات عملا غیر ممکن میشه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر . م
                شما میتونید خیلی راحت تمام پستهایی رو که قبلا زدی رو خالی کنی و اسمت رو هم عوض کنی ، حالا این پستها سوتی بوده ، توهین بوده یا هرچی و دیگه نمیشه فهمید این کاربر که قبلا یه خطاهایی هم مرتکب شده کی بوده ، چون همه چی رو میشه تغییر داد. من قبلا هم گفتم که پستها ور مثلا تا 10 دقیقه و اونهم اگر پست جدیدی توسط کاربر دیگه ای زده نشده بشه تغییر داد ، نه اینکه پستی رو که شما 3 سال پیش زدی رو بتونی تغییر بدی، اینجوری پیگیری تاپیکها و موضوعات عملا غیر ممکن میشه.
                ببین دوست من : من نمیدونم چرا پست های قبلی دیگران و توهین و سوتی وو.... گذشته
                به چه دردی میخوره !
                راستش من به ازادی ربطش ندادم ... بلکه واقعا خودش مرتبط بود

ما میایم اینجا سوالی یا مشکلی یا نکته ابهامی رو بیان میکنیم
                و منتظر یاری دیگران میمونیم .... چه بسا یه ادم بیاد جواب منو کامل و قشنگ بده و چند سال هم به جرم قتل زندان رفته باشه ....
                و احتمال داره یه مشکلی رو بیان کنم و چندین نفر هم بیان ببینن و پر از ستاره هم باشن
                ولی خیلی راحت از کنار مشکل تو بگذرن ......
                تازه امکان داره بیان چند کلمه هم پاسخ بدن بعد هر چی نقل قول بزنی که این چند کلمه خیلی کم بود ... تور خداااااااااا چند کلمه دیگه به توضیحاتت اضافه کن .....
                ولی اینگار نه انگار ....
                اینجاست که من میگم اسم و ستاره و رتبه افراد مهم نیست
                بلکه زمانی تشکر میکنی و از ته دل اون شخص ستایش میکنی که جوابی دریافت کنی
                حالا هر کی میخواد باشه
                و یه نکته خیلی مهم : بیشترین کمک های علمی رو کسانی میکنن که ستاره ندارن

اینا رو وللش ..... این مهم که گذشته یک نفر اونم توی این انجمن به چه درد ما میخوره!
                اینکه مثلا من بیام اسممو عوض کنم ... چه مشکلی برای شما پیش میاد
                و اگر هم یکی از دوستات این کارو کرد ... حتما اصلا قصدش بوده تا دیگران دک کنه
                خواسته توی افق محو بشه دیگه خب ....
                ادم ها رو که نمیشه از تو دل افق کشید بیرون
                اینقدر بدم از این شکلک میاد که نگو ... چیه بابا ... ادم خنده ش میگیره
                پس نمیشه چون من از این شکلک بدم میاد .. مسئولین این شکلک بردارن و حذف کنن
                شاید خیلی های دیگه دوست داشته باشن... و باهاش حال کنن

و در اخر .. اگر قرار باشه انجمن طبق سلیقه افراد درست کنن .. خب هزاران سلیقه رو چطور میشه با هم انجام داد ...
                پس ما به یه راه کاری نیاز داریم تا منطقی و عام پسند .. بتونیم حداکثر راندمان سلایق براورده کنیم
                و اگر اینجور نباشه ....

دیدگاه

در مورد اینکه مهم اینه که ما پاسخمون رو بگیریم حالا از هر کی ، حق با شماست. اما یه سوال ، شما 4 تا فروم معتبر رو نام ببر که اجازه این کار رو بدن. به نظر من این کار مثل این میمونه که شما با هویت جعلی و یا شناسنامه تقلبی بخوای زندگی کنی.

دیدگاه

باز شما رفتی سراغ آزادی. دوست عزیز من ، آزادی هم چهارچوب داره. این نیست که هر کی هر جور خواست رفتار کنه و بگه ازادی داره. من با کلیت حرفای شما موافقم. اما شما به جای اینکه موردی برخورد کنید دارید کلی گویی میکنید. یه خواهش دیگه بحث رو سیاسی یا عقیدتی نکنیم که این تاپیک بسته نشه.
                    شما ممکنه بخوای با شناسنامه جعلی زندگی کنی. اما آیا کار درستیه؟
                    شما میگید که فروم های زیادی این قابلیت رو دارن میشه چند تاشو نام ببرید.
                    ممنون.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر . م
                      در مورد اینکه مهم اینه که ما پاسخمون رو بگیریم حالا از هر کی ، حق با شماست. اما یه سوال ، شما 4 تا فروم معتبر رو نام ببر که اجازه این کار رو بدن. به نظر من این کار مثل این میمونه که شما با هویت جعلی و یا شناسنامه تقلبی بخوای زندگی کنی.
                      با سلام دوست عزیز
                      حالا فک کنیم یکی با هویت جعلی اصلا قاتل دزد دور از جون بچه ها بیاد به ما کمک کنه مگه چی مسشه اصلا روزی یه اسم عوض کنه مارا به جواب برسونه دستش درد نکنه امام علی میگه اگه علم دست کافر هم باشه بایدا ازش یاد گرفت حالا مهم نیست که کار بر تازه وارد باشی ( که ممکن استاد همه ی ما باشه وتازه تو سایت عضو باشه) یا کاربر فعال ما سوال میپرسیم وجواب را میگیریم مهم رفع مشکل نه اینکه اقای x جواب داده یا نه
                      بانك اطلاعاتي سنسورها

دیدگاه

من خیلی وقتا پستای افراد خاصی رو دوست دارم دنبال کنم. مثلا من تو هر صفحه ای که برم و پستی از جناب طراح یا خدابیامرز اقای آقازاده باشه ، اونو میخونم و معمولا موارد و نکات خیلی خوبی رو برداشت میکنم. حالا شما فرض کن که اسم "طراح" بشه "____" که یکی از عزیزان این اسم رو انتخاب کرده بود. اونوقت دیگه تو تاپیکها نمیشه دنبال پست اشخاص خاصی گشت. نمیگم همیشه اینجوریه ، اما گاها اتفاق میافته که دنبال یکسری اشخاص خاص بگردی.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر . م
                          من خیلی وقتا پستای افراد خاصی رو دوست دارم دنبال کنم. مثلا من تو هر صفحه ای که برم و پستی از جناب طراح یا خدابیامرز اقای آقازاده باشه ، اونو میخونم و معمولا موارد و نکات خیلی خوبی رو برداشت میکنم. حالا شما فرض کن که اسم "طراح" بشه "____" که یکی از عزیزان این اسم رو انتخاب کرده بود. اونوقت دیگه تو تاپیکها نمیشه دنبال پست اشخاص خاصی گشت. نمیگم همیشه اینجوریه ، اما گاها اتفاق میافته که دنبال یکسری اشخاص خاص بگردی.
                          خوب پس شما واسه این طور جا ها میگی خوب دیگه میتونی ایمیل شخصی بدی به طرف و ازش بخای شما را در جریان پست هاشون قرار بده اما اینکه واسه کار خودتوت این طرح اجرا بشه جیز :mrgreen:
                          بانك اطلاعاتي سنسورها

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر . م
                            باز شما رفتی سراغ آزادی. دوست عزیز من ، آزادی هم چهارچوب داره. این نیست که هر کی هر جور خواست رفتار کنه و بگه ازادی داره. من با کلیت حرفای شما موافقم. اما شما به جای اینکه موردی برخورد کنید دارید کلی گویی میکنید. یه خواهش دیگه بحث رو سیاسی یا عقیدتی نکنیم که این تاپیک بسته نشه.
                            شما ممکنه بخوای با شناسنامه جعلی زندگی کنی. اما آیا کار درستیه؟
                            شما میگید که فروم های زیادی این قابلیت رو دارن میشه چند تاشو نام ببرید.
                            ممنون.
                            بحث را فلان و فلان نکنم که تاپیک حذف خواهد شد و یا حداقل قفل
                            اینا همش محدودیت
                            اینا همش قفل بر دهان ماست
                            اینا همش زندان
                            کم داریم از این موارد
                            که قابلیت تغییر نام رو هم از ما بگیرن

؟
                            در کل این پیشنهاد فکر نکنم پذیرفته بشه
                            اگه هم پذیرفته بشه ... فرداش من یه تاپیک ایجاد میکنم که چرا نام کاربری رو نمیشه تغییر داد

راستی من 2 تا شناسنامه دارم ... با اون یکی که اتفاقا جعلی هم هست
                            زن صیغه ای اختیار میکنم
                            میخوام ثواب کنم خووووو ...
                            [move]من ذاتا لیبرالیسمم[/move]

با ارزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : عدم اجازه برای تغییر نام در انجمن

نوشته اصلی توسط لوک
                              بحث را فلان و فلان نکنم که تاپیک حذف خواهد شد و یا حداقل قفل
                              اینا همش محدودیت
                              اینا همش قفل بر دهان ماست
                              اینا همش زندان
                              کم داریم از این موارد
                              که قابلیت تغییر نام رو هم از ما بگیرن

؟
                              در کل این پیشنهاد فکر نکنم پذیرفته بشه
                              اگه هم پذیرفته بشه ... فرداش من یه تاپیک ایجاد میکنم که چرا نام کاربری رو نمیشه تغییر داد

راستی من 2 تا شناسنامه دارم ... با اون یکی که اتفاقا جعلی هم هست
                              زن صیغه ای اختیار میکنم
                              میخوام ثواب کنم خووووو ...
                              [move]من ذاتا لیبرالیسمم[/move]

با ارزوی موفقیت برای شما دوست عزیز
                              سلام ، دوست عزیز چرا موضوع تاپیک رو منحرف میکنید و به بیراهه میکشونید ...
                              بعد که تاپیک قفل میشه ، شاکی میشید و خواهان آزادی بیان هستید ، فکر کنم آزادی بیان معنیش این باشه که شما طوری عقاید و طرز فکرتون رو بیان کنید که موجب نشید حق بیان از دیگران گرفته بشه ...
                              و طبق قوانینی که هنگام عضویت در سایت شما پذیرفتید ؛ بیان مسائل سیاسی در این سایت ممنوعه ؛ و شاید در سایت های غیر علمی ؛ مانند انجمن های اجتماعی کاملا آزاد باشه ؛ به هر حال اگر تاپیک از موضوع خودش منحرف بشه قفل میشه ...

- اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَليِّکَ الفَرَج -
                              ارتباط با من : ir02x6
                              طراحی و ساخت انواع منابع تغذیه سوئیچینگ - SMPS Designer

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X