اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی oled فروشگاه با arm

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی oled فروشگاه با arm

سلام
    من oled فروشگاه رو خریدم و به صورت spi براش pcb هم زدم.سه تا کتابخانه مختلفم پیدا کردم که باید برای arm درستش کنم.حالا مشکلی که هست یک ایسی dc-dc کانورتر میخواد که پیدا نکردم.کار این ایسی اینه ولتاژ 5 و یا 3.3 رو به 12 ولت تبدیل میکنه و میده به oled .این ولتاژ نباید از 30 میلی امپر هم تجاوز کند.حالا کسی راهکاری برای این مشکل داره

پاسخ : راه اندازی oled فروشگاه با arm

با سلام
    نیازی به استفاده از dc/dc خارجی ندارید و می توانید از شارژ پمپ داخلی استفاده کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط lordofnaz
      با سلام
      نیازی به استفاده از dc/dc خارجی ندارید و می توانید از شارژ پمپ داخلی استفاده کنید.
      ایا مدل فول کالر هم این پایه ها رو داره؟ یا فقط اون مدل دو رنگ داره؟ چون من تو دیتا شیتشون دیدم که فقط یه سری از مدلها این پایه هاشون بیرونه و میشه با اتصال چند تا قطعه مثل خازن و مقاومت تغذیه رو درست کرد-ولی همشون این پایه ها رو نداشتن-

دیدگاه

منم هرچی شماتیک برای این مدل دیدم از ایسی درایور استفاده شده.حالا فروشگاه همسایه دو نمونه داره که میشه ازش استفاده کرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط voyager2020
          ایا مدل فول کالر هم این پایه ها رو داره؟ یا فقط اون مدل دو رنگ داره؟ چون من تو دیتا شیتشون دیدم که فقط یه سری از مدلها این پایه هاشون بیرونه و میشه با اتصال چند تا قطعه مثل خازن و مقاومت تغذیه رو درست کرد-ولی همشون این پایه ها رو نداشتن-
          با سلام
          بنده از مدل دو رنگ استفاده کرده ام و مطمئن هستم که با شارژ پمپ داخلی کار می کند ولی مدل رنگی را هنوز راه اندازی نکرده ام .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط lordofnaz
            با سلام
            بنده از مدل دو رنگ استفاده کرده ام و مطمئن هستم که با شارژ پمپ داخلی کار می کند ولی مدل رنگی را هنوز راه اندازی نکرده ام .
            عکسی از oled راه اندازی شده ندارید؟
            مدل فول کالر من دیتاشیتش رو که نگاه کردم اون پایه های مربوط به شارژ پمپ داخلی رو نداشت - تو دیتاشیت یه مدار برای راه اندازی همین مورد داره ولی پایه هایی که استفاده کرده تو مدل فول کالر نیست. بی زحمت یه نگاه به مدل فول کالر بندازید.

دیدگاه

این oled کانورتور داخلی داره.که من فکر کردم توی دیتا شیت این یک مدار پیشنهادی هست.پایه های fb و gdr
              فقط یک fet میخواد که و یک سلف 22 میکرو 2امپر که بازم پیدا نمیشه.میشه جای سیموس فت نوع دیگه ای گذاشت؟
              درد سر کانورتر خودش زیاده و روی pcb جا زیاد میگیره.بهتر از یک کانورتر دیگه استفاده بشه.من خیلی شماتیک و pcb خارجی برای این پیدا کردم ولی یکی از این کانورتر داخلی استفاده نکرده

دیدگاه

سلام
                اگه منظورتون منم-نه متاسفانه - گفتم که برای من اون پایه ها رو نداره - نمیدونم باید دوباره ببینم - شما پارت نامبر قطعه اتون چی هست؟
                برای من پشتش اینو نوشته
                1886803d k06

دیدگاه

دم دستم نیست نگاه میکنم مینویسم.پس چیکار کنیم.میدونستم اون درنگه رو میپرفته.اون هیچ کدوم از این درد سرا رو نداره.تازه پایه ها هم برون باشه قطعاتی که توی دیتا شیت گداشته رو از گجا میخوای پیدا کنی.این همه فروشگاه که همه led میفروشن ولی هیچ کدوم ایسی درایور led ندارن.خیلی جالبه

دیدگاه

اگه تغذیه ات با 6 ولت بود میتونستم بگم چیکار کنی-البته کمی سختی داره-
                    من اون درایور رو که کویر تموم کرده دارم ولی فقط یه دونه است-
                    من شماتیکش رو داخل فایل ها گم کردم -باید بگردم ببینم مگه چی گذاشته که نمیشه پیدا کرد-اگه تونستید یه عکسی ازش بذارید-از شماتیک

دیدگاه

چرا از tps61040dbvr استفاده نمیکنید؟کویر تمام کرده بود ولی الان داره.من نگاه کردم خود خودشه.اینم شماتیک مداری که میخواید

اینم شماتیک با خود oled .این در دیتا شیت ssd1332 امده هست

اینم شماتیک oled به صورت spi به همراه شماتیک درایور

اضافه شده در تاریخ :
                      منم این oled رو خریدم ولی هنوز راه اندازی نکردم.بیایم به کمک هم راش بندازیم.سورسش با من.

دیدگاه

تشکر دوست عزیز -ما فکر میکردیم تمام شده و پیدا نمیشه-اگر هست که چه بهتر

دیدگاه

بله دوباره اورده.حالا من یک شماتیک برای بخش pcb فرستادم که pcb رو برام بزنن اگه شما هم میخواید اعلام کنید تا یک دفعه چند تا ازش بزنند

دیدگاه

من که اینو رو برد با چند تا ای سی دی میخوام بدم چاپ - نمیخوام فقط یه پین اوت داشته باشم-ولی یه عکس از پی سی بی بذار ببینیم چطوره اگر زحمتی نیست

دیدگاه

اقا منم میخوام.اگه بشه یک درایور تاچ هم روش قرار بدید خیلی کامل و دوست داشتنی میشه.یجوری طراحی بشه هم بصورت پاراله وهم به صورت سریال بشه ازش استفاده کرد خیلی کار ارزشمندی میشه و میتونند توی فروشگاه هم برای فروش بزارن.چون هیشکی تابحال با این ال سیدی کار نکرده
                              راستی یک سوال.میشه تاچ های مقاومتی رو برید و به اندازه دل خواه دراورد؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X