ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای درس مخابرات سیار دنبال ی پروزه تئوری هستم میشه بهم چندتا موضوع پیشنهاد کنین ک روش کار کنم؟

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • برای درس مخابرات سیار دنبال ی پروزه تئوری هستم میشه بهم چندتا موضوع پیشنهاد کنین ک روش کار کنم؟

0 0%
  • برای درس مخابرات سیار دنبال ی پروزه تئوری هستم میشه بهم چندتا موضوع پیشنهاد کنین ک روش کار کنم؟

0 0%
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    2011/05/08
    3
    0

مخابرات سیار (موبایل)

من برای درس مخابرات سیار دنبال پروژه تئوری میگردم ک روش کار کنم، دوستان میشه موضوع پیشنهاد بدین؟ البته غیر از سیستمهای نسل چهارم
    2013/07/10
    612
    29

پاسخ : مخابرات سيار (موبايل)

نقل قول نوشته اصلی توسط malahami
    من براي درس مخابرات سيار دنبال پروژه تئوري ميگردم ک روش کار کنم، دوستان ميشه موضوع پيشنهاد بدين؟ البته غير از سيستمهاي نسل چهارم
    سلام
    پروژه را نميدونم منظورت مثلا چه کار ميخواي بکني ولي هر چي سوال در مورد مخابرات سيار و نحوه راه اندازي و نرم افزار هاش خواستي و نحوه گانفيگ کردن راديو ها و شبکه bts , و کلا شبکه GSM , و معماريش من در خدمتم :nerd: :nerd: :nerd:
    2011/05/08
    3
    0

پاسخ : مخابرات سیار (موبایل)

سلام ممنونم، ببین استادمون گفته ی موضوع رو انتخاب کنین و روش تحقیق کنین وبعد بیاین ارائه بدین، من اولش میخواستم درباره ارتباط بین BTS ها کار کنم ک مقاله ای پیدا نکردم دربارش، چند تا از بچه هامونم دارن رو شبکه های نسل چهارم کار میکنن، من الان موندم رو چی کار کنم :cry:
    2013/07/10
    612
    29

پاسخ : مخابرات سيار (موبايل)

نقل قول نوشته اصلی توسط malahami
    سلام ممنونم، ببين استادمون گفته ي موضوع رو انتخاب کنين و روش تحقيق کنين وبعد بياين ارائه بدين، من اولش ميخواستم درباره ارتباط بين BTS ها کار کنم ک مقاله اي پيدا نکردم دربارش، چند تا از بچه هامونم دارن رو شبکه هاي نسل چهارم کار ميکنن، من الان موندم رو چي کار کنم :cry:
    اهان . خوب من فکر کردم ميخواين که يه پروژه اي درست کني که مثلا بتونه کار BTS را انجام بده يا يه چيزي تو اين مايه ها . بازم که مشکلي نداره بنظر من بيا و تو معماري شبکه که نسل دوم تا چهارم مثل هم هستن . بيا و از رابطه بين MCS و BSC , و رابطه بين A-BIS که ميان BSC و BTS ,و رابطه بين UM که ميان BTS و MS قرار داره و کلا روي زير سيستم شبکه کار کن مثل MCS و HLR و VLR ها و غيره حتي ميتوني روي راه اندازي يه BTS به طور کامل از طراحي تا نصب کار کني و تحويل استاد بدي
    حالا بستگي به خودت داره ميخواي چي ارائه بدي .
    در هر صورت من از صفر صفر تا عالي عاليش بات هستم هر جا مشکلي يا سوالي يا نرم افزاري خواستي ساپورتت ميکنم :biggrin:
    2011/05/08
    3
    0

پاسخ : مخابرات سیار (موبایل)

مرسیییییییییییی عزیزم ممنون از راهنماییت @};- حتما از کمکت استفاده میکنم
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5