اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارت

سلام دوستان
    مدتی تو فکر یه چیزیم ، من با دستگاه هی کار میکنم که ولتاژ خروجی سیم ارت اون حدودا 40 شایدم بیشتر باشه
    (رو این حسای میگم بیشتر چون وقتی به جایی وصل نباشه و بهش دست می زنم و پامو روی زمین می زارم
    حسابی تکونم میده)
    خب می خاستم بدونم اگه ولتاژش 40 تا باشه میشه ازش استفاده کرد یا نه؟
    اصلا امکانش وجود داره یانه اگه هست به چه شکله ؟
    ممنون

پاسخ : ارت

اون دستگاه شما در موتور ها و سایر قسمتهای الکتریکی مشکل داره و به مرور زمان اگه تعمیر نشه باعث برق گرفتگی می شه و آسیب به خود دستگاه

تو فکر این نباشید که از اون ولتاژ استفاده کنید زیرا انرزی بالاخره داره از منبع اصلی تامین میشه و انرزی رایگانی در کار نیست

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط human600
      سلام دوستان
      مدتی تو فکر یه چیزیم ، من با دستگاه هی کار میکنم که ولتاژ خروجی سیم ارت اون حدودا 40 شایدم بیشتر باشه
      (رو این حسای میگم بیشتر چون وقتی به جایی وصل نباشه و بهش دست می زنم و پامو روی زمین می زارم
      حسابی تکونم میده)
      خب می خاستم بدونم اگه ولتاژش 40 تا باشه میشه ازش استفاده کرد یا نه؟
      اصلا امکانش وجود داره یانه اگه هست به چه شکله ؟
      ممنون
      40 ولت!!!
      شما این ولتاژ رو نسبت به چی اندازه گرفتی؟
      اگر روزی بفهمی همه چیزایی که از بچگی تا حالا بهت گفتن بی اساس یا دروغه چه حالی میشی؟
      کارمندان نابکار، از دزدان و آشوبگران بیشتر به کشور آسیب ميآ‌رسانند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سعید باقرانی
        اون دستگاه شما در موتور ها و سایر قسمتهای الکتریکی مشکل داره و به مرور زمان اگه تعمیر نشه باعث برق گرفتگی می شه و آسیب به خود دستگاه

تو فکر این نباشید که از اون ولتاژ استفاده کنید زیرا انرزی بالاخره داره از منبع اصلی تامین میشه و انرزی رایگانی در کار نیست

سلام دوستان این دستگاهها کامپیوتری هستند و با توجه به نوع و قیمتشون بعید می دونم این یه مشکل برقی باشه
        و زمانی که دستگاه به کار می افته بیشتر هم میشه و گوشه ایی از این دستگاهها همیشه نقطه ایی به عنوان ارت وجود داره که از کارخانه آن مشخص شده که معمولا با سیم سبز به شیر آب متصل میشه تا دفع بشه
        البته من فکر می کنم این بار اضافی برای موتورهای استپر و سروو باشه
        تا جایی که می دونم این دستگاهها از مدلهای قدیمی تا جدید همه ارت رو دارند
        خب حالا یه سوال ؟
        شما تا حالا چرخ راسته دوزی خیاطی رو دیدید دیگه ، وقتی پاتون رو روی بدنش می ذارید یه جریان نسبتاا ضعیف رو حس میکنید واسه همینم خیاطا واسه راحتی خودشون اونجارو پارچه می کشند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط داود رهایی
          40 ولت!!!
          شما این ولتاژ رو نسبت به چی اندازه گرفتی؟

خب باشه حق باتو هه !
          راستش حدسی گفتم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X