اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سافت استارتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سافت استارتر

سلام من یک سافت استارتر 30 کیلو وات ls خریداری کردم و می خواهم راه اندازی کنم این سافت استارتر با رله بای پاس می باشد اصولا این رله چیکار می کند را نمی دانم کسی هست توضیح دهد ؟
    در ضمن ایا این سافت استارتر ها قابلیت کم و زیاد کردن دور را مانند اینورتر دارند مثلا با یک پتانسو متر؟
    وآیا قابل برنامه ریزی هستند مثلا وقتی برق وصل شود 2دقیقه بعد به طور اتوماتیک موتور را روشن کند؟

پاسخ : سافت استارتر

نوشته اصلی توسط مجید باقری
    سلام من یک سافت استارتر 30 کیلو وات ls خریداری کردم و می خواهم راه اندازی کنم این سافت استارتر با رله بای پاس می باشد اصولا این رله چیکار می کند را نمی دانم کسی هست توضیح دهد ؟
    در ضمن ایا این سافت استارتر ها قابلیت کم و زیاد کردن دور را مانند اینورتر دارند مثلا با یک پتانسو متر؟
    وآیا قابل برنامه ریزی هستند مثلا وقتی برق وصل شود 2دقیقه بعد به طور اتوماتیک موتور را روشن کند؟
    فیدبک اون برای راه اندازی کامل و در واقع قطع سافت استارت از زیر باره
    2- خیر اونها فقط از طریق کنترل زاویه اتش و تنظیم مقدار ولتاژ دور رو تنظیم می کنن و تنها برای راه اندازی نرم بکار می رن
    3- خیر اون قسمت رو باید توسط مدار فرمان پیش بینی کنی

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

در این سافت استارتر در ترمینالهای کنترلی ، دو ترمینال به نام های ptc دارد و دو سری ورودی انالوگ 4تا20 میلی آمپر دارد کاربرد این ترمینالها چیه؟البته ورودی های آنالوگ با جنپر به 0تا10 ولت هم تغییر میکنند

دیدگاه

دقیق نمیدونم
        به علت عتدد در مارک های مختلف امام اونها رو حفظ نیستم
        کاتالوگ داری ؟

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

کاتالوگ دارم و شروع کردم به ترجمه کردن ولی زبانم تعریفی نیست؟

دیدگاه

آخر این کاتالوگ را تر جمه نکردم و نفهمیدم این ورودی های آنالوگ چیه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X