اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نیاز به کمی مشاوره برای پروژه ماشین حساب مهندسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نیاز به کمی مشاوره برای پروژه ماشین حساب مهندسی

سلام به همه دوستان و یاران گرامی انجمن ECA

در مدتی که از کنکور ارشد میگذره و منتظر اعلام نتایج هستم قصد دارم یکی دو تا پروژه با AVR بنویسم و در اینباره یه کوچولو..!! مشاوره میخوام... :nerd:

برای پروژه ماشین حساب مهندسی... برای ورود اعداد بهتره از کیپد استفاده کنم یا پوش باتن های 12*12...؟؟چون قراره دکمه های سینوس و کسینوس و فاکتوریل و لگاریتم رو با پوش باتن پیاده سازی کنم این رو پرسیدم و میخوام بدونم برای اعداد 0 تا 9 هم همین کار رو بکنم بهتره یا کیپد بذارم...؟؟ خواهشا یه نگاهی به ماشین حساب مهندسی بندازید و بمن جواب بدید... :read:

اگر با پوش باتن کار کنم آیا میتونم در بازار پوش برچسبی یا چیزی که اعداد رو نمایش بده پیدا کنم و روی پوش باتن ها بذارم...؟؟

دوم اینکه GLCD مدل 128*64 رو برای اینکار چطور میبینید...؟؟ کوچیکه..؟؟ بزرگه...؟؟ کیفیتش خوب نیست...؟؟

ممنون.

پاسخ : نیاز به کمی مشاوره برای پروژه ماشین حساب مهندسی

نوشته اصلی توسط roberty
    سلام به همه دوستان و یاران گرامی انجمن ECA

در مدتی که از کنکور ارشد میگذره و منتظر اعلام نتایج هستم قصد دارم یکی دو تا پروژه با AVR بنویسم و در اینباره یه کوچولو..!! مشاوره میخوام... :nerd:

برای پروژه ماشین حساب مهندسی... برای ورود اعداد بهتره از کیپد استفاده کنم یا پوش باتن های 12*12...؟؟چون قراره دکمه های سینوس و کسینوس و فاکتوریل و لگاریتم رو با پوش باتن پیاده سازی کنم این رو پرسیدم و میخوام بدونم برای اعداد 0 تا 9 هم همین کار رو بکنم بهتره یا کیپد بذارم...؟؟ خواهشا یه نگاهی به ماشین خساب مهندسی بندازید و بمن جواب بدید... :read:

اگر با پوش باتن کار کنم آیا میتونم در بازار پوش برچسبی یا چیزی که اعداد رو نمایش بده پیدا کنم و روی پوش باتن ها بذارم...؟؟

دوم اینکه GLCD مدل 128*64 رو برای اینکار چطور میبینید...؟؟ کوچیکه..؟؟ بزرگه...؟؟ کیفیتش خوب نیست...؟؟

ممنون.
    با سلام به دوست عزیز
    چون کیپد های معمولی واسه ماشین حساب مهندسی جوابگو نیست به نظر من خودت کیپد را بسازی بهتره اما میدونم که یه جایی تو امجد همچین چیزایی را طراحی مکنه ضمن اینکه به نظر من از ال سی دی گرافیکی و تاچ استفاده کن یه بجای استفاده از کیپد بزرگ یه کیپد کوچیک بزار که اعمال اصلی را انجام بده وبا یه کلید بره تو منوی توابع سینوسی وغیره وعمل مورد نظر را انتخاب کنه
    دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
    بانك اطلاعاتي سنسورها
    ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
    تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
    [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X