اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تشخیص اداپتور بهتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تشخیص اداپتور بهتر

سلام
    دوتا اداپتور 5 ولت دارم،چطور بدون باز کردنشون تشخیص بدم میزان نویز،ریپل و جریان دهی کدوم بهتره و ایدال تره؟
    قبل از دويدن بايد راه رفتن ياد گرفت.

پاسخ : تشخیص اداپتور بهتر

سلام
    بیشتر از رویه برچسب هاشون میشه فهمید
    ولی خوندن کاتالوگشون که تویه اینترنت هست هم ضرری نداره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده
      سلام
      بیشتر از رویه برچسب هاشون میشه فهمید
      ولی خوندن کاتالوگشون که تویه اینترنت هست هم ضرری نداره
      هردو به عنوان اداپتور اورجینال هستن، برند سونی و اپل،فقط جریان و ولتاژشون مشخصه و من هیچ اطلاعات دیگه ای پیدا نکردم،راهی نداره؟

دیدگاه

چرا سونییه تا حدو 15 ثانیه بعد از اینکه از برق کشیده میشه یا بی بار به برق وصله،یه صدای ویزویز ازش شنیده میشه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط musefian
          هردو به عنوان اداپتور اورجینال هستن، برند سونی و اپل،فقط جریان و ولتاژشون مشخصه و من هیچ اطلاعات دیگه ای پیدا نکردم،راهی نداره؟
          مدلش رو تویه گوگل سرچ کنید

اگه شارژر هست و از ارجینال بودنش اطمینان داشتjه باشید هر دو تاش فک کنم از هر نظر عالی باشه

در مورد صدا دادنش فک کنم هسته ترانس سوئیچینگش چسپش کنده شده و هسته لقه

دیدگاه

یه 5 ولت کریتیو هم هست که سویچینگه واز لحاظ نویز و کیفیت خیلی خیلی خوبه( برای یه اسپیکر با صدای خیلی شفاف بوده)،فقط 2.4 امپره،ایراد نداره به عنوان شارژر گوشی که شارژر اصلش 1 امپره استفاده کنم؟برای باتری مشکلی پیش نمیاد؟(باتری قابل تعویض نیست-با یک امپر زمانی که از گوشی استفاده میکنم و به شارژه،شارژ نمیشه و اگه نور صفحه رو زیاد کنم بجای شارژ شدن،باتری خالی میشه )

دیدگاه

نوشته اصلی توسط musefian
              یه 5 ولت کریتیو هم هست که سویچینگه واز لحاظ نویز و کیفیت خیلی خیلی خوبه( برای یه اسپیکر با صدای خیلی شفاف بوده)،فقط 2.4 امپره،ایراد نداره به عنوان شارژر گوشی که شارژر اصلش 1 امپره استفاده کنم؟برای باتری مشکلی پیش نمیاد؟(باتری قابل تعویض نیست-با یک امپر زمانی که از گوشی استفاده میکنم و به شارژه،شارژ نمیشه و اگه نور صفحه رو زیاد کنم بجای شارژ شدن،باتری خالی میشه )
              شارژر گوشی از نوعه منبع جریانه و آداپتور های معمولی از نوع منبع ولتاژ ( اطلاعات در مورد منبع تویه گوگل )

اگه گوشیتون اپل یا سامسونگ یا سونی هست پیشنهاد میکتم یه شارژر جدید بخرید ، در مواقع اضطراری چند بار شارژر اشکالی بوجود نماره
              اگه LG و موتورولا یا نوکیاست هیچ فرقی نمیکنه ، میتونید استفاده کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X