اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در مورد پروژه دانشگاهی بسته بندی کیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در مورد پروژه دانشگاهی بسته بندی کیک

با سلام خدمت دوستان

بخش مکانیک این پروژه یه خرده سخته. البته ساختار مکانیکیش ساده است ولی جور کردن وسایلش و سرهم بندی و تنظیم دقیق یه کم کار رو مشکل میکنه.
    قبل از خرید plc یه سوال در مورد این پروژه دارم، از دوستانی که قبلاً در این زمینه کار کردن هم خواهش می کنم کمک کنن.
    اقتصادی ترین و به صرفه ترین PLC ای که میشه توی این پروژه به کار برد رو لطفاً معرفی کنید.
    پیشاپیش ممنون...

پاسخ : راهنمایی در مورد پروژه دانشگاهی بسته بندی کیک

؟؟!!
    کسی نظری در این مورد نداره؟!

یک دستگاه بسته بندی دیدم از delta plc استفاده کرده بود. با LOGO هم میشه راه اندازیش کرد. بین این دو تا کدوم رو پیشنهاد می کنید.
    تا جایی که من جویا شدم برای این کار تنها ایرادی که به LOGO گرفته شد این بود که رابط کاربریش ضعیفه و کار رو یه خرده سخت می کنه.
    این دستگاه احتمالاً 5 تا جک داره دو تا برای تا کردن مقوای پشت کیک . دو تا برای بستن پشت سلفون با حرارت. یکی هم آخر کار مهر تاریخ میزنه. دو تا نوار نقاله پشت سر هم داره. یک سلفون کش و یک موتور دیگه هم برای بخش سلفون کشی و جدا کردن محصولات. 1 یا 2 تا هم سنسور (احتمالاً فرستنده گیرنده مادون قرمز) داره. سوال من اینه که LOGO میتونه برای این کار مناسب باشه یا همون delta بهتره؟
    منتظر نظرات شما هستم
    متشکر

دیدگاه

پاسخ : راهنمایی در مورد پروژه دانشگاهی بسته بندی کیک

با سلام
      بله دوست عزیز logo مناسب کار شما هست،اگر بازهم هزینش زیاد شد میتونی از smart logo که ایرانی هست استفاده کنی با همون برنامه و کابل پروگرم میشه.بدون مشکل کار شمارو جواب میده.پروسه شما سیمولاتوره پس به فکر کم ترین ها باش که حتما جواب میده فقط i/o رو حساب کن
      رابط کاربریش ضعیفه!!! کی این حرف زده؟ جالبه زیمنس با اون عظمت و تیم قدرتمندش اینو متوجه نشده

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X