اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصال وبکم USB به nRF24L01

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اتصال وبکم USB به nRF24L01

در این پروژه قصد داریم سیم رابط دوربین به USB رو قطع کنیم و مابین شون از دوتا nRF24L01 که تو فروشگاهم هست قرار بدیم تا بی سیم بشن. کنترل سیستم هم با mega8 انجام میگیره

اگر کسی مورد جایگزینی بلده مطرح کنید لطفا تا همه استفاده کنن.

با تشکر

http://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%A7%DA%...%86%DB%8C.html
    hi miami

پاسخ : اتصال وبکم USB به nRF24L01

کسی مبدل USB به SPI سراغ نداره ؟ :rolleyes:
    hi miami

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pesare shoja
      در این پروژه قصد داریم سیم رابط دوربین به USB رو قطع کنیم و مابین شون از دوتا nRF24L01 که تو فروشگاهم هست قرار بدیم تا بی سیم بشن. کنترل سیستم هم با mega8 انجام میگیره

اگر کسی مورد جایگزینی بلده مطرح کنید لطفا تا همه استفاده کنن.

با تشکر

http://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%A7%DA%...%86%DB%8C.html
      خب چرا استاد مدارشو نمیزارید تا بقیه هم استفاده کنن؟
      مداری هم دارین ک بشه دوربین با خروجی AV رو به میکرو وصل کرد و رو مموری فیلم ضبط کرد؟خیلی دنبالشم اما هیچی هنوز پیدا نکردم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pesare shoja
        کسی مبدل USB به SPI سراغ نداره ؟ :rolleyes:
        سلام من یه ای سی سراغ دارم کویر الکترونیک میفروشه که یک usb hostمیباشه در ضمن میتونه یک مموری کارت هم بهش وصل بشه پروتکل ارتباطی هم spi و 8 بیتی پارالل هست اما به نطر من ابن کار شدنی نیست چرا که فرکانس کاری mega8 حداکثر 16Mhzهست که اگر یک دوربین 2 مگاپیکسلی وصل بشه به usb hostو این ایسی به مگا8 وصل بشه با توجه به فرکانس کاری مگا8 حداکثر با 1fpsیا 2fps به nrf میفرسته که اصلا هم منطقی نیست از مگا8 استفاده بشه چرا که یک فیلم حداق30fpsهست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط yunes99
          سلام من یه ای سی سراغ دارم کویر الکترونیک میفروشه که یک usb hostمیباشه در ضمن میتونه یک مموری کارت هم بهش وصل بشه پروتکل ارتباطی هم spi و 8 بیتی پارالل هست اما به نطر من ابن کار شدنی نیست چرا که فرکانس کاری mega8 حداکثر 16Mhzهست که اگر یک دوربین 2 مگاپیکسلی وصل بشه به usb hostو این ایسی به مگا8 وصل بشه با توجه به فرکانس کاری مگا8 حداکثر با 1fpsیا 2fps به nrf میفرسته که اصلا هم منطقی نیست از مگا8 استفاده بشه چرا که یک فیلم حداق30fpsهست
          تازه اگه کد به اندازه کافی بهینه باشه
          یا باید از ARM استفاده کردد یا فیلم را با کیفیت خیلی کم ارسال کرد
          اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X