اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اس ام اس با تلفن ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اس ام اس با تلفن ؟

سلام دوستان من یه مدار دیدم که میشه با تلفن ثابت اس ام اس به تلفن ثابت داد

میخوام بدونم مداری هست که به موبایل هم بده ؟ ایا اصلا راهی داره بدون دخالت مخابرات و نصب تجهیزات این کار رو کرد ؟

در ضمن من این مداری که دارم با ای وی ار نیست میخوام بدونم کسی از دوستان چنین مداری با ای وی ار داره ؟

در ضمن اخرین سوال هم این که من چند وقت پیش تو تلویزیون دیدم یکی این کار رو کرده بود و به اسم خودش ثبت کرد . اون چه طور این کار رو کرده ؟

راستی من تو فروم کلی سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم .

پاسخ : اس ام اس با تلفن ؟

از تلفن ثابت به ثابت میشه . اما از تلفن ثابت به موبایل فقط یه راه داره اون هم استفاده این جوری یه که باید پیغامت رو بدی از تلفن ثابت بدی به یه تلفن ثابت دیگه که اون به موبایل وصل باشه اون موبایل برات بفرسته(دانشجویی) .. . اون یکی راه هم استفاده از اینترنت که شما باید پیغامت رو با تلفن ثایت بفرستی به اینترنت و از رو یه هاست بتونی اون رو اس ام اس کنی مثلا با شما ره ی 300090 . اگه کافی نبود بگو تا برات کلا شرح بدم.....
    ایمان

دیدگاه

حالا چجوری باید از طریق تلفن و با میکروکنترلر به اینترنت متصل شد.
      باید پروتکل PPP رو روی میکرو پیاده کرد ؟
      مودم رو چیکار باید کرد ؟
      چگونه هوشمندانه بپرسیم

دیدگاه

نه کافیه با میکرو و از طریق تلفن(slave)به یه تلفن دیگه که به میکرو وصله و اون میکرو هم به کامپیوتر وصله(master) ارتباط برقرار کنی و الباقی کار رو بدی به کامپیوتر و مودم و اینترنت و .....
        ایمان

دیدگاه

اهان. اینطوری که بله .
          من فکر کردم که کامپیوتری این وسط نیست.
          چگونه هوشمندانه بپرسیم

دیدگاه

مرسی از راهنمایی تون . خیلی مفید بود و عالی !

مدار اس ام اس به تلفن ثابت که با ای وی ار ساخته شده باشه وجود داره ؟ من با 8051 رو دارم ولی اصولا از این ای سی خوشم نمیاد (زیاد هم ازش سر در نمیارم )

اگه کسی این مدار رو لازم داره بگه تا من براش اپلود کنم .

دیدگاه

مسیح جان سلام من این موضوعی که گفتید رو روش فکر کردم .

تا اونجایی که تجربم قد میده می دونم که میشه با استفاده از کامپوتر و یه سری ارتباطات شبکه ای میشه این کار رو کرد حتی با GSM و یکم مخلوط کردنش

با سیستم های شبکه ای میشه حرکت مشابهی پیاده سازی کرد . (آقا ایمانم در جریانن :agree اما اگه منظورت بدون سیستم وکامپیوتر هست و

متمرکز شدی روی ارسال دیتای ریموت من هنوز به نتیجه ی قطعی نرسیدم باید روش اساسی فکر کنم .

حالا اون مداره که با 8051 ملعون ساختنش چه جوری این کارو کرده ؟؟

[hr]عید نوروز نمایانگر فرهنگ و تمدن اصیل ایرانی بر تمامی ایرانیان گرامی باد
              دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

عزیز من منتظرم تا مداری که گفتی با 8051 بزای
                انجام پروژه هاي برنامه نويسي اندرويد
                [glow=red,2,300]نرم افزار نقشه هاي پاور کامپيوتر اندوريد[/glow]
                http://cafebazaar.ir/app/?id=com.atxdroid

دیدگاه

سلام این اون فایله 8051 هست ( ای خدا چی میشد با مگا بود :angry: :arrow: )

http://www.zshare.net/download/9456698c75f417/

راستی در مورد اون طرح که با کامپیوتر باشه چه راهی هست ؟ واقعا راهی وجود نداره بدون در دسر خیلی خیلی خیلی خیلی زیاد بدون دخالت سیم کارت اس ام اس داد ؟

میشه بیشتر توضیح بدین ؟

دیدگاه

سلام ببین رفیق اصلا سیم کارتی در کار نیست ... اتز تلفن خونت یه متنی رو تایپ میکنی برای یه سنتر میفرستی اون سنتر اونو برات به صورت اس ام اس برای گیرندت میفرسته او ن هم از طریق هاستیگ اس ام اس ی ... اگه می خوای شروع کن من هم کمکت می کنم بسازیش ...
                    ایمان

دیدگاه

من میخوام این کار رو شروع کنم :

یه دستگاه ترجیحا با ای وی ار بسازم که به عمو عمه دایی و خاله و اهل فامیل بدم تا بتونن از طریق اون اس ام اس به هم بدن از تلفن ثابت .

حالا میخوام این دستگاه بتونه به موبایل دیگران هم اس ام اس بده !

من تو این بخش موندم !
                      نمیدونم چی کار کنم

اگه بخوام با هاستینگ راه بندازم اینترنت دائمی میخواد که واسم نمیصرفه !
                      راهی هست که بشه با وصل کردن یه موبایل به کامپیوتر این کار رو انجام داد ؟ بعدش من چجوری بفهمم کی میخواد به کی اس ام اس بده تا با کامپیوتر بفرستم ؟ در اخر هم این که چطوری میشه یه سیستم اعتباری راه انداخت تا هر کی پول خودش رو بده ؟

من خودم هم موندم چی کار باید بکنم @

دیدگاه

راهی هست که بشه با وصل کردن یه موبایل به کامپیوتر این کار رو انجام داد ؟
                        بله. خیلی راحته !
                        هم میشه موبایل رو از طریق بلوتوث به کامپیوتر متصل کرد و هم با سیم.
                        اگر بخواهید با سیم اینکار رو بکنید باید یه دونه کابل DKU5 بخرید. (از موبایل فروشی ها پرس و جو کنید پیدا میشه ) من خودم گوشی Nokia3220 رو با این کابل به کامپیوتر وصل کردم و مثل آب خورن میشه باهاش sms داد.
                        با بلوتوث هم یه نرم افزاری هست بنام BlueSoleil که یکسری پورت سریال مجازی رو سیستم درست میکنه و میشه با این پورتهای مجازی خیلی راحت به گوشی فرمان داد (فرامین AT ) و مثلا sms فرستاد .

بعدش من چجوری بفهمم کی میخواد به کی اس ام اس بده تا با کامپیوتر بفرستم ؟
                        خوب اینو میشه توی اون دستگاهی که قراره با AVR ساخته بشه و به خط تلفن وصل بشه پیاده کرد. مثلا اینطوری که اول sms نوشته بشه و بعد شماره تلفن یا موبایل از کاربر سوال بشه. اگه شماره تلفن بود مستقیما به دستگاه مقابل (از طریق خط تلفن ) فرستاده بشه و اگر هم شماره موبایل بود به یه کامپیوتر مرکزی فرستاده بشه که اون کامپیوتر هم بعدا با موبایلی که بهش متصله اونرو ارسال کنه.

در اخر هم این که چطوری میشه یه سیستم اعتباری راه انداخت تا هر کی پول خودش رو بده ؟
                        اینم که کار نرم افزاره و میشه واسش یه الگوریتم پیاده کرد.
                        چگونه هوشمندانه بپرسیم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X