اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی یک سایت باحال با کامپایلر انلاین و کدهای خیلی جالب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معرفی یک سایت باحال با کامپایلر انلاین و کدهای خیلی جالب

بچه ها برید توی این سایت عضو بشید و همنجا با کتابخانه های ++c برنامه هاتون رو بنویسید و برای دوستان دیگه به اشتراک بزارید.من امتحان کردم تمامی مثالها و کتابخانه ها با هدر برد 1768 مچ هست.
    یک برنامه که دیدم خیلی خوشم اومد OV7670_Test_Code_with_ethernet هست که تصویر رو روی لپتاپ از طریق شبکه ببینید. :wow: :applause:
    فکر میکنم راحت بشه از کتابخانه ها در کیل هم استفاده کرد.لطفا بچه نگاه کنند اطلاعات جدیدی به دست اوردن بیان بنویسن.
    http://mbed.org/users/edodm85/code/

پاسخ : معرفی یک سایت باحال با کامپایلر انلاین و کدهای خیلی جالب

اخرشه.چقدر قابلیتهای دیگه هم کامپایلرش داره.دوستان بعد از ثبت نام کامپایلر رو باز کنند و سخت افزار رو همون هدر برد lpc1768 قرار بدن .برنامه هارو منم یه چند تا رو تست کردم خیلی عالی جواب میده.

دیدگاه

پاسخ : معرفی یک سایت باحال با کامپایلر انلای&

نکته جالبش اینه که شما با زدن Example Programs میتونید برنامه رو برای کامپایلر های دیگه پورت کنید و افلاین استفاده کنید
      تمام مثال ها کاربردی و همراه با توضیح کامل و شماتیک هست.دوستانی که به زبان انگلیسی مثل خودم زیاد وارد نیستن با ترجمه گوگل راحت میتون بفمم که چی میگه

دیدگاه

اقا دستت درد نکنه.من مثال دربین با usb و درست کردم جواب داد.راحت میتونم تصویر رو با usb به کامپیوتر انتقال بدم.
        بچه ها همتون هرکاری میکنید رو رها کنید بیاید توی این سایت عضو بشید و این جور برنامه نوشتن رو یاد بگیرید.کار با این سایت خیلی راحت هست و با همون هدر برد eca میشه کار کرد.برای پرگرامر هم با بوت لدر میشه و هم با jlink فقط باید برنامه رو برای کیل تبدیل کنید.خیلی راحته.

دیدگاه

منم جواب گرفتم.دارم رو شبکه کار میکنم تا با شبکه تصویر رو بفرستم.کسی اگه در کار با این سایت مشکل داره بگه راهنمایش کنم.خیلی راحته.مثالهایی در این سایت هستین که کمتر جایی پیدا میشه.این مثالها رو تو ایران به اسم پروژه میفروشن

دیدگاه

وای پردازش سیگنال دیجیتال هم داره.cmsis DSP .کسی نظری نداره درمورد این سایت؟واقعا هر مثال این سایت خودش یک پروژه کامله.من که حول شدم نمیدونم کدومش رو ببندم.هرکی داره کار میکنه بگه تا با هم بریم جلو.مثال رو تبدیل به کیل کنه و اپ کنه که چه بهتر.البته اگه اومد بیرون.هرکی بره داخل این لینک هنگ میکنه و بیرون اومدنش با خداست.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط D.S
              اقا دستت درد نکنه.من مثال دربین با usb و درست کردم جواب داد.راحت میتونم تصویر رو با usb به کامپیوتر انتقال بدم.
              بچه ها همتون هرکاری میکنید رو رها کنید بیاید توی این سایت عضو بشید و این جور برنامه نوشتن رو یاد بگیرید.کار با این سایت خیلی راحت هست و با همون هدر برد eca میشه کار کرد.برای پرگرامر هم با بوت لدر میشه و هم با jlink فقط باید برنامه رو برای کیل تبدیل کنید.خیلی راحته.
              سلام
              با برد اموزشی این کار رو کردید؟
              [glow=red,2,300]برنامه هاي آموزشي تست شده براي NXP LPC1768 با توابع CMSIS[/glow]
              http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76623.0

دیدگاه

هر مثال شماتیک داره.برای نخوای توی برنامه ها تنظیمات رو تغییر بدی بهتر با هدر برد مدارش رو ببندی

دیدگاه

کسی از دوستان با مثال های این سایت کار کرد؟
                  من سنسور فشار و شتاب سنج رو با مثالهای این سایت راه اندازی کردم.

دیدگاه

سلام
                    ممنون از سایتی که معرفی کردید ولی من رفتم تو سایت و ثبت نام کردم ولی تو این لینکی که گذاشتید چند تا پروژه( 12 تا) که بیشتر نیست
                    اگه امکانش هست بگید دقیقا کدوم قسمتهای سایت مد نظر دوستانه
                    با تشکر از راهنماییتون
                    مشخصات من در لینک زیر
                    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.msg698645#msg698645

www.********

دیدگاه

شما هر چیزی که میخوای رو در سرچ اون سایت بنوس کلی پروژه و کتابخانه برات میاره که مستقیم میتونی به کامپایلر انلاین هدایتش کنی و بعد برای کیل بصورت افلاین درش بیاری و با سیمولاتور کیل امتحانش کنی.
                      من هنوز موفق به ریختن بوت لورش نشدم که بتونم با برنامه ای که داره از طریق usb اطلاعات سریال رو ببینم برای همین مستقیم از پرت سریال استفاده میکنم.ناکفته نماند تمامی پروژه ها و کتابخانه ها شی گرا و با ++c نوشته شده.

دیدگاه

سلام دوستان ، من نمیتونم به لینکی که گذاشتید برم ، و تو خود سایت هم نمیتونم ثبت نام کنم ، کلا سیستمم با developer سایت مشکل داره...
                        اگه امکانش باشه در مورد ثبت نامش راهنماییم کنید ، ممنون میشم

دیدگاه

این سایت فیلتره با فیلتر ش ک ن وارد بشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X