اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در مورد تبدیل ترک های زرد به bottom copper

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در مورد تبدیل ترک های زرد به bottom copper

همین!! مشکل دقیقا" توی موضوع مطرح شد :biggrin:
    یه مدار دارم که لازمه قسمتی از ترک ها و قطعات که توی شماتیک بودن ولی به PCB منتقل نشدند رو بصورت دستی روت کنم اما هر ترکی که میکشم بصورت خط زرد هست میخواستم بدونم چطوری میشه این خطوط رو آبی کنم (bottom copper)

پاسخ : راهنمایی در مورد تبدیل ترک های زرد به bottom copper

باید دلیل نیومدن قطعه رو بررسی و مشکلشو رفع کنید.
    به احتمال زیاد مدل pcb قطعه موجود نیست.

دیدگاه

ممنون که جواب دادین - اتفاقا فوتپرینت هم داره این سونسگمنتی که انتخاب کردم. حتی اون تیک مربوط به exclode from pcb .. رو هم برداشتم ولی نمیدونم چرا همه قطعات منتقل شدند بجز سون سگمنت ها . اینم لینک :
      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=42973.0

منم وقتی دیدم کسی کمکی نکرد سون سگمنت رو از کتابخانه ares وارد کردم و کار رو ادامه دادم. حالا هم احتمالا" چون این سون سگمنت به پروژه معرفی نیست ترک هایی که بهش وصل میشن زرد چشمک زن هست . البته در ادامه پرینت گرفتم که مشکلی نداشت . شما در مورد اون لینک اگه کمک کنید ممنون میشم

دیدگاه

1- برای قطعه باید COMPONENT REFERENCE رو وارد کنید حتماً.
        2- ممکنه اون پکیج برای اون قطعه نباشه. از نظر تعداد پین ها و نام پین ها.

در کل توصیه میکنم پکیج قطعات این چنینی رو خودتون بسازید. آموزشش هست. سرچ کنید پیدا کنید.
        خیلی راحته. 1 دقیقه بیشتر طول نمیکشه.

دیدگاه

با راهنمایی شما مشکل حل شد .ممنون

یک اسم واسش انتخاب کردم بعلاوه یه کارای دیگه درست شد .ولی عجیبه که توی شماتیک که میرم فوتپرینت داره ولی توی محیط ares حتی کتابخونش هم نیست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X