ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما در رابطه با نرم افزار Azarakhsh چیست ؟

رأی دهندگان
78. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • [ رای 1 ]بسیار عالی و کامل هست .

38 48.72%
  • [ رای 1 ]خوب هست ولی کمبودهایی دارد . ( در تایپیک کمبود هارا ذکر کنید )

11 14.10%
  • [ رای 2 ]در اجرای نرم افزار مشگلی نداشتم .

8 10.26%
  • [ رای 2 ]در اجرای نرم افزار مشگلی وجود دارد . ( در تایپیک اشکال را ذکر کنید )

22 28.21%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 1 از 7 1234567 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 66
    2010/07/22
    مشهد - شهرعشق
    1,632
    542

[پروژه]دانلود نرم افزار محاسبه مقاومت جهت روشن کردن LED در تابلو ثابت یا پروژکتور

سلام دوستان

:wow: مژده مژده :wow:

با توجه به اینکه اکثر دوستان در نحوه روشن کردن LED برای تابلو ثابت ویا روشن کردن POWER LED برای پروژکتور مشگل دارند...
    در 5خرداد 1392 شروع به طراحی و برنامه نویسی یک نرم افزار کمک آموزشی محاسبه LED کردم.
    قالب و برنامه پایه روز بعد تموم شد...و نرم افزار شکل گرفت ....
    تا الان حدود 6ورژن برای خودم آماده کردم و نسخه نهایی رو اینجا در قالب ورژن1 نرم افزار برای استفاده عموم قرار میدم.

چند نکته:
    1- این نرم افزار بسیار کم حجم طراحی شده و هرکسی میتواند به راحتی دانلود کند.
    2-نرم افزار پرتابل و قابل حمل است و نیازی به نصب کردن ندارد.
    3-تنها برای اجرای نرم افزار نیاز به نصب ( فریم ورک 4 ) و یا ( دات نت 4 ) دارید .
    البته شاید آنها به همراه برخی بازی ها یا نرم افزار های شما در سیستمتان از قبل نصب شده باشند.
    به عنوان مثال اگر VB.NET ویا ++C در کامپیوتر خود نصب داشته باشید...دیگر نیازی به نصب (فرم ورک یا دات نت 4 ) نیست.
    4-اول نرم افزار دانلود نماید...اگر در هنگام اجرا با پیغام نبود دات نت یا فریم ورک 4 مواجه شدید ،از لینک زیر فایل مورد نظر دانلود و نصب نمایید :
    http://yon.ir/Azarakhsh2

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

قابلیت های نسخه 1 نرم افزار Azarakhsh :
    1-محاسبه میزان ولتاژ - جریان ویا مقاومت در شاخه مورد نظر در حالت سری LED .
    2-محاسبه میزان ولتاژ - جریان ویا مقاومت در شاخه مورد نظر در حالت موازی LED .
    3-محاسبه توان نوری خروجی شاخه LED مورد محاسبه قرار گرفته .
    4-محاسبه میزان وات مورد نیاز مقاومت مورد نظر برای شاخه LED .
    5-دارای ماشین حساب جهت انجام محاسبات دستی کاربر .
    6-دارای بخش مقاومت یابی ( در این بخش میتوان رنگ مقاومت مورد نظر را پیدا و مشاهده کرد ) .
    7-قابلیت محاسبه مقاومت 5رنگ و 4رنگ .
    8-دارای بخش جدول رنگ مقاومت های موجود در بازار ( رنج های موجود )
    9-شماتیک نحوه اتصال مقاومت و LED در حالت سری یا موازی به یکدیگر.
    10-دارای ساعت مطابق با کلاک PC کاربر .
    11-به زبان شیرین فارسی و استفاده آسان

لینک دانلود نرم افزار Azarakhsh در همین پاسخ پیوست کردم. با یک کلیک آن را دانلود و با یک کلیک دیگر آن را اجرا کنید . :nice:

این هم یک عیدی ناقابل به تمامی دوستان و کاربران عزیزم و سال نو همتونم پس و پیش مبارک باشه @};-
    منتظر نظرات - پیشنهادات - انتقادات و سوالات شما دوستان گرامی در خصوص بهبودی این نرم افزار در ورژن های بعدی هستم :read:

راستی...اگر این نرم افزار مورد توجهتون قرار گرفته...با زدن گذینه تشکر و نشان دادن علاقه مندی خودتون ،خستگی این چند ماه رو ازم دورتر کنید. ممنون :smile:
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_
    2013/07/12
    شهركرد
    1,377
    77

پاسخ : دانلود نرم افزار محاسبه مقاومت جهت روشن کردن LED در تابلو ثابت يا پروژکتور

اقا من همين الان تستش كردم ضمن تشكر فراوان از زحمت شما دوست عزيز بسيار ساده و كاربردي هست فقط مقاومت را تو رنج نميداد ولي در كل ممنون

[move][b][size=18pt] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.[/size]
    2010/07/22
    مشهد - شهرعشق
    1,632
    542

پاسخ : دانلود نرم افزار محاسبه مقاومت جهت روشن کردن LED در تابلو ثابت یا پروژکتور

نقل قول نوشته اصلی توسط حميد رضا رياحي
    اقا من همين الان تستش كردم ضمن تشكر فراوان از زحمت شما دوست عزيز بسيار ساده و كاربردي هست فقط مقاومت را تو رنج نميداد ولي در كل ممنون
    خواهش میکنم حمیدرضا جان
    بله مقداری که محاسبه میکنه همیشه توی رنج مقاومت های موجود بازار نیست و همین مدلی برنامه نویسیش کردم که دقیق باشه.
    دلیلش اینه که شما خودتون اگه به مقدار دقیقی نیاز داشتین... با سری - موازی کردن چند مقاومت به اون مقدار برسید.
    در غیر این صورت... با کمک جدول رنج مقاومتی که گذاشتم...با توجه به مقدار مقاومتی که محاسبه شده ،نزدیک ترین رنج موجود رو به آن پیدا و استفاده کنید.
    موفق باشید

راستی دوستان توجه فرمایید
    در فرم اصلی بخش ( درباره )
    متاسفانه اشتباه تایپی پیش اومده و شماره موبایل همکارم رو 124 0915 تایپ کردم... شماره درست 125 0915 هست
    هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_
    2010/07/22
    مشهد - شهرعشق
    1,632
    542

پاسخ : دانلود نرم افزار محاسبه مقاومت جهت روشن کردن LED در تابلو ثابت یا پروژکتور

انجام وظیفست :redface:
    چشم
    با اینکه استفاده از اون بسیار آسان است ولی یک کلیپ تصویری آموزشی هم براش میسازم تا دوستان برای استفاده راحت تر باشند.

\|/_\/_
    2006/03/13
    128
    15

سلام داداش خسته نباشی
    یه مشکل
    موقع نصب این خظا رو

میده مشکل از کجا میتونه باشه
    2010/07/22
    مشهد - شهرعشق
    1,632
    542

نقل قول نوشته اصلی توسط coco
    سلام داداش خسته نباشی
    یه مشکل
    موقع نصب این خطا رو میده مشکل از کجا میتونه باشه
    سلام
    سلامت باشید و پیروز و سربلند
    نرم افزار نیازی به نصب نداره و با یک کلیک اجرا میشه
    دو دلیل در عدم اجرای این نرم افزار هست:
    1-یک چیزی مانع اجرای اون میشه....مثل ویروس یاب ( چون پسوند exe. داره )
    2-یا همون فریم ورک 4 یا دات نت 4 رو در سیستمون نصب ندارید
    در این صورت از این لینک فایل مورد نظر با توجه به نوع ویندوز و چند بیتی بودنش انتخاب و دانلود کنید
    سپس کامپیوتر خودتون رو ریست کنید و این نرم افزار رو اجرا کنید

\|/_\/_
    2010/07/22
    مشهد - شهرعشق
    1,632
    542

پاسخ : دانلود نرم افزار محاسبه مقاومت جهت روشن کردن LED در تابلو ثابت يا پروژکتور

از همه دوستان بابت لطفی که نسبت به بنده دارند صمیمانه متشکرم :">
    همچنین خیلی خوشحالم که میبینم در عرض تنها 24ساعت ،این نرم افزار مورد توجه همه دوستان قرار گرفته و بیش از 63 دانلود داشته :job:

دو عدد کلیپ آموزشی نحوه کار با این نرم افزار رو برای دوستان تهیه کردم
    part 1 شامل توضیحاتی در مورد نحوه کار در فرم اصلی نرم افزار هست.
    part 2 شامل نحوه کار در فرم مقاومت یابی می باشد.

البته همین الان هم بگم که بنده گوینده خوبی نیستم و به هزار بدبختی تونستم چند دقیقه کلیپ آموزشی بسازم

در کل.... شرمنده.... سعیم رو کردم :redface:

\|/_\/_
    2010/01/14
    39
    3

سلام مهندس مهران
    دمت گرم مثل هميشه گل كاشتي دست گلت دردنكنه انشاالله هميشه موفق وپايدارباشيد.تشكراززحمات بي وقفه جناب عالي
    2010/01/14
    39
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط مهران چمني
    سلام دوستان

:wow: مژده مژده :wow:

با توجه به اینکه اکثر دوستان در نحوه روشن کردن LED برای تابلو ثابت ویا روشن کردن POWER LED برای پروژکتور مشگل دارند...
    در 5خرداد 1392 شروع به طراحی و برنامه نویسی یک نرم افزار کمک آموزشی محاسبه LED کردم.
    قالب و برنامه پایه روز بعد تموم شد...و نرم افزار شکل گرفت ....
    تا الان حدود 6ورژن برای خودم آماده کردم و نسخه نهایی رو اینجا در قالب ورژن1 نرم افزار برای استفاده عموم قرار میدم.

چند نکته:
    1- این نرم افزار بسیار کم حجم طراحی شده و هرکسی میتواند به راحتی دانلود کند.
    2-نرم افزار پرتابل و قابل حمل است و نیازی به نصب کردن ندارد.
    3-تنها برای اجرای نرم افزار نیاز به نصب ( فریم ورک 4 ) و یا ( دات نت 4 ) دارید .
    البته شاید آنها به همراه برخی بازی ها یا نرم افزار های شما در سیستمتان از قبل نصب شده باشند.
    به عنوان مثال اگر VB.NET ویا ++C در کامپیوتر خود نصب داشته باشید...دیگر نیازی به نصب (فرم ورک یا دات نت 4 ) نیست.
    4-اول نرم افزار دانلود نماید...اگر در هنگام اجرا با پیغام نبود دات نت یا فریم ورک 4 مواجه شدید ،از لینک زیر فایل مورد نظر دانلود و نصب نمایید :

قابلیت های نسخه 1 نرم افزار Azarakhsh :
    1-محاسبه میزان ولتاژ - جریان ویا مقاومت در شاخه مورد نظر در حالت سری LED .
    2-محاسبه میزان ولتاژ - جریان ویا مقاومت در شاخه مورد نظر در حالت موازی LED .
    3-محاسبه توان نوری خروجی شاخه LED مورد محاسبه قرار گرفته .
    4-محاسبه میزان وات مورد نیاز مقاومت مورد نظر برای شاخه LED .
    5-دارای ماشین حساب جهت انجام محاسبات دستی کاربر .
    6-دارای بخش مقاومت یابی ( در این بخش میتوان رنگ مقاومت مورد نظر را پیدا و مشاهده کرد ) .
    7-قابلیت محاسبه مقاومت 5رنگ و 4رنگ .
    8-دارای بخش جدول رنگ مقاومت های موجود در بازار ( رنج های موجود )
    9-شماتیک نحوه اتصال مقاومت و LED در حالت سری یا موازی به یکدیگر.
    10-دارای ساعت مطابق با کلاک PC کاربر .
    11-به زبان شیرین فارسی و استفاده آسان

لینک دانلود نرم افزار Azarakhsh در همین پاسخ پیوست کردم. با یک کلیک آن را دانلود و با یک کلیک دیگر آن را اجرا کنید . :nice:

این هم یک عیدی ناقابل به تمامی دوستان و کاربران عزیزم و سال نو همتونم پس و پیش مبارک باشه @};-
    منتظر نظرات - پیشنهادات - انتقادات و سوالات شما دوستان گرامی در خصوص بهبودی این نرم افزار در ورژن های بعدی هستم :read:

راستی.... اگر این نرم افزار مورد توجهتون قرار گرفته.... با زدن گذینه تشکر ،علاقه مندی خودتون رو ثبت کنید. ممنون :">
    سلام داش مهران عزيزبراي اين ارورروكه درعكس مي بيني ميده دادنت هم از2تا4 روي سيستم نصب مي باشد آنتي ويروس هم غيرفعال كردم بازم همنون اروررودادممنون مي شم مثل هميشه بزرگواري كنيدراهنمايي فرماييد.باتشكر
    [img][/img]
    متاسفانه قراردادن عكس درسايت براي من فعال نيست نتونستم عكس اروربزارم
    2010/07/22
    مشهد - شهرعشق
    1,632
    542

نقل قول نوشته اصلی توسط aliavr
    سلام داش مهران عزيزبراي اين ارورروكه درعكس مي بيني ميده دادنت هم از2تا4 روي سيستم نصب مي باشد آنتي ويروس هم غيرفعال كردم بازم همنون اروررودادممنون مي شم مثل هميشه بزرگواري كنيدراهنمايي فرماييد.باتشكر
    [img][/img]
    متاسفانه قراردادن عكس درسايت براي من فعال نيست نتونستم عكس اروربزارم
    سلام علی جان گل
    نمیدونم چرا گذینه عکس گذاشتنتون فعال نیست...با آقای امیرعلی بلورچیان هماهنگ کنید ....حتما درست میشه
    شما یک ورژن بالا تر نصب کنید...
    ماکروسافت دانت نت فریم ورک 4.5 [ با حجم 25مگابایت ]

در آخر اگر بازهم مشگل فریم ورک داشت....یکی از نرم افزار های VB.NET یا ++C را نصب کنید...در خودشون مجموعه کاملی از فرم ورک هارو دارند
    و باید این نرم افزار حتما دیگه اجرا بشه...

دوستان یک نظر سنجی میزارم بالای همین تایپیک
    لطفا در آن شرکت کنید .

\|/_\/_
صفحه 1 از 7 1234567 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 66