اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار ار اف 14 وات با 1972 ساخت اینجانب عالی کار میدهد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار ار اف 14 وات با 1972 ساخت اینجانب عالی کار میدهد

سلام دوستانی که مدار قبلی بنده که مدار 7 واتی بود را ندیدن اند اول یک نظر انرا نگاه کنند تا از مطالب اضافی خوداری شود http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=90852.0
    این مدار هم عالی کار میدهد بسیار با ثبات و ساده هست فقط نکته این مدار این است که جای ترانزیستور را باید با اره مویی ببرید و اندازه طول و عرض فیبر یک رادیاتور قوی بگذارید و انرا با پیچ به ترانزیستور وصل کنید متاسفانه الان در محل کارم هستم و عکس ندارم از مدار خودم برای شما دوستان عزیز بگذارم ولی حتما برایتان میگذارم ترانزیستور 1972 محصول وارداتی جدید سال 2011 در تهران گیر میاد و همچنین بجای ار اف سی 1و2 چوک vk200 بگذارید لطفا مقادیر را به هیچ وجه تغییر ندهید ؟البته تریمر ها را 75 پیکو هم میتوانید بگذارید سه پایه سرامیکی
    لازم به ذکر است منبع این فایل اینترنت است و توسط بنده تست و راه اندازی شد موفق باشید
    لینک دانلود http://alinb1390.persiangig.com/rfamp-15w.rar/download

پاسخ : مدار ار اف 14 وات با 1972 ساخت اینجانب عالی کار میدهد

اینم تصویر از 1972

به نوع و قطر هیت سینگ توجه کنید 1972 به داغ کردن معروف است ؟؟
    ولتاژ همان 12 ولت کافی است نیازی به 13.8 نیست بگذارید ترانزیستور راحت کار کند و تلفات دمایی نداشته باشد
    موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alinb1390
      اینم تصویر از 1972
      یک فیلم کوتاه هم با موضوع انتن میگذارم از دست ندهید
      به نوع و قطر هیت سینگ توجه کنید 1972 به داغ کردن معروف است ؟؟
      ولتاژ همان 12 ولت کافی است نیازی به 13.8 نیست بگذارید ترانزیستور راحت کار کند و تلفات دمایی نداشته باشد

موفق باشید
      سلام علی آقا
      من خیلی عشق ساختن فرستنده اف ام دارم! از دیدن این تاپیکا ذوق زده میشم :cry: اما هیشکی رو ندارم تا راهنماییم کنه چه جوری بسازم!
      خواهش میکنم راهنماییم کنین :cry:
      من تهران دانشجویم، اگه بشه هر وقت که بشه حاضرم ازتون یاد بگیرم
      حتی اگه با ایمیل هم اگه هر هفته یکی دو بار شما درتماس باشم عالیه.
      چه طوری شرو کنم؟ کتابی چیزی سراغ دارید برم بخونم؟ یا شماتیک مداری دارید بسازم؟
      خیلی ممنون

دیدگاه

دوست عزیزم من این تاپیک ها را برای شما گذاشته ام سعی کن از مدارت کوچیک شروع کنی و ان واتمتر و swr را بسازی اگر مشکل فیبر زدن داری یا قطعات پیغام خصوصی بده نمیخوام تبلیغ توی تاپیک ها بشه هدف اموزشه
        alireza_nobahari@yahoo.com

دیدگاه

دوست عزیزم من این تاپیک ها را برای شما گذاشته ام سعی کن از مدارت کوچیک شروع کنی و ان واتمتر و swr را بسازی اگر مشکل فیبر زدن داری یا قطعات پیغام خصوصی بده نمیخوام تبلیغ توی تاپیک ها بشه هدف اموزشه
          alireza_nobahari@yahoo.com
          چشم علی آقا
          فقط نگفتین از کجا شرو کنم؟ چه جوری بزنم تو کار؟ اول کاری چی بسازم؟ آیا همین اول کار اون وات متر و swr را بسازم؟
          خیلی ممنون بابت وقتی که میزارین

دیدگاه

فقط وات متر رو بساز دوسته خوبم در اینده کامنت میزارم

دیدگاه

سلام.
              این فرستنده 14 واتی بردش چقدره ؟ 1کیلومتر برد داره ؟
              ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

1

دیدگاه

مثل این مدار من 6 سال پیش یکی ساختم ولی ترانزیستورش رو گیر نیاوردم.15 واتی رو از یکی از سایتای خارجی گرفتم و pcb اون هم مثل مال شما بود.تمام قطعات منتاژ شده ولی همین ترانزیستور رو پیدا نکردم.جدیدن هرچی گشتم اون سایت رو پیدا کنم ببینم شماره ترانزیستور چند بود پیدا نکردم.حالا این ترانزیستور رو از کجا میشه خرید؟شاید اون کی من دارم شمارش فرق بکنه

دیدگاه

به چی میخوای وصلش کنی حداقل 2.5 وات ورودی میخواد تا خوب درایو بشه ؟

دیدگاه

بسیار عالی که یه مهندس متالورژی کار تقویت توان میکنه.. ای ولا داری..
                      آقا swr متر خوب از کجا بخرم.. البته فرکانس کاری تا 1 گیگ میخام .. و تا 2.5 گیگ .. همینطور وات متر .سراغ دارین؟

دیدگاه

سلام شمالطف دارید متالورژی کارمه و الکترونیک علاقه بنده
                        واتمتر و swr توی اون فرکانس 2 میلیون به بالا میشه همه شرکت های تجهیزات الکترونیکی دارند
                        البته نهایتا 900 مگاهرتز رو دارند چون فروش نداره توی اون فرکانس
                        توی اون فرکانس ها محاسبات حرف اول رو میزنه

دیدگاه

سلام شمالطف دارید متالورژی کارمه و الکترونیک علاقه بنده
                          واتمتر و swr توی اون فرکانس 2 میلیون به بالا میشه همه شرکت های تجهیزات الکترونیکی دارند
                          البته نهایتا 900 مگاهرتز رو دارند چون فروش نداره توی اون فرکانس
                          توی اون فرکانس ها محاسبات حرف اول رو میزنه
                          متشکرم از پاسختون
                          در جریان محاسبات هستم , اما خب در مرحله آخر خصوصا وقتی میخام یه آنتن رو به خروجی توان متصل کنم نیاز میشه .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X