اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایده اندروید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایده اندروید

سلام دوستان
    من چند وقتیه شرو کردم ب برنامه نویسی اندروید و ...
    چند روزیه بیکارم و برنامه اندروید خاصی ب مقزم خطور نمیکنه ک بسازم دوستان ایا ایده یا برنامه خواسی ب ذهنشون میرسه تا بنویسم؟؟؟ :nerd:
    انجام پروژه هاي برنامه نويسي اندرويد
    [glow=red,2,300]نرم افزار نقشه هاي پاور کامپيوتر اندوريد[/glow]
    http://cafebazaar.ir/app/?id=com.atxdroid

پاسخ : ایده اندروید

سلام
    رسیدی به 2سال پیش من
    ;()((void (*)(void))0x0000))

دیدگاه

نوشته اصلی توسط SAJAD-G
      سلام
      رسیدی به 2سال پیش من
      میشه در مورد دوسال اینده ام بگی؟ :icon_razz:
      چکارا کردی باهاش سجاد جان؟؟ چکارا میکنی؟؟ فایده ای هم داره؟؟

دیدگاه

فایدش اینه که الان میدونی پشت قضیه برنامه های اندروید چی میگذره و برنامه نویسای برنامه هایی که میبینی چه ها که نکشیدن
        من از بلوتوث و وایفای و اینترنت و اس ام اس تو برنامه هام تونستم کار بکشم و از اونور هم تونستم با میکرو همشونو ارتباط بدم (فقط برا تفریح)
        تو iOS هم یه کارایی تو همین مایه ها کردم
        متاسفانه اولش فکر میکردم که فقط بلد بودن اینا مهمه ولی بعد از اینکه یاد گرفتمشون فهمیدم که ایده داشتن برای استفاده از اینا از بلد بودن هم میتونه مهم تر باشه که بهش رسیدن خیلی سخته

دیدگاه

سلام بر دو سرور برنامه نویس
          در صورت امکان میشه روند شروع برنامه نویسیتون بگید ؟
          منظورم اینه که از کجا و چطوری اندروید رو شروع کردین و چهطور ادامه دادید ؟
          خصوصا ارتباط وایرلس رو !
          ممنون از توجهتون
          موفق باشید
          هميشه به ياد خدا باش !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط DDR3
            سلام بر دو سرور برنامه نویس
            در صورت امکان میشه روند شروع برنامه نویسیتون بگید ؟
            منظورم اینه که از کجا و چطوری اندروید رو شروع کردین و چهطور ادامه دادید ؟
            خصوصا ارتباط وایرلس رو !
            ممنون از توجهتون
            موفق باشید
            روند خاصی که نداشت ولی یه روز زد به سرم برم ببینم داستانش چیه و با سرچ تو گوگل شروع شد و ادامه پیدا کرد، یادمه 10 روز طول کشید تا بتونم یه پروژه رو بسازم و اجرا کنم دلیلش هم این بود که اندروید 5تا ابزار میخواست برا شروع (JRE,JDK,SDK,Eclipse,ADT) و علاوه بر دانلود اینا SDK نیاز به پدیت سنگینی داشت که به دلیل تحریم بودن ایران و استفاده از فیلتر شکن های با کیفیت خیلی داغون و سرعت اینترنت داغون تر این کار برا من 10 روز طول کشید (نه اینکه 10 روز سیستم روشن بود داشت دانلود میکردا!) و از داکیومنت خود اندروید که برا برنامه نویسا فراهم کره بود هم شروع کردم که انصافا هم خوب بود.
            ولی الان اون 5تا ابزار 3تاش شدن یکی یعنی به جای اینکه SDK,eclipse,ADT رو دانلود کنید و پدیتش کنید یهآ‌ چیزی اومده به نام ADT bundle که هر 3تا اینا رو با هم داره و فقط باید JRE و JDK رو نصب کنید تا همه چیز آماده بشه و شروع کنید.
            به عنوان منبع فارسی هم وب سایت آقای کمالان به ادرس http://www.kamalan.com معتبر شمرده میشن.
            در مورد ارتباط وایرلس: هر کدوم از امکانات سیستم عامل برای استفاده یه سری کلاس براش مهیا شده و راهنمای استفاده از اون کلاس ها هم تو داکیومنت اندروید آورده شده و میتونید با مراجعه به بخش مربوطه به هدفتون برسید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محسن فاریابی
              سلام دوستان
              چند روزیه بیکارم و برنامه اندروید خاصی ب مقزم خطور نمیکنه ک بسازم دوستان ایا ایده یا برنامه خواسی ب ذهنشون میرسه تا بنویسم؟؟؟ :nerd:
              یک تبلیغی (رکلام )بود که می گفت برا این تایرها ماشین می خوام .این جمله شما منو یاد اون انداخت. :nerd:
              تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
              داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

بسیار عالی بود ؛ من فیلم آموزشی و چند تا کتاب خریده بودم اما همشون خیلی رسمی و فهرست وار آموزش میدادند
                در مورد اینکه چه منبعی استفاده کنم خیلی سر در گم بودم
                الان این سایتی که شما معرفی کردید بسیار عالی بود.

خوب "اندروید استودیو + اندروید SDK " رفت تو لیست دانلود! ولی حجم فیلم های آموزشی خیلی زیاده :angry:
                Reveng will surely come... Your hard time are ahead
                // - - - - - - - - - -
                برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
                // - - - - - - - - - -
                اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
                // - - - - - - - - - -

دیدگاه

من میخوام انروید رو روی ARM نصب کنم.. از کجا باید شروع کنم؟؟
                  کلا میخوام سیستم عامل کار کنم
                  محبت میکنید راهنمایی کنید؟

دیدگاه

سلام دوستان
                    اولین پروژه ای که من برای خودم تعریف کردم یه موزیک پلیر بود. توش از خیلی از کلاس ها باید استفاده کنید مثل کار با دیتابیس,کار با سرویس,نوتیفیکیشن,فایل و....
                    تموم که شد خیلی حال میداد باهاش آهنگ گوش کنم. :wow: شما هم اگه دوست داشتید این پروژه رو انتخاب کنید.
                    من میخوام انروید رو روی ARM نصب کنم.. از کجا باید شروع کنم؟؟
                    کلا میخوام سیستم عامل کار کنم
                    محبت میکنید راهنمایی کنید؟
                    کاش یه تاپیک جدید باز میکردید تا بحث ها قاطی نشه!
                    اول باید مشخص کنید چه ARM ی و روی چه بردی . بعد این که فقط میخواید اندروید رو داشته باشید یا از سورس کامپایل کنید؟!
                    اگر میخواید فقط یه نسخه اندروید بریزید که ایمیج آماده زیاده ولی اگه میخواید از سورس کامپایل کنید به نظر من اول از یه نسخه سبکتر لینوکس شروع کنید! فقط سورس اندروید حدود 20 گیگ هست و کامپایل اون روی یه سیستم خونگی 5-6 ساعت زمان میخواد! (با فرض cpu 4 هسته ای! ) (راه منطقی اجاره VPS هست که هم سریع دانلود بشه و هم کامپایلش اذیت نکنه)
                    همه این ها که گفتم مستلزم این هست که شما با لینوکس آشنایی داشته باشید چون همه این کار ها توی ubuntu یا هر نسخه دیگه ای از اندروید صورت میگیره. البته برای نصب ایمیج آماده توی همون ویندوز هم میشه.
                    [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

اگر میخواید فقط یه نسخه اندروید بریزید که ایمیج آماده زیاده ولی اگه میخواید از سورس کامپایل کنید به نظر من اول از یه نسخه سبکتر لینوکس شروع کنید! فقط سورس اندروید حدود 20 گیگ هست و کامپایل اون روی یه سیستم خونگی 5-6 ساعت زمان میخواد! (با فرض cpu 4 هسته ای! ) (راه منطقی اجاره VPS هست که هم سریع دانلود بشه و هم کامپایلش اذیت نکنه)
                      اگه محل نگهداری فایلها برای استفاده در کامپایلر چه سورس و چه مقصد نهایی کامپایل شده از رم درایو استفاده کنید ( با هارد SSD ) این زمان بشدت کاهش پیدا میکنه
                      آن دم که مرا مي زده بر خاک سپاريد زير کفنم خمره اي از باده گذاريد
                      تا در سفر دوزخ از اين باده بنوشم
                      آنلحظه که با دوزخيان کنم ملاقات يک خمره شراب ارغوان برم به سوغات
                      هرقدر که در خاک ننوشيدم از اين باده صافي ، بنشينم و با دوزخيان کنم تلافي

دیدگاه

سلام آقایون میشه برنامه ای درست کنین که نقشه شماتیک بهش بدیم و بهترین pcb را برامون خودش طراحی کنه.خیلیا به این برنامه نیاز دارن ولی چیزی نیست مرسی

دیدگاه

سلام دوستان
                          من میخوام اندروید رو شروع کنم ولی نه برای موبایل , برای کار با ARM یعنی مثلن یه پردازنده ARM داشته باشی با یه LCD بعد باهاش برنامه اندرویدی اجرا کنی.
                          اولن اینکه میشه؟؟؟ :question: :question:
                          دوم این که مراحلش رو میشه بگین و توضیح بدین :nice:

ممنون
                          سال نو هم مبارک :applause: :applause:
                          تاريک ترين وقت شب درست قبل از طلوعـــــــــــه ....

دیدگاه

اول اینو میخری
                            http://eshop.eca.ir/%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%A8%D8%AA%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B1-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B4%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-arm/2053-beaglebone-black-bb-black-ti-cortex-a8-am3359.html
                            بعد دیگه شروع به برنامه نویسی!ب همین راحتی :icon_razz:

دیدگاه

سلام دوستان
                              سلام.
                              ممکنه یکی از برنامه های ساده ای که نوشتین رو بذارین واسه دانلود؟
                              یه توضیح مختصر هم میدین که از کجا شروع کردین به برنامه نویسی اندروید؟ خیلی دلم میخواد یاد بگیرم.نمیدونم دقیق از کجا باید شروع کنم.
                              برنامه نویسیش راحته؟ آخه برنامه های اندرویدی فارسی خیلی زیاد شده؛ آدم وسوسه میشه واسه کار کردن باهاش!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X