اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پیشنهاد برای داشتن دو ولتاژ ac یکی 220 و دیگری برای تولید تغذیه میکرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پیشنهاد برای داشتن دو ولتاژ ac یکی 220 و دیگری برای تولید تغذیه میکرو

سلام دوستان من برای یک مدارم احتیاج دارم که دو ولتاز 220 برق ac و هم ولتازی که بتونم برای تغذیه میکرو از اون استفاده کنم رو دارم - پیشنهاد شما برای اینکه هزینه کم باشه چیه ؟

پاسخ : پیشنهاد برای داشتن دو ولتاژ ac یکی 220 و دیگری برای تولید تغذیه میکرو

نوشته اصلی توسط emamy2010
    سلام دوستان من برای یک مدارم احتیاج دارم که دو ولتاز 220 برق ac و هم ولتازی که بتونم برای تغذیه میکرو از اون استفاده کنم رو دارم - پیشنهاد شما برای اینکه هزینه کم باشه چیه ؟
    با سلام
    دوست عزیز میشه منظورتون یه خورده واضح تر بیان کنید oo: oo: oo:
    لـعـن الله قـاتـلیـک و ظـالـمـیـک یـا فـاطـمـة الـزهـرا سلام الله علیها

دیدگاه

سعی کردم واضح بنویسم یک چیزی مثل ترانس دو سرخروجی اما هزینه ترانس خیلی گرونه راه حل پیشنهادی دیگه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط emamy2010
        سعی کردم واضح بنویسم یک چیزی مثل ترانس دو سرخروجی اما هزینه ترانس خیلی گرونه راه حل پیشنهادی دیگه
        ببخشید باز هم متوجه نشدم

دیدگاه

منظورم اینه که میخوام توی مدارم هم ولتاز ac 220 داشته باشم هم بتونم ولتاز تغذیه مدار میکرو رو از طریق برق شهر با تغییرات لازم درست کنم که لازم به استفاده از باطری نباشه برای تغذیه میکرو

دیدگاه

میشه با یه تقسیم مقاومتی ( گچی 5w) و دیود زنر این تبدیل ولتاژ را انجام داد من خودم تو یه مداری از این روش استفاده کردم ولی بدیش اینکه نول و زمین مدارت یکی میشن
            اما شما برای حل این مشکل یه پل دیود کوچولو هم بزار :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

دیدگاه

ممنون که پاسخگو بودید مشکلم اینه که بعضا ممکنه ولتاژ ac قطع باشه یعنی نحوه کار کرد مدارم اینطوریه در این حال من نمیخوام میکرو از کار بیافته

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X