اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد منبع تغذیه 5 ولت بدون ترانس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد منبع تغذیه 5 ولت بدون ترانس

یه منبع تغذیه میخوام که یه میکرو و یه رله باهاش روشن کنم خروجی حد اقل 200 میلی امپر بده هر چی نگاه کردم بیشتر 30 میلی آمپر نبود
    قیمت مدار هم واسم مهمه میخوام خیلی ارزون تموم بشه چون قراره تولید انبوه کنم
    کسی مداری می تونه پیشنهاد بده ؟

پاسخ : کمک در مورد منبع تغذیه 5 ولت بدون ترانس

نوشته اصلی توسط amin_skate_bu
    یه منبع تغذیه میخوام که یه میکرو و یه رله باهاش روشن کنم خروجی حد اقل 200 میلی امپر بده هر چی نگاه کردم بیشتر 30 میلی آمپر نبود
    سلام.من ساختم ولی بی کیفیته مخصوصا و مخصوصا برای میکرو.دنباله منابع بدون ترانس نرو.
    بهترین راهش به نظرم اینه که با آی سی tny274 یا vpier12 بسازی یک ترانس کوچولو ee10/11 میخواد و اندازه اش هم اندازه بند انگشته من خیلی ساختم.
    ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی

دیدگاه

سلام
      ممنون
      خوب مداری که ساختی یه شماتیک میزاری یه نگاه کنم بیبنم چظوره
      راستی قیمتش چقدر در میاد ؟

دیدگاه

اینا ساختش کلی هزینه داره، برو یدونه شارژر قدیمی موبایل پیدا کن کارتو راه میندازه، دست دومش دونه ای دوتومنم برات آب میخوره :mrgreen:
        کم گوی و گزیده گوی

دیدگاه

اما دوست عزیز این مداری که گذاشتن تو تاپیک واسه میکرو به درد نمی خوره
          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=74467.0
          به جای اینکه جای کسی را بگیرید سعی کنید جای واقعیه خود را بیابید

TABRIZ

دیدگاه

سلام
            ممنون
            خوب مداری که ساختی یه شماتیک میزاری یه نگاه کنم بیبنم چظوره
            راستی قیمتش چقدر در میاد ؟
            سلام.اگه میخوای با tny274 استفاده کنی که نرم افزار PI بهت شماتیک و ... میده.اگه با وایپر میخوای که برات بذارم.
            نوشته اصلی توسط masoud 578
            اینا ساختش کلی هزینه داره، برو یدونه شارژر قدیمی موبایل پیدا کن کارتو راه میندازه، دست دومش دونه ای دوتومنم برات آب میخوره :mrgreen:
            سلام.هزینه که زیاد نداره ولی خیلی دنگ و فنگ داره برایه کسی که تازه میخواد سوئیچینگ رو شروع کنه پیچیدن ترانسش درده سر داره.
            اگه یک شارژر خوب (ترانزیستوری نباشه و آی سی دار باشه) به اندازه ای که میخوای پیدا کنی (بردش به اندازه ای که میخوای باشه) دو تومان که کمه حتی به نظرم اگه 4 یا 5 تومان هم بود بازم میارزه.(البته اگه جنسش خوب باشه و دائم کار باشه این خیلی مهمه).
            مثلا اگه شما بخوای باtny 274 بسازی خوده آی سیش حدوده دو هزار تومان با سایر قطعاتش جمعا برات حدوده چهار یا 5 تومان میشه.تازه فقط پولش نیست پیچیدنه ترانسش وقت گیره.مگه اینکه بخوای تعداد بزنی.وایپر 12 هم حدوده هزار و خورده ای هست و اونم با سایر قطعاتش حدوده 4 هزار تومانی میشه ولی ترانس حتما بایاس میخوام و ساختش وقت گیر تر میشه.
            کلا به نظرم اگه جنس خوب آماده 5 تومان پیدا کردی و دیدی به کارت میاد بخر.
            البته من یکسری ساختم تولید انبوه هم کردم.

ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X