ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 27 از 27
    2010/04/10
    593
    5

پاسخ : قدم صفر در Android

بهترین سایتی که برای آموزش برنامه نویسی اندروید دیدم این سایته :

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

انسان موفق با آجرهایی که به سمتش پرتاب میشود بنایی مستحکم میسازد.
    2013/07/10
    611
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط امير . م
    بهترين سايتي که براي آموزش برنامه نويسي اندرويد ديدم اين سايته :

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

ممنون امير اقا .
    منبعي بهتر از اينم هم جايي من پيدا نکردم . عالي بود :job:
    2010/05/01
    اصفهان
    378
    1

در اينکه براي برنامه نويسي اندروئيد بهترين زبان ، زبان استاندارد خودش يعني جاوا هست شکي نيست منم اصراري ندارم بگم براي اندرئيد از دلفي استفاده بشه
    علتي که اسمشو آوردم اين بود که اينم توي ذهن داشته باشيد که دلفي محيطي به اسم RAD Studio هست که ذاتا طراحي شده براي توليد نرم افزار با حداکثر سرعت...
    در پروسه توليد نرم افزارهاي تجاري ، زمان يک عامل مهم براي کاهش هزينه ها محسوب ميشه.

و البته خود شرکت توليد کننده ( www.embarcadero.com ) را ازش پرسيدن چرا اينقدر حجم فايلهاي توليد شده زياده ؟ گفته به نظرت کاربر نهايي حجم فايل براش مهمه يا عملکرد نرم افزار؟

آن دم که مرا مي زده بر خاک سپاريد زير کفنم خمره اي از باده گذاريد
    تا در سفر دوزخ از اين باده بنوشم
    آنلحظه که با دوزخيان کنم ملاقات يک خمره شراب ارغوان برم به سوغات
    هرقدر که در خاک ننوشيدم از اين باده صافي ، بنشينم و با دوزخيان کنم تلافي
    2007/12/09
    تهران
    1,626
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط سميراا
    سلام و ممنون از توضيحات
    لطفا اگه امکانش هست بفرماييد که چر ا ميگيد که basic4android بدرد کارهاي حرفه اي نميخوره اينا همين طوري ميگيد چون بيسيکه يا خودتون باهش کار کرديد :nerd:
    ببینید اگه یکم با ساختار اندروید آشنا باشید میبینید یه هسته لینوکسی داریم که روی اون یه ماشین مجازی جاوا به اسم دالویک ماشین نصب میشه ( ART هم که تو اندروید 19 معرفی شد هم همین داستان رو داره) هر برنامه ای برای اجرا شدن باید روی این ماشین اجرا بشه پس حتما باید byte code جاوا باشه! (این که از C/c++ هم میشه استفاده کرد به دلیل قدرت جاواس که میتونه op code سی رو هم به شکل کتابخونه استفاده کنه)
    خوب حالا بیسیک (یا اصلا زبون X بگیم که کلی باشه) که نمیتونه byte code جاوا تولید کنه! پس باید یه جوری تبدیل بشه. این تبدیل کردن کار رو خراب میکنه. با این که خود بیسیک قوی هست یا ضعیف بحثی نداریم. فرض بر خوب بودن هست ولی این تبدیل چی؟!
    بحث پشتیبانی رو حالا وسط بکشیم! شما هر سوالی که توی فکرتون باشه n نفر قبلا اون رو با جاوا پرسیدند ولی بیسیک چی!؟ پشتیبانی مستقیم خود گوگل چی؟؟
    باز استفاده از مونو طرفدار های بیشتری داره ولی واقعا منابع خیلی کمی برای بیسیک به چشمم اومده.
    در اينکه براي برنامه نويسي اندروئيد بهترين زبان ، زبان استاندارد خودش يعني جاوا هست شکي نيست منم اصراري ندارم بگم براي اندرئيد از دلفي استفاده بشه
    علتي که اسمشو آوردم اين بود که اينم توي ذهن داشته باشيد که دلفي محيطي به اسم RAD Studio هست که ذاتا طراحي شده براي توليد نرم افزار با حداکثر سرعت...
    در پروسه توليد نرم افزارهاي تجاري ، زمان يک عامل مهم براي کاهش هزينه ها محسوب ميشه.

و البته خود شرکت توليد کننده ( www.embarcadero.com ) را ازش پرسيدن چرا اينقدر حجم فايلهاي توليد شده زياده ؟ گفته به نظرت کاربر نهايي حجم فايل براش مهمه يا عملکرد نرم افزار؟
    ممنون از اطلاع رسانی.
    من با دلفی آشنایی ندارم نمیتونم خیلی قضاوت درستی ازش داشته باشم ولی به همون دلیل که بالا گفتم باید دلفی هم تبدیل بشه به یه چیز قابل فهم برای ماشین مجازی اندروید! تو بهترین شرایط جایگاهش هم تراز با پروژه مونو میشه.
    پروژه های زیادی با مونو انجام شده و هم برنامه خوب توش هست و هم بد! بحث من این هست که این ها همش برای کسایی خوب هست که توی اون زبون حرفه ای هستند و بنا به نیاز یه پروژه لازم هست یه نسخه هم برای اندروید منتشر کنند ولی کسی که تازه میخواد استارت بزنه( عنوان تاپیک) راه منطقی که جلوش هست جاواست.

باز هم تکرار میکنم که کلا سو تعبییر برای دوستان نشه! وقتی میگم بقیه زبون ها برای این کار چندان مناسب نیستند منظور ضعیف بودن اون زبون نیست, هماهنگ نبودنش با ساختار اندروید منظوره!
    مثلا همون labview که دوستان بهش اشاره کردن! من باهاش کار نکردم و حتما هم نو فیلد خودش قدرت خوبی داره ولی برای اندروید.....
    هرکاری رو با ابزار خودش انجام بدید.....
    [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]
    2011/12/30
    420
    20

سلام پيشنهاد مي کنم حتما اين سايت را ببينيد. اصل اين مطالب در سايت نردبان پلود مي شد که متاسفانه مشکلاتي براي اين سايت ايجاد شده و ادامه اون ها در سايت سکان آکادمي هست. واقعا از صفر هست و خيلي مناسب و کامل.

http://www.sokanacademy.com/courses/programming/android/tutorials/
    2013/01/07
    ايران-گيلان-صومعه سرا عزيز(روستای ماتک)
    496
    23

سلام اندروید با چند تا زبان میشه برنامه نوشت که الان یادم نیست فقط دو تاشو که کار کردم یادم یکی بیسک فور اندروید هست که من پیشنهاد نمیکنم برید سراغش یکی دیگه هم جاواست که به نظرم خیلی اسون تر هست و بهتر چون جاوا رایگان هست ولی بیسک فور اندروید اصلش تجاری هست که در اخرهم میاد کدهای نوشته شده رو به جاوا تبدیل میکنه
    بند یک سایت سراغ دارم http://quicklearn.ir/ خودم فعلا به علت کم بودن وقت شرکت نکردم تو دوره ولی شما شرکت کنید اگه دوست دارید اول جاوا رو توی یک دوره یاد میگرید بعدا هم به گفته خودشون برنامه نویسی اندروید هم شروع میکنند
    [size=15pt]!!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!! [/size]
    [size=12pt]نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم [/size] [size=13pt]
    [/size]
    [size=13pt][/size]
    [move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]
    2012/01/20
    364
    19

من می خوام برنامه ارتباط اندروید با بلوتوثو بنویسم تا یه جاهای هم رفتم اما به مشکل برخوردم کسی هست کمک کنه
    کجاش گیر داری
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 27 از 27