اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست همکاری برای ساخت اینورتر سینوسی خالص (همه چیز آمادس جز چاپر )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست همکاری برای ساخت اینورتر سینوسی خالص (همه چیز آمادس جز چاپر )

:redface:با سلام خدمت همه دوستان و اساتید عزیز
    هرچی تو نت گشتم چیز دندون گیری پیدا نکردم و تصمیم گرفتم که با کمک شما عزیزان یک پروژه رو راه بندازیم
    من یه مدار اینورتر سینوسی خالص دارم درست میکنم و فقط توی قسمت تبدیل dc to dc با توان بالا مشکل دارم و هنوز نتونستم توی این قسمت کاری انجام بدم که به کمک و علم شما اساتید اهل فن نیاز دارم :read: ،حتی قسمت تولید SPWM و موج سینوسی با فرکانس 60 هرتز هم آمادست وفقط مدار چاپررو کم دارم
    ممنون میشم اگه بتونید کمک کنید تا با هم یه مدار خوب طراحی کنیم :redface:

پاسخ : درخواست همکاری برای ساخت اینورتر سینوسی خالص (همه چیز آمادس جز چاپر )

نوشته اصلی توسط 2eny1
    هرچی تو نت گشتم چیز دندون گیری پیدا نکردم و تصمیم گرفتم که با کمک شما عزیزان یک پروژه رو راه بندازیم
    من یه مدار اینورتر سینوسی خالص دارم درست میکنم و فقط توی قسمت تبدیل dc to dc با توان بالا مشکل دارم و هنوز نتونستم توی این قسمت کاری انجام بدم که به کمک و علم شما اساتید اهل فن نیاز دارم :read: ،حتی قسمت تولید SPWM و موج سینوسی با فرکانس 60 هرتز هم آمادست وفقط مدار چاپررو کم دارم
    مطلب الکترونیک صنعتی رو مرور کنید میتونید پیدا کنید. کتاب رشید.
    انواع مختلفی داره میشه با تریستور یا IGBT ساختش.البته تریستوریش یه کم دردسر بیشتری داره.

دیدگاه

پاسخ : درخواست همکاری برای ساخت اینورتر سین&#

با سلام
      مشخصات لازمه رو به پیغام خصوصی ارسال کنید

دیدگاه

پاسخ : درخواست همکاری برای ساخت اینورتر سینوسی خالص (همه چیز آمادس جز چاپر )

خدا رو شکر که حداقل یکی جواب داد !
        ممنون دوست عزیز اما من رشتم الکترونیک نیست فقط از روی علاقه و کنجکاوی دنبال میکنم :agree:
        بخاطر همین هم به کمک دیگران و اهل فن نیاز دارم :cry2: و فرصت نمیکنم که بشینم الکترونیک صنعتی رو بخونم چون میدونم هیچی ازش نمیفهمم :nerd:
        ممنون میشم اگه کمک کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X