اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چند تا سوال درباره شماتیک ای مدار داشتم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چند تا سوال درباره شماتیک ای مدار داشتم

دوستان عزیز من چند تا سوال داشتم:

توی این شماتیک اولا قطعی با نام S5PV210 چند تا پایه ندارد علت چیست؟

دوم چطوری میشه این قطعات رو به هم وصل یکی از دوستان راهنمایی کردند گفتن بر اساس شماره و اسم کنار هر سیم که مشخص شده باید دنبال مشابش بگرد بعد به ان وصل کنی اللبته توی نرم افزار های طراحی مدار اما توی این شماتیک VDD_ALIVE_AP که انتهای یک قطعه است توی سه ا مطرح شده که البته من همه شماتیک رو نفرستادم چون 14 صفحه بود حالا توی این شماتیک این اسم سه بار تکرار شده من باید به کدوم وصل کنم
    دوستان این کلمه DGND چه اصلاحی است و باید در مدار چطوری رسم بشه یا شاید هم برای اتصال بین قطعات دیگر قرار گرفته
    اگه دوستان کل شماتیک رو خواستن بگن بذارم

اگه سوالاتم خیلی سطح پایین است اساتید ببخشن
    چون پرسیدن عیب نیست نپرسیدن عیب است

با تشکر

پاسخ : چند تا سوال درباره شماتیک ای مدار داشتم

با سلام دوست عزیز dgnd همون زمین اون یکی هم چون سر راه خازن هایی مثل 100 و10 نانو هست فک کنم + تغذیه هست
    در مورد نگذاستن اون پایه ها ی شاید قطعه را درست انتخاب نکرده
    مورد داشتم 28 پایه را 29 پایه نشون میداد اما تو pcb درست میشد
    دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
    بانك اطلاعاتي سنسورها
    ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
    تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
    [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

پاسخ : چند تا سوال درباره شماتیک ای مدار داشتم

نوشته اصلی توسط ciscosun2010
      دوستان عزیز من چند تا سوال داشتم:

توی این شماتیک اولا قطعی با نام S5PV210 چند تا پایه ندارد علت چیست؟

دوم چطوری میشه این قطعات رو به هم وصل یکی از دوستان راهنمایی کردند گفتن بر اساس شماره و اسم کنار هر سیم که مشخص شده باید دنبال مشابش بگرد بعد به ان وصل کنی اللبته توی نرم افزار های طراحی مدار اما توی این شماتیک VDD_ALIVE_AP که انتهای یک قطعه است توی سه ا مطرح شده که البته من همه شماتیک رو نفرستادم چون 14 صفحه بود حالا توی این شماتیک این اسم سه بار تکرار شده من باید به کدوم وصل کنم
      دوستان این کلمه DGND چه اصلاحی است و باید در مدار چطوری رسم بشه یا شاید هم برای اتصال بین قطعات دیگر قرار گرفته
      اگه دوستان کل شماتیک رو خواستن بگن بذارم
      با تشکر
      سلام
      این که پایه نداره احتمالا قرار نبوده به جایی وصل شه پس توی شماتیک هم نیاورده که شلوغ نشده ولی حتما دیتاشیت رو بخون و با شماتیکی داری تطبیق بده
      این چیزی که شما میگی اسمش Label هست و همه پایه هایی که Label مشابه دارن باید به هم وصل شن چه 2تا چه 100 تا
      همه رو باید به هم وصل کنی ( این کارو برای شلوغ نشدن شماتیک انجام میدن )

DGND همون زمین هست ولی همون زمینم نیست ، معنیش میشه زمین دیجیتال ، من نمیدونم این شماتیک مال چه مداری هست بهتره کلشو بذاری من بررسیش کنم ولی تو مدارات پیشرفته و سرعت بالا ( از نظر فرکانس پردازش اصلاعات ) برای این که نویز های فرکانس بالا روی قسمت های آنالوگ مدار تاثیر نذاره زمین دیجیتال رو از زمین آنالوگ جدا میکنن و بعد با فیلترهایی در یک نقطه این 2تا زمینو به هم وصل میکنن ( درسته یکی میشن در آخر ولی با هم فرق دارن )
      درایور شبکه و nRF24L01
      کاتالوگ محصولات
      کنترلر CNC شش محوره براي پرينتر 3D و Pick n Place
      شبيه ساز تک تيرانداز و سيبل ديجيتال با پردازش تصوير
      فروش اسيلوسکوپ GWinstek GOS-630FC

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X