اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ردیاب رادیویی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ردیاب رادیویی

سلام
    من به دنبال مدار ردیاب رادیویی می گردم که از یک فرستنده و گیرنده تشکیل شده باشه و به محض نزدیک شدن گیرنده به فرستنده مدار گیرنده آشکار سازی کنه البته مدارات دست وپا شکسته ای تو اینترنت وجود دارد ولی من به دنبال یک مدار کامل و جامع می گردم باتشکر

پاسخ : ردیاب رادیویی

البته دوستان اهل فن تحلیل علمی در این رابطه دارند لطفا در این تاپیک قرار دهند باتشکر

دیدگاه

سلام دوست عزیز
      دوست عزیز گیرنده فقط باید فرستنده مخصوص ردیابی خود را پیدا کند و باید از یک پروتکل کد بندی در موج پیام استفاده کنیم و در گیرنده آشکار سازی کنیم البته نزدیک شدن و دور شدن فاصله را با موج حامل میتوان تشخیص داد .البته دوست عزیز مطلبی که ذکر کردید در مور د تشخیص فرستنده FM ویا دوربین های وایرلس هم جزوه این مبحث مربوط می شود که اگر پروژه یا توضیح خاصی داردید لطفا در این پست قرار دهید با تشکر

دیدگاه

سلام
        دوست عزیز
        تمام نکاتی را که ذکر کردید به یک هدف می رسد و آن هم ردیابی یک فرستنده خاص یا ردیابی فرستنده هایی که در یک سالن وجود دارد در کل هدف گیرنده ها ردیابی می باشد .
        هدف بنده بررسی یک پروژه از مواردی است که شما ذکر کردید و من به دنبال اصول طراحی این سیستم ها میگردم و مشخصات مداری آن هم زیاد مهم نیست در واقع وجه مشترکی که که برای بنده مهم می باشد واکنش گیرنده نسبت به تغییرات در فاصله فرستنده است حال چه یک فرستنده با قابلیت کدینگ یا هر فرستنده رادیویی.
        اگر شما پروژهای کامل ویا تحلیل تئوری از فرستنده گیرنده های کدینگ یا گیرنده هایی با قابلیت تشخیص ردیابی را دارید لطفا در این پست قرار دهید
        موفق وپیروز باشید :job:

دیدگاه

سلام
          بطور مثال مداری برای ردیابی فرستنده هایی با مدولاسیون FM که زمانی که گیرنده به فرستنده نزدیک میشود گیرنده جهت فرستنده و دیگر موارد را ردیابی کند. :job:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X