اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارسال و دریافت sms باsim908

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارسال و دریافت sms باsim908

سلام
    از اساتید کسی میتونه یه برنامه ساده برای ارسال و در یافت اس ام اس با sim908 تو بسکام بذاره؟
    من یه برد کاربردی صنعتی از فروشگاه سایت خریدم . با کامیوتر تو هایپر ترمینال میتونم بفرستم اما با میکرو نه.
    هنگام اتصال میکرو از پورت سریال جی اس ام میشه استفاده کرد؟ توشو(منظور کانکتور db9اش رو) که باز کردم فقط سه تو سیم داره که فک کنم rx,tx,gnd هستن.
    متاسفانه من فقط کمی بسکام بلدم. :cry2:

پاسخ : ارسال و دریافت sms باsim908

نوشته اصلی توسط mammad.j
    سلام
    از اساتید کسی میتونه یه برنامه ساده برای ارسال و در یافت اس ام اس با sim908 تو بسکام بذاره؟
    من یه برد کاربردی صنعتی از فروشگاه سایت خریدم . با کامیوتر تو هایپر ترمینال میتونم بفرستم اما با میکرو نه.
    هنگام اتصال میکرو از پورت سریال جی اس ام میشه استفاده کرد؟ توشو(منظور کانکتور db9اش رو) که باز کردم فقط سه تو سیم داره که فک کنم rx,tx,gnd هستن.
    متاسفانه من فقط کمی بسکام بلدم. :cry2:
    دوست عزیز دراین مورد تاپیک زیاد داریم همونجا مطرح کن مطمئنا به جواب میرسه تو جستجوی گوگل در سمت راست راه اندازی sim900 را سرچ کن و تیک درسایت eca راهم بزن
    دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
    بانك اطلاعاتي سنسورها
    ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
    تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
    [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید رضا ریاحی
      دوست عزیز دراین مورد تاپیک زیاد داریم همونجا مطرح کن مطمئنا به جواب میرسه تو جستجوی گوگل در سمت راست راه اندازی sim900 را سرچ کن و تیک درسایت eca راهم بزن
      شما لطف کن یه لینک بده برای 908 که جواب سوالای من توش باشه. _برد کاربردی صنعتی sin908_

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mammad.j
        شما لطف کن یه لینک بده برای 908 که جواب سوالای من توش باشه. _برد کاربردی صنعتی sin908_
        https://www.google.com/search?q=%D1%...e=windows-1256
        دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
        بانك اطلاعاتي سنسورها
        ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
        تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
        [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X