ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 309 از 313 نخست ... 209259299300301302303304305306307308309310311312313 آخرین
نمایش نتایج: از 3,081 به 3,090 از 3130
    2019/05/09
    7
    2

پاسخ : به فروشگاه ECA پیشنهاد دهید

با سلام
    در صورت امکان یه پروگرامر خوب با قیمت مناسب مخصوص تراشه های اپرام بیارید،،من الان خیلی وقت هست منتظرم که موجودی تکمیل بشه ولی هنوز موجود نشده،،،
    با تشکر از شما و سایت خوبتون
    2014/11/08
    440
    73

سلام وقت بخیر
    ما lcd مدل 2.8" 2.8 Inch TFT SPI Serial Port LCD Touch Panel Module ILI9341 240x320 5V/3.3V (TJCTM24028)نیاز داریم
    برای تولید محصولمون که یک دستگاه اتوماسیون هست
    در خرید اول 10 تا نیاز داریم
    آیای امکان خریدشو دارید برای ما؟ هزینش هم پیش از خرید میتونیم پرداخت کنیم
    اگر از این lcd هم موجود کنید از این به بعد ما خرید زیاد خواهیم داشت ان شاالله
    لینک در eBay :

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

اگر امکانش وجود داشت لطفا مبلغ کامل 10 عدد + هزینه های ارسال به ایران و ... بفرمایید.

با تشکر
    ویرایش توسط hamidelectroniic : 2019/05/31 در ساعت 00:16
    2008/11/09
    دزفول
    277
    128

با سلام و تقدیم احترام
    انتقادی داشتم در مورد محصول المنت سرامیکی که در لینک زیر در فروشگاه موجود کردید

بنده قبلا دو دستگاه هویه 35 وات المنت سرامیکی از نوع لینک زیر از فروشگاه تهیه کردم که به هر دلیلی ظاهرا المنت هاشون سوختن

با دیدن المنت سرامیکی توی سایت سعی به تعمیر هویه ها کردم
    ولی....
    اگر بگم المنت هویه اصلی سایز S (اسمال) باشه این المنت ساید XXL هست. هم بلند تره و هم خیلی ضخیم تر
    از مدل هویه من که بگذریم که بگیم مشکل از هویه هست، هیچ نوک هویه ای روی این المنت به دلیل ضخامت سوار نمیشه. در واقع قطر المنت به اندازه قطر بیرونی نوک هویه است)
    ممنون میشم این مورد رو رسیدگی بفرمایید.
    2017/11/05
    Amol
    783
    342

سلام دوستان. جا باتری 18650 میخوام زبانه دار(فنر دار نه! )
    از کجا گیر بیارم؟

امیرحسین ضیا
    2019/04/24
    زیاران
    4
    0

Exclamation پاسخ : به فروشگاه ECA پیشنهاد دهید

سلام تو قسمت فروشگاه و در بخش حساب کاربری سایت یه قسمت جدیدی به نام ظر سنجی ایجاد شده اما وقتی که با موس کلیک می کنیم بازهم میاد تو قسمت خساب کاربری برنامه یا مسیر تعریف شده ی آیکون نظر سنحی اشتباه تعریف شده لطفا درستش کنید ..
    ویرایش توسط علی اصلانیان : 2019/06/12 در ساعت 08:48
    2017/12/26
    125
    81

با سلام
    چند موردی هست که به نظرم باید بگم.
    هفته ی گذشته می خواستم خرید کنم، با توجه به این که قیمت دلار روند کاهشی داشت، تماس گرفتم با پشتیبانی و پرسیدم که قصد کاهش قیمت دارید؟ جواب دادند که نه، تازه یک سری از کالا ها را کاهش قیمت دادیم و بعد از عید فطر به احتمال زیاد افزایش قیمت هم خواهیم داشت . من هم سفارشم را ثبت کردم و با توجه به تعطیلات دیروز به دستم رسید و سایت را نگاه کردم دیدم قیمت ها کاهش پیدا کرده!
    بعدش امروز سر زدم دیدم که کد تخفیف گذاشتید، گفتم چند قلم کالایی که می خواستم را سفارش بدم، کمی طول دادم شد ساعت 23:55 دقیقه اومدم کد تخفیف را زدم که پیام داد این کد منقضی شده است! (هنوز 5 دقیقه مانده بود)
    خریدهای من دانشجویی هست، نه صنعتی و کل این دو مورد در مجموع کمتر از 50 هزار تومان می شد.
    کالاهایی که دیروز رسیده بود را هم چک کردم، روی فن کارت گرافیکی که سفارش داده بودم خمیر سیلیکون مالیده! در ظاهر از روی قطعه ای باز شده! دوباره چک کردم سایت را ننوشته دست دوم!
    ماژول بخار سرد هم سفارش داده بودم که از نظر کارکرد سالم هست اما قسمت زیرش شکستگی داره که البته رو کارکرد دستگاه تاثیری نداره!
    نمی دونم شاید من توقعاتم زیاده، ولی از مجموع این موارد در کل حس خوبی ندارم و ناراحت کننده هست برام.
    -----------
    منفی ها را گفتم، بسته بندی خوب و ارسال به موقع هم قسمت مثبت ماجرا بود که جای تشکر داره.
    2005/12/28
    تبريز
    4,223
    1,180

نقل قول نوشته اصلی توسط Quantum.

با سلام
    چند موردی هست که به نظرم باید بگم.
    هفته ی گذشته می خواستم خرید کنم، با توجه به این که قیمت دلار روند کاهشی داشت، تماس گرفتم با پشتیبانی و پرسیدم که قصد کاهش قیمت دارید؟ جواب دادند که نه، تازه یک سری از کالا ها را کاهش قیمت دادیم و بعد از عید فطر به احتمال زیاد افزایش قیمت هم خواهیم داشت . من هم سفارشم را ثبت کردم و با توجه به تعطیلات دیروز به دستم رسید و سایت را نگاه کردم دیدم قیمت ها کاهش پیدا کرده!
    بعدش امروز سر زدم دیدم که کد تخفیف گذاشتید، گفتم چند قلم کالایی که می خواستم را سفارش بدم، کمی طول دادم شد ساعت 23:55 دقیقه اومدم کد تخفیف را زدم که پیام داد این کد منقضی شده است! (هنوز 5 دقیقه مانده بود)
    خریدهای من دانشجویی هست، نه صنعتی و کل این دو مورد در مجموع کمتر از 50 هزار تومان می شد.
    کالاهایی که دیروز رسیده بود را هم چک کردم، روی فن کارت گرافیکی که سفارش داده بودم خمیر سیلیکون مالیده! در ظاهر از روی قطعه ای باز شده! دوباره چک کردم سایت را ننوشته دست دوم!
    ماژول بخار سرد هم سفارش داده بودم که از نظر کارکرد سالم هست اما قسمت زیرش شکستگی داره که البته رو کارکرد دستگاه تاثیری نداره!
    نمی دونم شاید من توقعاتم زیاده، ولی از مجموع این موارد در کل حس خوبی ندارم و ناراحت کننده هست برام.
    -----------
    منفی ها را گفتم، بسته بندی خوب و ارسال به موقع هم قسمت مثبت ماجرا بود که جای تشکر داره.
    نوسانات قیمت نه برای ما خوب هست و نه برای شما ولی وضع کشور این هست. شما شانسا اونروز خرید داشتی فرداش این تغییرات رو میدادیم یک نفر دیگه همین مشکل رو داشت.
    کلا چیز خیلی بدی هست ولی حتما بازهم شاهدش خواهیم بود. این انتقاد رو از مجموعه ما نباید بکنید از مسولین کشورتون باید انتقاد کنید (البته اینجا نه و جای مناسب خودش)

در مورد کد تخفیف هم که کل لذتش به همین یکهویی بودنش هست ..... کلی افراد خرید کردند و خوشحالند شماهم حتما ساعت کامپیوترتون تنظیم نبوده وگرنه تا ساعت 12 شب فعال بوده کد و حتما باعث رضایت نسبی خیلی از عزیزان شده
    2005/12/28
    تبريز
    4,223
    1,180

نقل قول نوشته اصلی توسط علی اصلانیان

سلام تو قسمت فروشگاه و در بخش حساب کاربری سایت یه قسمت جدیدی به نام ظر سنجی ایجاد شده اما وقتی که با موس کلیک می کنیم بازهم میاد تو قسمت خساب کاربری برنامه یا مسیر تعریف شده ی آیکون نظر سنحی اشتباه تعریف شده لطفا درستش کنید ..
    سلام
    نظرسنجی نیست دوست من. تعداد نظراتی هست که برای کالاهای فروشگاه نوشتین.
    نظرات هست نه نظرسنجی

موفق باشید
    2005/12/28
    تبريز
    4,223
    1,180

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_k68

با سلام و تقدیم احترام
    انتقادی داشتم در مورد محصول المنت سرامیکی که در لینک زیر در فروشگاه موجود کردید

بنده قبلا دو دستگاه هویه 35 وات المنت سرامیکی از نوع لینک زیر از فروشگاه تهیه کردم که به هر دلیلی ظاهرا المنت هاشون سوختن

با دیدن المنت سرامیکی توی سایت سعی به تعمیر هویه ها کردم
    ولی....
    اگر بگم المنت هویه اصلی سایز S (اسمال) باشه این المنت ساید XXL هست. هم بلند تره و هم خیلی ضخیم تر
    از مدل هویه من که بگذریم که بگیم مشکل از هویه هست، هیچ نوک هویه ای روی این المنت به دلیل ضخامت سوار نمیشه. در واقع قطر المنت به اندازه قطر بیرونی نوک هویه است)
    ممنون میشم این مورد رو رسیدگی بفرمایید.
    فکر کنم در نظرات کالا نوشتید و جواب داده شده
    بعد تحریم ها خیلی هویه های خوب دیگه امکان وارداتشون مقدور نشد .... کلی هویه بدون اسم و عجیب وارد بازار شد که هریک المنت خودشو میخواد و نوک خودشو
    تنها کاری که میشه کرد این هست که مدل های غیر متعارف رو کم کم حذف کنیم از فروشگاه و برای تمام قطعات مشخصات دقیق بنویسیم.
    مثلا هویه ای که شما دارید حتی نمونش رو هم ما نداریم ببنیم المنت موجود بهش میخوره یا نه .... فقط میتونیم سایز المنت موجود رو بنویسیم و سعی کنیم سایزهای دیگشونم بیاریم.

موفق باشید
    2010/07/16
    90
    30

اینجا جاش نیست ولی میگم:
    یه فکری به حال لینک های سایت قدیمی که تو تاپیک ها هست بکنین.کاربرها لینک گذاشتن و الان نمیشه فهمید چه تاپیکی بود.
صفحه 309 از 313 نخست ... 209259299300301302303304305306307308309310311312313 آخرین
نمایش نتایج: از 3,081 به 3,090 از 3130