ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 8 از 311 نخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 3105
    2013/01/09
    شاهرود
    401
    7

پاسخ : به فروشگاه ECA پیشنهاد دهید

امکان وارد کردن برد mbed برای lpc1768 هست.یک نگاه ابه این سایت بندازید ببینید چه پشتیبانی داره و چقدر کتابخانه براش نوشته میشه.البته میشه از کتابخانه ها رو برنامه هاش روی برد اموزشی خودتون استفاده کرد ولی نه بطور کامل چون یک قسمتایش رو انحصاری کرده.یک هدر برد کوچیک و کامل هست
    http://mbed.org/platforms/
    شما مازولی پیدا نمیکنید که برای این برد کتابخانه ای نداشته باشه.
    2012/02/13
    تهران
    392
    34

پاسخ : به فروشگاه ECA پيشنهاد دهيد

ممنون اقاي بلورچيان بابت زحمات زيادي که ميکشيد.همين که شما در حال پيشرفت هستيد باعث خوش حالي من و امثال منه چون کمتر اين اخلاق رو تو کشورمون ديديم و اکثرا شاهد بوديم که وقتي شرکت ها به جاهايي هرچند کوچک ميرسند ديگه حال و احوالات مصرف کننده هاشون رو نمي پرسند.
    اما يک انتقاد کوچيک دارم که شايد اينجا جاش نباشه به هر رو من عرض ميکنم.چيزي که چند وقته زياد تو سايت ميبينيم اينه که به نوعي کم و شايد بد جلوه دادن کار دوستان مون که تو اين زمينه در حال فعاليتند براي مثال عرض ميکنم اين که سايت همسايه چه نوع جنسي وارد ميکنه و به چه کيفيتي و از کجا و به چه تعداد فکر ميکنم قضاوتش از نظر مايي که از دور شاهد ماجرا هستيم کار درستي نيست و کاملا بستگي به ياست مديريتيشون داره و مصرف کننده خودش تشخيص ميده که کدوم سايت بهتر عمل کرده و از کجا خريدش رو انجام بده يا براي مثال فلان مغازه تو تهران فلان قطعه رو به فلان قيمت ميده اين کاملا به سياست کاري فروشنده و قصد خريدار برميگرده و کار درستي نيست که ما در بارشون قضاوت کنيم.
    اما در اخر به عنوان برادر کوچکتر شما:سعي کنيد در بازار رقابتي خودتون رو بالا ببريد به جاي اينکه کار همکاراتون رو زير سوال ببريد و اونها رو پائين بياريد.
    با ارزوي موفقيت بيش تر eca در سال نو.
    Someone who can change the world
    ELECTRONIC ENGINEER
    2005/12/28
    تبريز
    4,212
    1,142

جناب abritco عزیز حرف های شما کملا صحیح هستند.
    من شخصا با تمام فروشگاه های اینترنتی رابطه همکاری خوبی دارم و خرید و فروش معقولی هم باهاشون داریم ولی اون فروشگاه فوق قضیش فرق میکنه!
    مواردی هستند که گفتنش تنها ایجاد تنش میکنه و به قول شما احتمالا ناعادلانه هم خواهد بود. من قصد خراب کردن کسی یا جایی رو ندارم ولی از یک مقایسه یک بعدی خوشم نمیاد. وقتی دوستان میگند چرا اون سایت برا LCD فلان برنامه نمونه داره ولی مال شما نداره و این رو یک ضعف مطرح میکنند من نمیتونم قبولش کنم و چون این تاپیک خودمونی هست به دفاع از خودم بلند میشم.
    مشکل اصلی این هست که در یک محیط اینترنتی متاسفانه برخلاف گفته شما مشتری همیشه نمیتونه خودش انتخاب کنه ! بلکه بعضی مواقع گول میخوره به جای انتخاب. کلماتی مانند اوریجینال - تایوانی اصل و .... کلمات جذابی هستند که در صورت استفاده در جای نادرست باعث گمراهی مصرف کننده میشه. شاید اون بنده خدا هم نمیدونه جنس اوریجینال واقعی با چیزی که داره چه فرقی داره ولی به هرحال نتیجه آخرش همینه که قیمت بعضی اقلام به طور کذایی و به اسم غیر واقعی اوریجینال پایین میاد و بعد مشتری انتظار همون قیمت رو با همون اسم اوریجینال از من داره. من 2 راه دارم یا بیام قصه بگم که بابا این اون جنس اصل نیست که مشتری به دلیل عدم گاهیش به بنده میخنده و میره ! یا من کلا اون جنس رو خط میکشم دورش رو و دیگه نمیارم و به قوط معروف جنس تو بازار بلوکه میشه و هیچ کس به دلیل سود کمش (حتی سود منفیش) دنبالش نمیره مگر اینکه همه همون جنس تقلبی رو بیارند.

در هر صورت من هم بایت یکم خونسردتر باشم در مورد اون مورد. حرف شمارو قبول میکنم و دیگه در اینچنین مواردی توضیح نمیدم. فقط دوستان هم خواهش میکنم ازشون که به مقایسه یک طرفه سر 2-3 قلم تراشه خاص نپردازند بلکه کافی هست نیازشون به اون قطعات رو اعلام کنند تا در صورت توان وارد بشه.
    متشکرم
    2009/10/27
    تهران
    3,302
    763

یکی از مواردی که تاکنون بسیار از من در مورد آن سوال شده و در بازار داخل دارای قیمت کاذبی است، پروگرامر اصلی AVRISPMKII است که قیمت جهانی آن 35 دلار است، اما در بازار داخل با قیمتی حدود 190 تا 220 هزار تومان به فروش می رسد و جالب این است که با همین قیمت بالا هم در بسیاری مواقع در بازار تمام می شود و موجود نیست. با توجه به فیدبک های موجود به نظر می رسد اگر این پروگرامر با قیمت واقعی تری در دسترس باشد، متقاضیان آن زیاد خواهند بود:

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

مورد قابل ذکر بعدی LCD های گرافیکی 128x64 (و 240x128) با مارک های معتبر و قیمت مناسب است که مصرف بالایی در صنعت دارند و در حال حاضر ضعف زیادی در این رابطه در بازار وجود دارد.
    اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
    دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
    برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
    وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
    قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
    اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
    ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد
    امکان پاسخگویی به سوالات از طریق پیغام خصوصی مقدور نیست
    2005/12/28
    تبريز
    4,212
    1,142

جناب طراح من در به در دنبال پروگرامر MKII هستم. متاسفانه نمیدونم چرا تو چین قیمت بالایی دارند.
    یک دوست تو مالزی پیدا کردم که قرار هست باهاش در این مورد مشورت کنم. میدوارم بتونیم وارد کنیم چون اکثرا تولید مالزی هستند.

------------------------
    برد آموزشی حرفه ای STM32F103ZET6 Cortex-M3 مبارک دوستان باشه
    http://eshop.eca.ir/%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87/2576-%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-stm32f103zet6-cortex-m3.html

2013/08/20
    سبزوار
    315
    46

سلام يه نکته اي هست که فکر کنم هيچ کس به اون توجه نکرده و من خودم هم الان يادم امد
    يه نگاه به بخش هاي
    > تجهيزات رباتيک>شاسي ربات =))
    > تجهيزات رباتيک>چرخ ربات
    > تجهيزات رباتيک>انواع موتور>موتور گيربكس
    > تجهيزات رباتيک>دسته کنترل
    :-))
    بندازيد
    اگه يه نفر بخواد ساده ترين و ارزون ترين ربات رو هم بسازه به مشکل مي خوره
    به اين بخش ها هم توجه کنيد
    يادمه که:
    حدود 20 نفر تو يه کلاس بوديم چون فروشگاه شما کامل نبود از يه جا ديگه حدودا نفري 400 خريد کرديم
    پس به فکر بچه هاي رباتيک هم باشه
    مقاله کامل پردازش تصویر با متلب(دانلود رایگان)
    http://uploadboy.com/pzxg0x4csgwt.html
    ساخت کواد (صفر تا صد)
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=96496.0
    2005/12/28
    تبريز
    4,212
    1,142

نقل قول نوشته اصلی توسط avr68
    سلام يه نکته اي هست که فکر کنم هيچ کس به اون توجه نکرده و من خودم هم الان يادم امد
    يه نگاه به بخش هاي
    > تجهيزات رباتيک>شاسي ربات =))
    > تجهيزات رباتيک>چرخ ربات
    > تجهيزات رباتيک>انواع موتور>موتور گيربكس
    > تجهيزات رباتيک>دسته کنترل
    :-))
    خب این تاپیک زده شده که نواقص رو اعلام کنید.
    لطفا بفرمایید چه مواردی جاشون ناقص هست که روش کار بشه
    مرسی
    2013/08/20
    سبزوار
    315
    46

دسته هاي کنترول از راه دور
    چرخ هاي بزرگ
    چرخ شني
    متور هاي گريبکس دار براي ربات هاي سنگين وزن
    صفحه هاي المينيومي(60*40)و بزرگ تر
    انواع باتري هاي خشک با امپر در ساعت بالا
    دوربين هاي مدار بسته (بيسيم)
    انواع سنسور هاي تشخيص حضور انسان(البته يه سنسور نيست و مجموعه اي سنسور رو در بر مي گيره زياد به فکر اين يکي نباشيد)
    و..............
    ببخشيد که نام قطعه نمي برم چون علم رباتيک سليقه اي هست و يک روبات رو ميشه به 100ها شکل منتاژ کرد
    شما سعي کنيد تا از فراوان ها وکم ياب ها تو هر دسته داشته باشيد
    مقاله کامل پردازش تصویر با متلب(دانلود رایگان)
    http://uploadboy.com/pzxg0x4csgwt.html
    ساخت کواد (صفر تا صد)
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=96496.0
    2012/12/12
    160
    4

با سلام
    اگه ماس فت IRF1404 رو وارد کنيد خيلي عالي ميشه 202 آمپرهوبيشتر در اينورتور هاي 12 به 220 استفاده ميشه
    هسته فريت براي پيچيدن ترانس
    جاي آيسي هاي isd هم تو سايت خاليه
    2013/12/22
    تهران
    1,669
    46

سلام
    من تو خبرنامه تون عضو هستم
    اما تا حالا ايميلي براي من دريافت نشده :cry:
    1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
    من آنچه شرط بلاغست با تو میآ*گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
    !Electronic On! Programming On
    [size=14pt]

[/size]

صفحه 8 از 311 نخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 3105