اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

به فروشگاه ECA پیشنهاد دهید

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

به فروشگاه ECA پیشنهاد دهید

سلام به همه دوستان عزیز
    ضمن تبریک سال نو، فکر کنم فرصت خوبی داریم که این 13 روز در یک فضای دوستانه و آروم به بررسی نواقص فروشگاه و بهتر کردن بازده اون بپردازیم.

این تاپیک به این دلیل تو بخش گفت گوی آزاد مطرح شد که هم جو صمیمی تر باشه و هم اینکه حساسیتی روی تعداد ارسال های دوستان نباشه و هر موردی که به ذهنشون میرسه رو عنوان کنند.

موضوعات اصلی مورد بحث این موارد هستند :
    - چه مواردی به فروشگاه اضافه بشند .دقت کنید که برای خرید قطعات باید پول داد! :mrgreen: پس لطفا بی حساب کتاب پیشنهاد ندید و روی قطعات کاربردی و مورد نیاز تمرکز کنید.
    - چه بهبودی در خدمات دهی فروشگاه می توان ایجاد کرد.
    - چه پیشنهادی برای وارد کردن (حتی برای اولین بار در ایران) دارید.

فقط خواهش میکنم از مطرح کردن مباحثی از جمله اینکه ماژول من راه نمیفته ! فلان قطعه رو چطور راه بیندازم ! و موارد اینچنینی پرهیز کنید زیرا جاشون اینجا نیست و هدف تاپیک چیز دیگه ای هست.

امیدوارم در یک جو دوستانه بتونیم خدمات بهتری به دوستان ارائه بدیم.
    متشکرم

پاسخ : به فروشگاه ECA پیشنهاد دهید

سلام
    توی فروشگاه قطعات ربات مثل موتور گیربکسی و چرخ هرزگرد و ... موجود نیست . فیبر فایبرگلاس 20*30 و میکروهای pic اگه میشه اضافه کنید .

دیدگاه

سلام
      میتونید یه نمایندگی تو تهران داشته باشید که تمام اجناستون رو به قیمت سایت داشته باشه؟
      ;()((void (*)(void))0x0000))

دیدگاه

دو ایراد عمده فروشگاه به نظر من :
        قیمت غیر رقابتی در مقایسه با فروشگاههایی مثل جوان
        2-تکمیل نبودن قطعات مکمل : مثلا وقتی شما یه آرم 1768 میخواید به احتمال زیاد رگولاتور 3.3 و مبدل2323 رو هم میخواید و وقتی حتی یکی از این لیست هم نباشه بدلیل هزینه بالای پستی مجبورید از جایی تهیه کنید که کل لیست رو براتون تامین کنه
        موفق باشید
        زندگي آن چه که زيسته ايم نيست ، بلکه آن چيزي است که از گذشته به خاطر داريم ...گابريل گارسيا مارکز

دیدگاه

سلام
          قسمت ماسفت تکمیله!!! فقط جای این خالیه!!
          IXTH13n110

دیدگاه

با سلام
            بازم میگم اگه امکان داره انواع pic را هم اضافه کنید
            دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
            بانك اطلاعاتي سنسورها
            ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
            تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
            [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط SAJAD-G
              سلام
              میتونید یه نمایندگی تو تهران داشته باشید که تمام اجناستون رو به قیمت سایت داشته باشه؟
              فعلا شدنی نیست.
              در برنامه بلند مدت هست که یک فروشگاه تهران بزنیم. ولی اینکه الان با فروشگاه های تهران صادقانه کار کنیم عملا شدنی نیست !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمود حسینی پور دیزگاه
                دو ایراد عمده فروشگاه به نظر من :
                قیمت غیر رقابتی در مقایسه با فروشگاههایی مثل جوان
                2-تکمیل نبودن قطعات مکمل : مثلا وقتی شما یه آرم 1768 میخواید به احتمال زیاد رگولاتور 3.3 و مبدل2323 رو هم میخواید و وقتی حتی یکی از این لیست هم نباشه بدلیل هزینه بالای پستی مجبورید از جایی تهیه کنید که کل لیست رو براتون تامین کنه
                موفق باشید
                ببینید فروشگاه جوان از سال 69 تو این کار بوده و ما تازه 3-4 سال هست حق بدید که نمیتونیم شاخ به شاخ جوان بشیم ولی در قیمت های عمده کاملا میتونیم قیمت های رقابتی نسبت به جوان و همه جا ارائه بدیم. فقط مشکل هین هست که مشتری بعضا اعتماد نمیکنه و 10 روز صبر کنه تا جنس با قیمت ارزونتر مستقیم وارد بشه براش و ترجیه میده که جنس موجود تو بازار رو خرید کنه.
                دور از دسترس نیست ولی یکم زمانبر هست.
                در مورد رنج تکمیل قطعات همین 3 قلمی که فرمورید هر 3 موجوده ولی قبول دارم که رنج قطعات ما بسیار بسیار ناقص هست فعلا ولی خوب سرمایه میلیاردی جوان رو که تو این 25 سال جمع کرده رو با سرمایه ECA مقایسه نکنید. فعلا راه داریم برای رقابت کامل.

ما کاری که میتونیم بکنیم این هست که واردات بهتری داشته باشیم و قیمت منصفانه بدیم ولی اینکه همه چی رو انبار داشته باشیم که خرید بزنید و همون روز ارسال بشه فعلا وجود نداره. کم کم رو به افزایش و تکمیل شدنیم امیدوارم دوستان هم حمایت بکنند.

متشکرم

دیدگاه

به نظر من فروشگاه تون عالی
                  حداق برای من هر چیزی که خواستم داشته
                  ستتون درد نکنه من که راضی هستم
                  ولی اگه بشه مبلغ رو هنگام تحویل جنس بگیرد خیلی عالی میشه
                  آدلان پایا متخصص در حوضه ربات های پرنده
                  https://adlanpaya.ir/

دیدگاه

نوشته اصلی توسط avr68
                    به نظر من فروشگاه تون عالی
                    حداق برای من هر چیزی که خواستم داشته
                    ستتون درد نکنه من که راضی هستم
                    ولی اگه بشه مبلغ رو هنگام تحویل جنس بگیرد خیلی عالی میشه
                    لطف دارین مرسی
                    پرداخت در محل حدود 5 تا 10% کارمزد میگیره !
                    فکر کنید برای یک سفارش 1 میلونی باید 100 هزار تومن کارمزد داد !!!!
                    واقعا برای کار ما شدنی نیست.

دیدگاه

سلام جناب بلورچیان.
                      همونطور که چند نفر از دوستان هم اشاره کردن؛ بخش میکروهای PIC یه خرده ناقصه.کمبود میکروهای پرکاربرد و عمومی خیلی به چشم میخوره.سری 16F و بعضی از سری های معروف 18F
                      و البته اگه مقدور باشه پروگرمر PICkit3 یا وارد بشه یا تولید
                      فعلا همین ها به ذهنم میرسه :rolleyes:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ مستقیمی
                        سلام جناب بلورچیان.
                        همونطور که چند نفر از دوستان هم اشاره کردن؛ بخش میکروهای PIC یه خرده ناقصه.کمبود میکروهای پرکاربرد و عمومی خیلی به چشم میخوره.سری 16F و بعضی از سری های معروف 18F
                        و البته اگه مقدور باشه پروگرمر PICkit3 یا وارد بشه یا تولید
                        فعلا همین ها به ذهنم میرسه :rolleyes:
                        خوب گیرت انداختم ......
                        لیست PIC های پرکاربرد رو برام PM کن لطفا
                        مرسی

دیدگاه

با عرض سلام

من به شخصه فکر میکنم چون در تبریز و کلا ایران مسابقات رباتیک بسیار خوبی برگزار میشه و این مسابقات همیشه در طول سال جاری هست ، بهتره رنج قطعات مربوط به رباتیک کامل ، کاربردی و متنوع باشه.

حتی به نظر من شما می توانید از تولید کنندگان ایرانی هم استفاده کنید. به عنوان مثال من خیلی از لاندا خرید میکنم. ولی هزینه تیپاکس حال ما رو میگیره!

شما می توانید از محصولات لاندا هم در فروشگاه بفروشید.

همچنین کیفیت اجناس رباتیک با توجه به بحث مسابقات و حساسیت موضوع ، باید در حد قابل قبولی باشد.

سر سنسور مادون قرمز بی کیفیت زحمت یک ساله من باد هوا شد.

خلاصه فکر کنم محصولات مربوط به رباتیک باید تقویت بشه.

اینا نظر من بود ، شاید درست باشد ، شاید هم نباشد.

دیدگاه

سلام :redface:
                            با چند خریدی که من از فروشگاه شما داشتم از خریدم راضی بودم.
                            منم مثل دوستان با pic موافقم.و البته قطعه ای مثل ترانس توی فروشگاه کمه!!
                            http://upload7.ir/images/42355212667119477675.gif
                            daydigi.com

دیدگاه

سلام مهندس فروشگاهتون خوبه بعضی قطعات مثل فیش های واکمنی و سونی و... چه بدنه فلزی چه پلاستیکی دیگه خدمت شما عرض کنم LED اوال مارک هایی که جا افتاده باشه مثل HG,LT که واقعا توی شهر ما طرف دار زیادی داره رنج سنسور ها تون رو قوی تر کنید درسته که ماژول خیلی از سنسور ها رو آوردید و واقعا هم جالبه اما باز هم خیلی از سنسور ها رو ندارید
                              شما که وارد کننده هستید بهتره قطعات و ماژول های تابلو روان رو هم وارد کنید یکسری تابلو روان کوچک هست توی قم که خیلی طرف داره چینی بود ابعادشم حدود 40 سانتی متر در 10 بود قابلیت نوشتن فارسی رو هم داشت اگه یک همچین چیزی وارد کنید واقعا طرف دار داره البته تابلو روان یقهد هم هست نمی دونم دیدید یا نه قبلا فارسیش بود اما الان دیگه فارسیش رو چند سالی هست ندیدم واقعا ابعادش عالی بود 8 در 3 بود باتری خور بود تا 8 ساعت هم شارژ نگه میداشت اگر یه همچین چیزهایی بیارید واقعا عالیه

قطعات مربوط به روبات هم بیشتر بشه عالیه انواع گیربکس و موتور های مختلف و.....
                              مهندس الان شرایط گرفتن نمایندگی به چه ترتیبه ؟
                              ممنون
                              قم الکترونیک

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X