اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دانلود کنید##نرم افزار هایپر ترمینال با قابلیت نصب بر روی ویندوز 7 و بالاتر##

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دانلود کنید##نرم افزار هایپر ترمینال با قابلیت نصب بر روی ویندوز 7 و بالاتر##

سلام خدمت همگی...
    فکر کنم نیازی به توضیح نباشه...کسانی که برنامه Hyper Terminal ویندوز XP استفاده می کردند(می کنند؟!) میدونن که دیگه این برنامه روی ویندوز 7 و بالاتر ارائه نمیشه....
    واسه همین به فکر افتادم که یه نسخه نصبی ازش بزارم داخل انجمن تا بقیه دوستان هم استفاده کنند...
    لذتشو ببرید...

لینک دانلود

[move]عیدتون هم پیشاپیش مبارک![/move]

... :wow: :wow: :wow:
    تولید کننده تجهیزات برنامه پذیر اتوماسیون صنعتی

www.intelart.ir

ساخت کنترلر دما PID فازي با AVR [آموزشی]

پاسخ : دانلود کنید##نرم افزار هایپر ترمینال با قابلیت نصب بر روی ویندوز 7 و بالاتر##

نوشته اصلی توسط punisher.x64
    سلام خدمت همگی...
    فکر کنم نیازی به توضیح نباشه...کسانی که برنامه Hyper Terminal ویندوز XP استفاده می کردند(می کنند؟!) میدونن که دیگه این برنامه روی ویندوز 7 و بالاتر ارائه نمیشه....
    واسه همین به فکر افتادم که یه نسخه نصبی ازش بزارم داخل انجمن تا بقیه دوستان هم استفاده کنند...
    لذتشو ببرید...

لینک دانلود
    خوب دوست عزیز حالا که با هایپر جواب گرفتی یه تست هم با متلب انجام بده

دوست عزیز حالا با متلب هم یه تستی بکن ببین جواب میگری
    دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
    بانك اطلاعاتي سنسورها
    ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
    تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
    [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

پاسخ : دانلود کنید##نرم افزار هایپر ترمینال با قابلیت نصب بر روی ویندوز 7 و بالاتر##

نوشته اصلی توسط حمید رضا ریاحی
      ؟؟؟ oo:

www.intelart.ir

دیدگاه

نوشته اصلی توسط punisher.x64
        سلام خدمت همگی...
        لذتشو ببرید...

لینک دانلود

آقا ما نصب کردیم
        ولی نه شرتکاتی نه چیزی...
        به محل نصب رفتم بازش کردم ازم لوکیشن خواست! oo:
        حالا این Hyper Terminalچی هست؟ oo:
        1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
        من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
        !Electronic On! Programming On
        هوشمندانه سوال بپرسیم!
        http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahan.rafiee
          آقا ما نصب کردیم
          ولی نه شرتکاتی نه چیزی...
          به محل نصب رفتم بازش کردم ازم لوکیشن خواست! oo:
          حالا این Hyper Terminalچی هست؟ oo:
          نه خودم امتحانش کردم ...روی دسکتاپ باید شورت کات بسازه!
          توی Program files هم یه فولدر به اسم Hyper Terminal میسازه...
          هایپر یه برنامه ست واسه ارتباط با پروتکل های مختلف از جمله RS232 میتونید باهاش با میکرو ارتباط برقرار کنید ...یه چیزی تو مایه های ترمینا کد ویژن ...ولی تنها خاصیتش این نیست...
          باهاش میشه از راه دور بدون استفاده از اینترنت با یه کامپیوتر دیگه از طریق مودم ارتباط برقرار کرد..فایل فرستاد و چت کرد و ...
          یادش بخیر قبلنا که نت پرسرعت نبود و با دایل پ وصل میشدیم !
          با رفیقام از این برنامه استفاده میکردیم و شبکه میساختیم!
          کافیه شماره تلفن طرف مقابل رو بهش بدی و ....
          کلا کار کردن باهاش ساده ست...

www.intelart.ir

دیدگاه

دوست عزیز شما می تونید از نرم افزار های معادل که امکانات بیشتری هم دارند استفاده کنید. یکی از بهترین نرم افزارها دراین زمینه RealTerm: Serial/TCP Terminal هست که امکان اجرا در تمامی ویندورها را دارد و دارای امکانات مختلفی از جمله نمایش اطلاعات به صورت اسکی، هگز، دسیمال قابلیت کپچر و زمان گذاری ، پشتیبانی از I2C و 1wire را دارد و به صورت رایگان و اپن سورس است. این نرم افزار رو می تونید از لینک زیر دانلود کنید
            http://sourceforge.net/projects/realterm/

دیدگاه

خیلی ممنون...نرم افزار کاربردی و خوبی بود...ولی هایپر ترمینال واسه شبکه کردن با خط تلفن و انتقال دیتا هم استفاده میشه...
              شاید بعضی ها بخوان از این قابلیت ها در محیط 7 استفاده کنند...که البته کاربرای سایت بیشتر به خاطر ارتباط سریال ازش استفاده میکنند....

www.intelart.ir

دیدگاه

شما می تونید از دستورات AT استفاده کنید ولی یکم کار رو سخت میکنه. واسه ارتباط بین دو کامپیوتر هایپر ترمینال مناسبتر هست.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pinkplus
                  شما می تونید از دستورات AT استفاده کنید ولی یکم کار رو سخت میکنه. واسه ارتباط بین دو کامپیوتر هایپر ترمینال مناسبتر هست.
                  بله ... منم بیشتر همین جنبه ش رو مدنظر دارم...چون مستقیما میشه فایل ارسال و دریافت کرد...کافیه کد شهر و شماره طرف رو داشته باشی...البته به مودم هم نیاز هست!

www.intelart.ir

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X