اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کالبد شکافی لودسل!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کالبد شکافی لودسل!

با درود . . .
    پس از یه مدت غیبت تو انجمن(دلیلش مشغله کاری و اینجور حرفها نیست) گفتم یه سر بیام و یه سری سوغاتی هم برا بچه ها بیارم :biggrin: که کم کم و طی چند تاپیک تقدیم میشه :biggrin:
    و اما برا شروع جسد تکه پاره شده یه لودسل زمیک 300 کیلویی هست :mrgreen:
    قضیه از این قراره که تو بار لودسلی که برامون اومد یه دونه خرابی پیدا کردیم و از اونجا که ایرانی جماعت اهل کنجکاویه و ابزار هم دم دست بود؛ شد آنچه شد!!!
    زیر لایه رزین سطحی سه عدد استرین گیج به ترتیبی که میبینید بر روی شاسی نصب شده.
    سعی کردیم سیم کشی آسیب نبینه منتها شرمنده ، نشد

در کل امیدوارم موجبات رفع کنجکاوی دوستان رو فراهم کرده باشه
    با سپاس :biggrin:

درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
    بدرود . . .

پاسخ : کالبد شکافی لودسل!

نوشته اصلی توسط matrex
    فقط همین؟؟!! :biggrin:
    بله
    تازه من توقع داشتم ساده تر از این باشه و تنها برای هر طرف از ک و یا فوقش 2 استرین گیج استفاده شده باشه اما با دیدن 6 تا ...
    در کل چیز ساده ایه و دلیل گرون بودنش تکنولوژیشه (بعلاوه متریال)
    درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
    بدرود . . .

دیدگاه

جالب بود فکر میکنم بر اساس خمش فلز کار کنه؟
      طرز کارش چطوره؟
      اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست

دیدگاه

(بعلاوه متریال)
        یعنی چی؟؟ :eek:
        http://upload7.ir/images/42355212667119477675.gif
        daydigi.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط matrex
          یعنی چی؟؟ :eek:
          جنس مواد به کار رفته
          اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط پدرام شمس آبادی
            جالب بود فکر میکنم بر اساس خمش فلز کار کنه؟
            طرز کارش چطوره؟
            کاملا درسته
            در اصطلاح فارسی به استرین گیج ، کرنش سنج گفته میشه
            سنسورهارو به صورت پل وتستون سیم بندی میکنند و کوچکترین تغییرات در مقدار یکی از سنسورها باعث به هم خوردن ثبات پل میشه.(این قسمت رو شنیدم و دقیقا اطلاع ندارم. متاسفانه سیمها پاره شدند و نشد ترکیب سیم بندی رو فهمید)
            آلیاژ بکار رفته باید به صورتی باشه که در برابر فشار وارده خطی عمل کنه که مبحثش وارد مکانیک مواد و ... میشه(بعبارتی نمیشه از هر جنسی توقع واکنش خطی داشت)

بدرود . . .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X