اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در آلیتوم 14

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در آلیتوم 14

سلام

توی آلتیوم 14 وقتی میخوام ابعاد برد رو توی Top Overlay نشون بدم یک سری دایره سفید رنگ اضافه میشه:
    کلا در بعضی جاهای دیگه هم همینطوری برای خودش کشیده! کسی میدونه مشکل از چی میتونه باشه؟

پاسخ : مشکل در آلیتوم 14

t-->m رو بزن ببین درست میشه
    حرف زدن کافي نيست بايد عمل کرد.دانستن کافي نيست بايد به کار گرفت

دیدگاه

ممنون
      آره درست شد. :biggrin:
      ولی هر بار که یک چیز جدید اضافه میکنم دوباره باید همین کار رو انجام بدم. نمیدونم مشکلش از چی هست.
      به هر حال خیلی ممنون از کمکتون

دیدگاه

Top overlay همون silk screen یا چاپ روی برد هست و بیرون برد گذاشتنش باعث میشه آلتیوم این خطا رو نشون بده. هر لایه کاربرد خودش رو داره و باید جای درست استفاده بشه. واسه ابعاد برد از یه لایه mechanical استفاده کن
        https://www.linkedin.com/in/mohammadhosseini69

http://zakhar.blog.ir

دیدگاه

ممنون از جوابت مهندس. خودم این رو میدونستم. مشکل این هست که اگر توی اون لایه هم ببرم باز همینطوری میشه. کلا فکر کنم یک مشکل اساسی وجود داره. آخه اگر ببینی چند تا دایره الکی هم اون پایین کشیده بدون هیچ دلیلی. عکس بالا رو پدیت کردم. همونطور که میبنی هنوز اون دایره ها سرجاشون هستن

دیدگاه

اصلا درست نیست و میتونی هر لایه ای رو که می خوای قرار بدی.بار ها تو تاپیک های مختلف گفتم این نسخه محدود هست و هنوز کامل به بازار نیومده (یکی بگه آخه ما نسخه اصل می خریم که به بازار بیاد یا نه).

دیدگاه

نوشته اصلی توسط روزبه صابری (iranprotel.com)
              اصلا درست نیست و میتونی هر لایه ای رو که می خوای قرار بدی.
              این چه حرفیه! خیلی کارای اشتباه دیگه هم در عمل میشه کرد! حالا اگه تو نسخه های قبل اشکال نمی گرفت دلیل نمیشه...
              Top overlay واسه چاپ روی برد استفاده میشه. دیگه هرطور راحتی...

اون دایره های دیگه رو نمیدونم. منم آلتیوم 14 رو پاک کردم یکی قدیمیتر نصب کردم. خیلی کند بود و اذیت میکرد
              https://www.linkedin.com/in/mohammadhosseini69

http://zakhar.blog.ir

دیدگاه

منم فکر کنم باید این ورژن رو پاک کنم خیلی کند کار میکنه. یک مشکل عجیب دیگه هم دارم و اون اینکه بعضی وقته یک قسمت از تصویر نرمافزار روی صفحه میمونه. مثلا فرض کنید دارم با هاش کار میکنم بعد میرم داخل firefox و هنوز یک قسمت کوچیک از مدار رو میبینم! :eek: البته زود میره ولی خوب خیلی خنده دار هست دیگه!

دیدگاه

بهتره از نسخه 2009 استفاده کنی خیلی پایدارتر هستش البته در قیاس با 2010 و 2014

دیدگاه

مثل اینکه واقعا این Altium14 رو باید عوض کنم. اعصاب برام نمیزاره!
                    من مثل همیشه چندتا ROOM توی پروژه تعریف کرده بودم که هرکدوم Clearance های خودشون رو دارن. هر بار که پروژه رو از اول Run میکنم اسم Room هام به یک اسمی که روز اول تغییر داده بودم و دیگه استفاده نکرده بودم تغییر میکنه! هر دفعه باید بیام این رو درست کنم. کسی این مشکل رو توی 14 داره؟ خیلی اعصاب خرد کن شده

دیدگاه

:angry: :angry: :angry: آقا صد بار گفتم ایم 2014 محدود هستش

دیدگاه

:nice: :nice: :nice: :nice: :nice: :nice:
                        حالا خیلی اعصاب خودت رو خورد نکن :biggrin:

دیدگاه

شما باید قوانین مربوط به چاپ میشه را تغییر بدین silk screen همه را تو مقدار0.01 قذار بدین مشکلتون حل میشه

دیدگاه

من از این مشکل ها نداشتم :eek: :eek: :eek:
                            خیلی هم باهاش حال کردم. ببینید احتمالا مشکل کرک هستش. چون چند نمونه مختلف کرک ازش ارائه شده احتمالا ایراداتی دارن.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X