اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چند سوال در مورد proteus

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چند سوال در مورد proteus

سلام دوستان.
    من تازه کارم و میخوام با پروتیوس کار کنم. اگر به سوالام جواب بدین ممنون میشم!
    1)برای کار با این نرم افزار زبان خاصی باید بلد باشم؟ یا هر زبانی باشه فرقی نمیکنه؟
    2)پروتیوس بجز محیط شبیه سازی چه محیطهایی داره؟ یعنی توی خودش محیط برنامه نویسی و کامپایل هم داره یا نه؟
    3)چطوری میشه فایل هگز ساخت؟
    ممنون

پاسخ : چند سوال در مورد proteus

نوشته اصلی توسط fufuli
    سلام دوستان.
    من تازه کارم و میخوام با پروتیوس کار کنم. اگر به سوالام جواب بدین ممنون میشم!
    1)برای کار با این نرم افزار زبان خاصی باید بلد باشم؟ یا هر زبانی باشه فرقی نمیکنه؟
    سلام
    دوست عزیز پروتیوس یک محیط شبیه سازی است.شما اگر منظورتون کار با میکرو است باید بگم که شما با هر زبانیو هر کامپایلری که کار کردید مهم نیست .
    شما برنامه رو مثلا با Basic یا C می نویسید و پس کامپایل کردن می یای تو محیط protuse و مدارت و برنامه ات رو تست می کنی.
    در protuse نیازی به نوشتن برنامه نیست.
    http://www.eca.ir/forum2/index.php/topic,2570.0.html

2) شما با پروتیوس می تونی pcb هم طراحی کنی.شما می تونی خانواده 8051,avr,pic رو توسط این نرم افزار شبیه سازی کنی.

3)شما فایل hex رو باید توسط کامپایلر ها بسازی مثلا اگر Basic کار می کنی با نرم افزار Bascom یا اگر c کار می کنی با نرم افزار Code Vision
    شما نمی تونی با protuse فایل Hex درست کنی. شما وقتی فایل hex توسط نرم افزار هایی که گفتم ساختی بعد می یای این فایل رو تو protuse لود می کنی.

اگه تو انجمن یک سرچ بزنی مطالب و آموزش های خیلی خوبی می تونی پیدا کنی

موفق باشید :nice:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X