اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کتابخونه ای جهت isp پروگرم کردن میکرو های AVR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کتابخونه ای جهت isp پروگرم کردن میکرو های AVR

با سلام دوستان
    کسی کتابخونه ای جهت پروگرم کردن با پروتکل isp atmel سراغ نداره
    تقریبا کتابخونه ای دارم برای این موضوع فقط مشکل با فرکانس میکرو هدف دارم که با فرکانس های متفاوت مشکلاتی پیش می اورد
    و همچینین سرعت پایینی داره برا رایت
    متابخانه usb asp هم نسبتا ناقصه چون یسری دستورات رفته سمت pc ,ولی خب جای کار داره که ... :mrgreen:
    هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
    بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
    میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

پاسخ : کتابخونه ای جهت isp پروگرم کردن میکرو های AVR

من دارم یک پروگرامر میسازم (البته به سفارش یک شرکت) که فایل هگز را از روی فلش USB میخونه پروگرام میکنه
    تقریباً 80درصد کار تموم شده و 100% کتابخونه ISP را خودم نوشتم
    کار راحتیه برو سراغ PDF های Atmel همه را توضیح داده

موفق باشید
    امام علي (عليه السلام) : الزکات العلم نشرهُ/ زکات علم نشر آن است

دیدگاه

پاسخ : کتابخونه ای جهت isp پروگرم کردن میکرو های AVR

پس یجورایی باهم همکاریم :mrgreen:
      این از رو مموری میخونه و 4 مگ هم حافظه فلش داره
      الاوه بر پروگرم برای پر کردن یسری حافظه AT45 هم طراحی شده،8 پین ازادم گزاشتم + سریال برای مواقعی که لازمه چیزی رو دیباگ کنیم
      +یسری امکانات جزئی دیگه
      هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
      بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
      میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X