اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تشخیص مقدار ظرفیت خازن SMD

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تشخیص مقدار ظرفیت خازن SMD

سلام چطوری میشه مقدار ظرفیت خازن SMD رو تشخیص داد؟

پاسخ : تشخیص مقدار ظرفیت خازن SMD

فقط با خازن سنج.منم این مشکل رو داشتم هیچ جوری نتونستم حل کنم از خازن سنج استفاده کردم.
    اسمم بابا برقيه مي دونين کارم چيه دلم مي خواد همه جا که با کمک شما
    مصرف برق کم بشه تا برقمون قطع نشه
    مصرف بي رويه کار خيلي بديه موقع پخش کارتون برق تلويزيون
    اگه يه دفعه بره حوصله مون سر مي ره
    هرگز نشه فراموش لامپ اضافي خاموش

دیدگاه

به نظر من خیلی احمقانه و ابلهانه هست که رو مقاومت می نویسن ولی رو خازن نه.
      در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
      2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
      3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!

دیدگاه

با درود . . .
        تشخیصش که فقط با RLC متر و یا مولتی مترهایی که دارای قابلیت اندازه گیری ظرفیت خازن باشند میسر هست
        چند وقت پیش برا خط مونتاژ یه سری 10 نانو 1206 گرفتیم(دقت بالا) که همگی نوشته روشون داشت. منتها به قدری ریز بود که توجه نکردم ببینم مقدارشه و یا دری وری (اما به نظرم نوشته بود 103):biggrin:

موفق باشید
        درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
        بدرود . . .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X