اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی میخوام در مورد ماژول راه انداز لودسل فروشگاه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی میخوام در مورد ماژول راه انداز لودسل فروشگاه

با سلام
    من تازه عضو انجمن شدم واز این بابت خوشحالم. راهنمایی میخواستم از دوستان راجب ماژولhx711که مربوط میشه به راه اندازی لودسل تاپیک های ایجاد شده رو خوندم ولی چون سوادم کمه نفهمیدم .البته با میکرو کار کردم پروژه های تازه کارها مثل دماسنج وساعت وچند چیزه دیگه .میخواستم یکی از دوستان از صفر تا صد راه اندازی این ماژول راهنمایی بکنن خاطر نشان بکنم که من فقط بسکام بلدم .مرسی

پاسخ : راهنمایی میخوام در مورد ماژول راه انداز لودسل فروشگاه

سلام
    دوست عزیز بدون ماژول هم می تونی راش بندازی اینطوری برات هم می صرفه :mrgreen:
    برد جوجه کشی:
    مطالعه پست 1 (حتما مطالعه کنید)

مطالعه پست 2 (برای مطلع شدن از تغییرات برنامه مطالعه کنید)

دانلود

توجه:
    این برد نیمه صنعتی و خانگی هست...
    برای صنعتی شدن حتما برد مخصوص خودتون رو بزنید...

آی دی کانال تلگرامی مربوط به برد جوجه کشی : electr0o0nic@

دیدگاه

نقل قول از فروشگاه:متاسفانه راه اندازی و درایو نمودن لودسل به دلیل تغییرات بسیار جزئی ولتاژ خروجی و نویز پذیری زیاد همیشه کاری دشوار و حساس بوده است.
      شما می توانید بوسیله این ماژول و بدون نیاز به هیچ تنظیمات و دردسری برای بخش آنالوگ مدار خود، خروجی لودسل را با دقت 24 بیت به دیجیتال تبدیل نمایید. در صورت استفاده از این ماژول نویز ناشی از دیگر مدارات به حداقل رسیده و می توانید با دقت بسیار بالا دستگاه خود را تنظیم و کالیبره نمایید.
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      دوست عزیز منم به خاطر دردسر های کار با مبدل آنالوگ به دیجیتال گفتم یه راست برم سراغ ماژول هم جمع جوره هم وقتم تلف نمیشه. حالا یه مهندس پیدا میشه یه توضیح اساسی بده و به قول مولا علی (ع)که میگه : هرکس به من کلمه ای بیاموزد مرا (بنده) خود کرده .منم چند وقتیه میخوام راه اندازی ایم ماژول رو یاد بگیرم مثل دوستمون جناب malmal124.
      معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.

دیدگاه

دوست عزیز تغییرات زیاد ADC رو میشه با متوسط گیری حل کرد شما توی مثلا 500 میلی ثانیه 20 بار از ADC میکرو نمونه میگیری بعد این 20 نمونه رو متوسط میگیری اون موقع تغییرات ADC کم میشه هرچه قدر هم دقت aDC بیشتر بشه اون تغییرات بیت های بی ارزش بیشتر میشه این نکته رو هم باید توجه کنی
        ولی در کل نیازی به استفاده از این ماژول نیست با همین روشی که گفتم تغییرات رو خیلی خیلی کم می کنی
        قم الکترونیک

دیدگاه

سلام ، کسی هست بگه چجوری میشه سه تا واحد ADC میکرو رو راه اندازی کرد بدون هیچ تداخلی با هم ، سایت ویا برنامه ای به من پیشنهاد کنه :angry:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X