اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی کتاب جهت خرید از نمایشگاه بین المللی کتاب اردیبهشت 93

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معرفی کتاب جهت خرید از نمایشگاه بین المللی کتاب اردیبهشت 93

سلام دوستان تقریباً حدود 1 ماه دیگه نمایشگاه بین المللی کتاب در تهران برگزار میشه . از دوستان میخوام در این تایپیک هر کتاب به درد بخوری که ممکن هست در شهرستان ها پیدا نشه جهت استفاده سایر دوستان معرفی کنند . :nerd:

1- حتی المکان از معرفی کتاب های مرجع و درسی خودداری کنید چون معمولاً اینجور کتاب ها در هر کتاب فروشی و در هر شهری پیدا میشه .

2- محتوای کتاب ها کاربردی باشه اگر اطلاعات جزئی در مورد محتوای کتاب هم بدین بد نیست.

3- لطفاً سعی کنید کتاب های بیشتر در حوزه برق - الکترونیک معرفی کنید و از معرفی کتاب رمان و ... در این تایپیک خودداری کنید .

برای شروع من خودم تا این لحظه چند تا کتاب را تصمیم دارم تهیه کنم به شما هم معرفی میکنم اگر در راستای نیازتون بود میتونید تهیه کنید .

1- کتاب طراحی فیبرهای مدارچاپی با نرم افزار Altium Designer
    انتشارات: دیباگران تهران
    که توسط دوست خوبمان آقای حمید نجفی نوشه شده و با توجه به شناختی که از نویسنده کتاب دارم مطمئناً کتاب خیلی خوبی هست.

2- کتاب آموزش کاربردی Labview در ۱۹ روز : برای دوستانی که میخوان به شکل عملی با labview آشنا بشن به نظر کتاب خوبی میاد.

تعداد صفحات: 123 صفحه

تالیف: مهندس سید امیر حسین امینی

انتشارات: چاپ نگار ۱۳۹۲ چاپ اول

قیمت: فقط ۱۵۸۰۰ تومان

3- کتاب مجموعه پروژه های تکنیکی و کاربردی PLC تالیف مبین محسن زاده

4 - 120 پروژه کاربردی و عملی با AVR با محوریت Bascom AVR تالیف مبین محسن زاده

اگز ذر مورد این کتاب ها تو اینترنت جستجو کنید اطلاعات بیشتری به دست میارید . اگر تصمیم به تهیه کتاب های دیگری هم داشتم به تدریج به این لیست اضافه میکنم .
    خدایا هر چقدر دوست داری از عمر من کم کن و به طول عمر پدر و مادرم اضافه کن...

پاسخ : معرفی کتاب جهت خرید از نمایشگاه بین المللی کتاب اردیبهشت 93

کار خوبی می کنید،
    یک سوال واسه من پیش اومده، همه کتاب های که چاپ میشند شابک دارند.
    جایی یا مرجعی وجود داره که لیست همه کتابهارو داشته باشه ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشاد اکرمی
      کار خوبی می کنید،
      سلام آقای اکرامی
      اگر منظورتون لیست کتابهای موجود در نمایشگاه کتاب هست ؟ باید بگم شما با مراجعه به سایت زیر میتونید از قبل لیست کتاب ها همراه با شماره غرفه فروش آنها را به راحتی پیدا کنید تا موقع مراجعه به نمایشگاه از وقت شما صرفه جویی بشه . فقط مطمئن نیستم این لیست مال امسال هست یا سال گذشته ! چون پارسال این لیست 10-15 روز قبل شروع نمایشگاه پدیت شد.

http://tibf.ir/Book/Search/Farsi/

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشاد اکرمی
        کار خوبی می کنید،
        توی سایت کتابخانه ملی میتونید اسم کتاب یا نویسنده یا شابک رده دیویویی ... سرچ کنید . فقط چون فهرست پیش از انتشار هم در کتابخانه ملی ثبت میشه ممکنه کتابی که هنوز چاپ نشده رو هم به شما نشون بده . البته همراه با مشخصات ...
        http://nlai.ir/

دیدگاه

ادینه بوک هم مرجع خوبیه
          قم الکترونیک

دیدگاه

سلام به همه
            کار بسیار جالبیه وانشاالله تاپیک پر محتوایی بشه.
            اول یه چیز بگم. انگار همین یکی دو ماه پیش بود که رفتم نمایشگاها چه زود یه سال گذشت. :sad:وکتابای خریداری شده اما خوانده نشده :redface:

اما بزگریم

کسی کتابی میشناسه که اموزش طراحی مدارهای الکترونیکی رو استپ بای استپ گفته باشه(ازاین کتابا نمیخوام که 10-20 مدار خارجی رو کپی پیست کرده)
            میخوام اموزش طراحی داده باشه تا دید ادم باز بشه.بازم گنگه بزار یه چندتا مثال بزنم
            مثلا بیاد ونحوه کار پل اچ رو بگه.بعد اومده باشه با ماسفت یه طراحی دقیق وخیلی خوبی انجام داده باشه باتمام ریزه کاریا و المانهای محافظتی.
            برای سوییچ تریستور ومدارات عملی خاموش کردنشون و.....

درپایان میدونم همچین کتابی نیست.
            [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:

دیدگاه

فکر میکردم استقبال بیشتری از این موضوع میشه :cry: یعنی دوستان هیچ کتاب مناسبی سراغ ندارن که به دیگران معرفی کنند ؟! [-(

دیدگاه

کتاب واسه اموزش الکترونیک که فرمول زیاد نداره البته یکم سر رشته داشته باشی کتاب هنر الکترونیک هستش که واقعا کاربری گفته
                کتاب منابع تغذیه دکتر ابریشمی فر
                کتاب سنسورها و ترانسدیوسر ها از انتشارات طراح
                کتاب اندازه گیری الکترونیکی
                کتاب plc غریبی
                کتاب فیزیک الکترونیک اس ام زی
                راه در جهان یکی است و ان راه راستی است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X