اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تغذیه HM-R و HM-T

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تغذیه HM-R و HM-T

سلام من تعدادی ماژول از ROBOEQ تهیه کرده بودم،دو دیتاشیتش نوشته با 2.5 ولت راه میوفته،یک روز کامل نشد راه بندازمش
    تغذیه رو 5 گذاشتم مشکل حل شد،چکارش کتم با 3.3 راه بیوفته :angry:
    این ROBOEQ پشیمونم کرده هربار خرید کردم،چند بار اشتباه قطعات فرستاده یا دلش خواسته مشابه گذاشته بدون هماهنگی :angry:
    اینم لینکه دیتاشیتش:
    http://roboeq.ir/files/id/865/name/HM-R433.pdf/
    انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
    فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

پيامبر اکرم(ص)فرمودند بهترين مردم کساني هستند که خيرشان به ديگران برسد.

پاسخ : تغذیه HM-R و HM-T

سلام.
    اگر میخواهید با 3.3 ولت راه بیفته از یک lf33 استفاده کنید.طرز اتصال پایه هاش هم عین 7805 است.البته گفته میشه که اگر ولتاژ را بالاتر از این حد( 3.3ولت )بدین برد ماژول بیشتر میشه.
    [glow=red,2,300]بياييد با كمك هم الكترونيك را گسترش دهيم[/glow]
    [glow=yellow,2,300]AVR & ARM[/glow]
    [glow=green,2,300]عشق است و برنامه نويسي [/glow]

دیدگاه

دوست عزیز منظورمو اشتباه فهمیدی،با lf33 نمبخوام راه بندازمش که،میخوام یا باتری 3 ولتی راه بندازمش،خودش گفته با 2.5 ولت راه میوفته ولی الان با 3.7 ولت کمتر راه نمیوفته
      انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
      فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شریف شریف زاده
        دوست عزیز منظورمو اشتباه فهمیدی،با lf33 نمبخوام راه بندازمش که،میخوام یا باتری 3 ولتی راه بندازمش،خودش گفته با 2.5 ولت راه میوفته ولی الان با 3.7 ولت کمتر راه نمیوفته
        از این باتری سکه ای ؟ اینا جریان کافی میدن؟ :NO:

دیدگاه

مدارات دیگه ای هم همراش هست متاسفانه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شریف شریف زاده
            سلام من تعدادی ماژول از ROBOEQ تهیه کرده بودم،دو دیتاشیتش نوشته با 2.5 ولت راه میوفته،یک روز کامل نشد راه بندازمش
            تغذیه رو 5 گذاشتم مشکل حل شد،چکارش کتم با 3.3 راه بیوفته :angry:
            این ROBOEQ پشیمونم کرده هربار خرید کردم،چند بار اشتباه قطعات فرستاده یا دلش خواسته مشابه گذاشته بدون هماهنگی :angry:
            اینم لینکه دیتاشیتش:
            http://roboeq.ir/files/id/865/name/HM-R433.pdf/
            نکته اول : حتماً توجه داشته باشید که از میکرو ATMEGA8A استفاده کنید نه ATMEGA8

نکته دوم : اگر ماژول شما با ولتاژ کمتر از 3.3 کار نمیکنه و تغذیه شما 3 ولت هست فکر میکنم مجبور هستین اجبارا ً از مبدل های DC به DC مثل MAX757 جهت افزایش ولتاژ استفاده کنید.
            خدایا هر چقدر دوست داری از عمر من کم کن و به طول عمر پدر و مادرم اضافه کن...

دیدگاه

کلا میکروی M8L و M8 منقرض شده و میکروهای بازار همه A هستند که رنج خوبی از تغذیه رو پوشش میدن،به MAX757 و MAX765 فکر کردم ولی ازین زورم میاد که تو دیتا شیتش نوشته با 2.5 ولت و باودریت 600 کارمیکنه
              الان داره کار میکنه ولی با باتری لیتیوم 3.7 ولتی،تغذیه کمتر میخوام،هرچند MAX757 با 0.7 ولت کار میکنه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X