اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

لطفا کمک -- انکودر mp3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

لطفا کمک -- انکودر mp3

:mrgreen:سلام دوستان... من میخوام یک سیگنال صوتی رو از سوکت rca بگیرم و بدم به یک A/D و تبدیل به دیجیتالش کنم تا اینجا که حله..... اما چون میخوام این دیتا رو با ماژول مخابراتی بفرستم و همزمان با صوت اطلاعات دیگه ای(مثلا تصویر) رو بفرستم ماژول بیت ریتش جواب نمیده ...(NRF 24L01) ... حالا میخوام دیتا ای که از A/D گرفتم رو بدم به یه انکودر MP3 تا حجم دیتا کم بشه و ارسال کنم اوون ور(بعد از ارسال ) یه آیسی دیکودر (VS1003 )می زاریم و تموم.... اصلا نمیخوام سر ماژول و A/D بحث کنم (میدونم NRF 24L01 یه سری مشکلات داره) لطفا بحث رو به حاشیه نکشونید :agree: در ضمن نمیخوام از این ماژول آماده های ارسال صوت و تصویر استفاده کنم . فرض کنید اصلا ماژولی در کار نیست.حالا نمیدونم همچین آیسی هست(انکودر) یا نه اگر نیست الگوریتمش(MP3) چه طوری که با میکرو این کار رو بکنم در ضمن میکروم هم LPC1768 هست. دوستان اگر پیشنهادی دیگه ای دارن لطفا دریغ نکنن.... با تشکر......
    :nerd: :nerd: :nerd: :nerd: :nerd:
    خدایا لحظه ای ما را به حال خود وا مگذار....الهی آمین

پاسخ : انکودر mp3

وقتی بیت ریت ماژول شما جوابگو نیست با mp3 هم مشکلت حل نمیشه

دیدگاه

پاسخ : انکودر mp3

خدمتتون عرض کردم سر ماژول نمیخوام بحث کنم در ضمن بیت ریت ماژول 2 مگ بر ثانیه است ولی تو فرمت mp3 128کلیو بیت بر ثانیه است چرا جواب نده؟؟؟؟....من خودم با میکروفون با این ماژول صوت فرستادم.... اینم اضافه کنم که خروجی vs1003 برای ضبط به فرمت wma هست نه mp3

دیدگاه

پاسخ : لطفا کمک -- انکودر mp3

کسی نبود کمک کنه؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X