اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چه طور میتونم از مبدل rs232 به rs485 برای افزایش طول ک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چه طور میتونم از مبدل rs232 به rs485 برای افزایش طول ک

سلام به همگی.
    من مداری رو دارم که ورودی rs232 داره و از طریق پورت کام کنترل میشه و نمی تونم مدار و دست کاری کنم و از max 485 استفاده کنم
    آیا می تونم با مبدل rs232 به rs485 و بدون هیچ گونه تغییری در سخت افزار و نرم افزار مدار طول کابل و تا 100 یا 200 متر افزایش بدم؟
    چه طور این کارو انجام بدم؟
    مرسی از توجه تون.

پاسخ : چه طور میتونم از مبدل rs232 به rs485 برای افزایش طول ک

F1 plz

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mnopamin
      F1 plz
      سلام
      بدون هیچ گونه تغییرات نمیشه چون rs232 تمام دوطرفه هست ولی rs485 نیمه دوطرفه
      سما میتونید از ماژول های آ‌آ‌آ‌وایرلس مثل سری nrf استفاده کنید تا فاصله 200 متر رو خیلی راحت و بدون اختلال ساپورت میکنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehsanbagheri
        سلام
        سما میتونید از ماژول های آ‌آ‌آ‌وایرلس مثل سری nrf استفاده کنید تا فاصله 200 متر رو خیلی راحت و بدون اختلال ساپورت میکنه
        ممنون از جوابی که دادید.
        همین طور که داشتم تو گوگل سرچ میکردم یه تبلیغ دیدم که نوشته بود . تا با این تبدیل میتونید طول کابل rs232 رو تا 1200 متر افزایش بدید
        اینم لینکش : http://isfahan-city.niazerooz.com/cat-793/293014.htm
        خواسم مطمئن بشم تا اگه به دردم میخوره بخرمش

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehsanbagheri
          سلام
          در ضمن درواقع من میخوام با یک پورت کام برای تعداد زیادی مدار(که همگی مثل هم هستن و یه کارو انجام میدن) و در فاصله 100 متری هستن دیتا بفرستم
          فعلا به این نتیجه رسیدم که اگه بشه از مبدل rs232 به rs485 استفاده کنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mnopamin
            ممنون از جوابی که دادید.
            همین طور که داشتم تو گوگل سرچ میکردم یه تبلیغ دیدم که نوشته بود . تا با این تبدیل میتونید طول کابل rs232 رو تا 1200 متر افزایش بدید
            اینم لینکش : http://isfahan-city.niazerooz.com/cat-793/293014.htm
            خواسم مطمئن بشم تا اگه به دردم میخوره بخرمش
            فکر کنم با دو تا از این ماژول ها کارتون راه بیفته چون نوشته خودش جهت ارسال یا دریافت رو تشخیص میده که این کورد خیلی خوبه
            ولی فکر کنم قیمت زیاده داره این ماژول ولی شما قیمت بگیرید اگر به صرفه بود و از فروشنده هم مشورت بگیرید در مورد کارتون
            اگر دیدید که قیمت بالایی داره به راحتی با دوتا ماژول nrf به هزینه زیر 50 تومن کارتون راه میفته
            در مورد nrf نوی همین سایت یه سرچ بزنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X