ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    2012/06/10
    133
    10

مشکل در نصب CodeVisionAVR 2.05.3

سلام رفقا
    بنده تا حالا با بسکام کار می کردم تصمیم گرفتم کد ویژن رو شروع کنم از همون مرحله اول به گیر و گور خوردم.
    من CodeVisionAVR 2.05.3 رو دانلود کردم و بر اساس فایل فلش Help که همراهش بود اون رو نصب و کرک کردم اما فقط یک بار میشه ازش استفاده کرد. من تمام مراحل رو همونطور که تو فایل help اومده اجرا می کنم . بار اول هم بدون مشکل باز میشه اما برای سری دوم که می خوام اجراش کنم اولش یه پنجره میاد و register code می خواد وقتی کد رو copy می کنم نرم افزار بسته میشه. اگه کسی از دوستان راهی سراغ داره یا ورژن دیگه ای که راحت کرک میشه یا کرک بهتری برای این ورژن سراغ داره لطف کنه بنده رو راهنمایی کنه. اونی که من دانلود و نصب کردم به اسم PerTic@n کرک شده. پیشاپیش ممنون
    2011/08/07
    اصفهان
    974
    66

پاسخ : مشکل در نصب CodeVisionAVR 2.05.3

نقل قول نوشته اصلی توسط hata6417
    سلام رفقا
    بنده تا حالا با بسکام کار مي کردم تصميم گرفتم کد ويژن رو شروع کنم از همون مرحله اول به گير و گور خوردم.
    من CodeVisionAVR 2.05.3 رو دانلود کردم و بر اساس فايل فلش Help که همراهش بود اون رو نصب و کرک کردم اما فقط يک بار ميشه ازش استفاده کرد. من تمام مراحل رو همونطور که تو فايل help اومده اجرا مي کنم . بار اول هم بدون مشکل باز ميشه اما براي سري دوم که مي خوام اجراش کنم اولش يه پنجره مياد و register code مي خواد وقتي کد رو copy مي کنم نرم افزار بسته ميشه. اگه کسي از دوستان راهي سراغ داره يا ورژن ديگه اي که راحت کرک ميشه يا کرک بهتري براي اين ورژن سراغ داره لطف کنه بنده رو راهنمايي کنه. اوني که من دانلود و نصب کردم به اسم PerTic@n کرک شده. پيشاپيش ممنون
    شما وقتي ميخواي يه پروژه رو باز کني روي فايل پروژه دابل کليک نکن و اول همون شرت کاتي رو که توي دسکتاپ هست باز کن و بعد از گزينه
    open پروژه رو باز کن
    من آنتي ويروس کاسپراسکي دارم بعضي وقتا نميزاره باز بشه
    شايد شما هم اين آنتي ويروس رو داري؟
    2012/06/10
    133
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanbagheri
    شما وقتي ميخواي يه پروژه رو باز کني روي فايل پروژه دابل کليک نکن و اول همون شرت کاتي رو که توي دسکتاپ هست باز کن و بعد از گزينه
    open پروژه رو باز کن
    من آنتي ويروس کاسپراسکي دارم بعضي وقتا نميزاره باز بشه
    شايد شما هم اين آنتي ويروس رو داري؟
    ممنون از توجه شما اما بنده رو فایل پروژه دابل کلیک نکردم و مستقیم خود برنامه رو باز کردم از منو استارت. ضمنا" بنده نگفتم که باز نمیشه. باز میشه اما میگه رجیستر نیس و سریال می خواد برای رجیستر شدن. وقتی سریالی که به همراه فایل نصب هست رو وارد می کنم و ok می دم برنامه بسته میشه.
    2011/08/07
    اصفهان
    974
    66

ممنون از توجه شما اما بنده رو فايل پروژه دابل کليک نکردم و مستقيم خود برنامه رو باز کردم از منو استارت. ضمنا" بنده نگفتم که باز نميشه. باز ميشه اما ميگه رجيستر نيس و سريال مي خواد براي رجيستر شدن. وقتي سريالي که به همراه فايل نصب هست رو وارد مي کنم و ok مي دم برنامه بسته ميشه.
    نبايد از استارت باز کني
    يه شورت کات تو دستکتاپ بعد از نصب ساخته ميشه که با توجه به راهنماي نصب دستکاري هم ميشه
    بايد فقط اون رو بازکني
    اگر پاکش کردي فايلي به اسم CV.exe رو که موقع کرک کردن توپوشه ي bin کپي کردي رو تزش يه شورت کات تو دسکتاپ بساز و از اون استفاده کن
    2012/06/10
    133
    10

.فهمیدم مشکل از این چیزا نبود. وقتی به اینترنت وصلم اینجوری میشه. هر سری می خوام بازش کنم اگه باید اینترنت رو قطع کنم بعد بازش کنم. مکافاتیه ها!!
    ضمنا درسته که target فایل shortcut رو مطابق فایل help تغییر دادیم . اما اینکار رو برای فایل منوی استارت هم انجام دادیم. دیگه تفاوتی نمیکنه. مهم اینه که از مسیر نصب به جای فایل اصلی نرم افزار فایل کرک اجرا بشه. یعنی Crack By PerTic@n.exe
    که با تغییر دادن target این اتفاق میفته حالا هر جا که می خواد باشه چه تو منو استارت چه دسک تاپ.
    با زهم از تون ممنونم. دمتون گرم.
    2011/08/07
    اصفهان
    974
    66

.فهميدم مشکل از اين چيزا نبود. وقتي به اينترنت وصلم اينجوري ميشه. هر سري مي خوام بازش کنم اگه بايد اينترنت رو قطع کنم بعد بازش کنم. مکافاتيه ها!!
    ضمنا درسته که target فايل shortcut رو مطابق فايل help تغيير داديم . اما اينکار رو براي فايل منوي استارت هم انجام داديم. ديگه تفاوتي نميکنه. مهم اينه که از مسير نصب به جاي فايل اصلي نرم افزار فايل کرک اجرا بشه. يعني Crack By PerTic@n.exe
    که با تغيير دادن target اين اتفاق ميفته حالا هر جا که مي خواد باشه چه تو منو استارت چه دسک تاپ.
    با زهم از تون ممنونم. دمتون گرم.
    اگر شما اين کار رو براي فايل تو دسکتاپ انجام داديد روي شورت کات توي استارت اعمال نميشه
    2012/06/10
    133
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanbagheri
    اگر شما اين کار رو براي فايل تو دسکتاپ انجام داديد روي شورت کات توي استارت اعمال نميشه
    تقریبا داریم چت می کنیم
    با این حال حتی وقتی از دسک تاپ هم این نرم افزار رو باز می کنم اگه به اینترنت وصل باشم این مشکل هست.. اما DC که هستم چه از منو استارت چه از shortcut نرم افزار اجرا میشه!!
    2012/06/10
    133
    10

حالا این مسئله به کنار.
    این code vision هم چه دنگ و فنگی داره ها !!!
    یه مشکل دیگه. پروژه رو ایجاد کردم. سورس رو ایجاد کردم کدا رو توش نوشتم. فایل سورس رو به پروژه Add کردم. حالا می خوام فایل هگز درست کنم یا bin
    که تو پروتئوس اجرا کنم . shift+F9 رو می زنم ظاهرا مشکلی نداره اما فایل هگز هم ایجاد نمیشه قلق داره آیا؟
    2012/10/25
    تهران
    797
    9

والا کدویژنی که ما باهاش کار کردیم ازین چیزا توش نبود. نه اینترنت را می خواست قطع کنی و نه کد هگز تولید نکنه.
    فکر کنم کد کدویژنت قاطی پاطی داره. جنسش مرغوب نیست. از کجا گرفتیش؟
    در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
    2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
    3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!
    2012/07/08
    122
    3

سلام
    به لينک زير مراجعه کنيد و دقيقا طبق مراحل گفته شده انجام بديد مشکلتون حل ميشه:

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11