اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ریموت کنترل 1 کاناله رادیوئی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ریموت کنترل 1 کاناله رادیوئی

با سلام
    من میخواستم یک کیت ریموت کنترل رادیویی بگیرم!!! که یک کاناله هست و داری یک رله هست برای خاموش و روشن کردن وسایل!!!
    طبق گفته شرکت فروشنده:میتوان خروجی این رله را برای خاموش و روشن کردن به لامپ و اژیر و..... وصل کرد!! تا اینجا درست!!! ولی گفته میتوان به ایفون و درباز کن هم وصل کرد!!! ایا واقعا میشه برای درهای پارکینگ ، گاراژ ، منزل ، مغازه ، ماشین از این ریموت استفاده کرد؟؟؟
    من اگه بخوام به درباز کن و ایفون: رله را وصل کنم چطوری میشود؟؟؟ ایا باید توی مدار ایفون دست ببرم!!!
    http://www.newkiteshop.com/product_info.php/cPath/48_68/products_id/226/pname/%D8%B1%DB%8C%D9%85%D9%88%D8%AA-%DA%A9%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%84-1-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A6%DB%8C
    سپاس

پاسخ : ریموت کنترل 1 کاناله رادیوئی

دوستان کسی اطلاعاتی نداره!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ircaspianhero
      دوستان کسی اطلاعاتی نداره!!!
      با سلام به دوست عزیز
      از این رله هر جا که میخای میتونی استفاده کنی برای ایفون هم میتونی کنتاکت نرمال باز رله را با کلید روی گوشی موازی کنی یعنی بدی به پین های e,f ایفون
      دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
      بانك اطلاعاتي سنسورها
      ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
      تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
      [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

با سلام
        من میخواستم یک کیت ریموت کنترل رادیویی بگیرم!!! که یک کاناله هست و داری یک رله هست برای خاموش و روشن کردن وسایل!!!
        طبق گفته شرکت فروشنده:میتوان خروجی این رله را برای خاموش و روشن کردن به لامپ و اژیر و..... وصل کرد!! تا اینجا درست!!! ولی گفته میتوان به ایفون و درباز کن هم وصل کرد!!! ایا واقعا میشه برای درهای پارکینگ ، گاراژ ، منزل ، مغازه ، ماشین از این ریموت استفاده کرد؟؟؟
        من اگه بخوام به درباز کن و ایفون: رله را وصل کنم چطوری میشود؟؟؟ ایا باید توی مدار ایفون دست ببرم!!!
        http://www.newkiteshop.com/product_info.php/cPath/48_68/products_id/226/pname/%D8%B1%DB%8C%D9%85%D9%88%D8%AA-%DA%A9%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%84-1-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A6%DB%8C
        سپاس
        اگر اجازی دستبری به داخل جعبه آیفون را دارید(آیفون داخل خانه)

می توانید رله را موازی کلید درب باز کن قرار دهید که مثل گیت or می شود : کلید و رله هرکدام به تنهایی می توانند درب را باز کنند و اگر هر دو با هم فعال شوند باز هم درب باز می شود.

کار دیگر این است که کاری به آیفون نداشته باشید و سراغ دستگاه درب باز کن متصل به پشت درب بروید و تشخیص دهید که کدام سیم مربوط به نول و کدام مربوط به فاز است.

حالا یک سر رله را که در حالت عادی مسیر عبور جریانش بسته است (جریان را رد نمی کند) را ببندید به سیمی که از آیفون آمده و سر دیگر را به سیم فاز خانه تان.

کار تمام است . با فشردن کلید ریموت ، رله فعال می شود و سیم فاز به جعبه درب باز کن متصل می شود. و درب باز می شود.
        [glow=green,2,300][b]بشر ممکن الخطاست
        درخت هرچه پربار تر سر به زیر تر[/glow]

دیدگاه

ممنون دوستان گل:تقریبا یک چیز هایی را متوجه شدم! :smile:
          از این رله هر جا که میخای میتونی استفاده کنی برای ایفون هم میتونی کنتاکت نرمال باز رله را با کلید روی گوشی موازی کنی یعنی بدی به پین های e,f ایفون
          ممنون دوست عزیز: ولی من تا حالا ایفون نصب نکردم و از مدار های داخل ایفون زیاد خبر ندارم!! و فیلم اموزشی هست توی اینترنت :biggrin:
          ولی یکم پیچیده توضیح دادید!!eوf منظورم هست!! :question:
          اگر اجازی دستبری به داخل جعبه آیفون را دارید(آیفون داخل خانه)
          می توانید رله را موازی کلید درب باز کن قرار دهید که مثل گیت or می شود : کلید و رله هرکدام به تنهایی می توانند درب را باز کنند و اگر هر دو با هم فعال شوند باز هم درب باز می شود.
          ممنون دوست عزیز: این روش تان یکم پیچیده هست!!!! اینجا را من نفهمیدم!! لطفا بیشتر توضیح بدهید!! خود مدار که رویش رله نصب هست!! من اینجا باید 2 تا خروجی رله را به چه چیزی وصل کنم!!! معمولا روی ایفون تصویری 3تا دکمه وجود داره :که اخرین دکمه که سمت پایین هست درب دروازه را باز می کنه!!! خلاصه قاتی کردم!!
          کار دیگر این است که کاری به آیفون نداشته باشید و سراغ دستگاه درب باز کن متصل به پشت درب بروید و تشخیص دهید که کدام سیم مربوط به نول و کدام مربوط به فاز است.

حالا یک سر رله را که در حالت عادی مسیر عبور جریانش بسته است (جریان را رد نمی کند) را ببندید به سیمی که از آیفون آمده و سر دیگر را به سیم فاز خانه تان.

کار تمام است . با فشردن کلید ریموت ، رله فعال می شود و سیم فاز به جعبه درب باز کن متصل می شود. و درب باز می شود.
          این روش ظاهرا اسان تر هست!!!

حالا یک سر رله را که در حالت عادی مسیر عبور جریانش بسته است (جریان را رد نمی کند) را ببندید به سیمی که از آیفون آمده و سر دیگر را به سیم فاز خانه تان

این خط را متوجه نشدم لطفا بیشتر توضیح بدهید!!
          سپاس

دیدگاه

لطفا راهنمایی کنید!!
            راستی نصب ایفن معمولی :مدل قدیمی که بدون تصویر هست با ایفن های تصویری :مشابه و یکی هست!!؟؟
            سپاس

دیدگاه

لطفا راهنمایی کنید!!
              راستی نصب ایفن معمولی :مدل قدیمی که بدون تصویر هست با ایفن های تصویری :مشابه و یکی هست!!؟؟
              سپاس
              با سلام به دوست عزیز
              نقشه نصب ایفون ها داخل جعبه اونا هست واز اب خوردن ساده تر روشی که دوست ما گفتند یکم واسه شما سخت چون بستگی به نوع ایفون هم داره در این روش شما باید ابتدا بفهمید که از دو تا سیمی که به سمت در باز کن میاد کدوم از بر گشتی کلید وکدوم مستقیم میاد حالا شما باید سیمی را که به کلید میره وبر گشتی اون واسه در باز کن رفته را به یک کناکت رله وصل کنی وکنتاکت دیگه رله را به برگشتی کلید که واسه در باز کن رفته وصل کنی
              دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
              بانك اطلاعاتي سنسورها
              ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
              تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
              [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

با سلام
                سپاس
                سلام
                میگم اگه مدارشو خریدید مدارشو بزارید تئو سایت ماهم ببینیم استفاده کنیم

دیدگاه

فقط یادت باشه قبلش حسابی امتحانش کنی یهو نصف شب یا موقعی که خونه نیستی خودبخود در خونه رو باز نکنه.
                  http://www.digi-electronic.ir
                  :job:

دیدگاه

ممنون دوستان:
                    با سلام به دوست عزیز
                    نقشه نصب ایفون ها داخل جعبه اونا هست واز اب خوردن ساده تر روشی که دوست ما گفتند یکم واسه شما سخت چون بستگی به نوع ایفون هم داره در این روش شما باید ابتدا بفهمید که از دو تا سیمی که به سمت در باز کن میاد کدوم از بر گشتی کلید وکدوم مستقیم میاد حالا شما باید سیمی را که به کلید میره وبر گشتی اون واسه در باز کن رفته را به یک کناکت رله وصل کنی وکنتاکت دیگه رله را به برگشتی کلید که واسه در باز کن رفته وصل کنی
                    منظور شما از برگشتی چی هست؟؟
                    میگم اگه مدارشو خریدید مدارشو بزارید تئو سایت ماهم ببینیم استفاده کنیم
                    دوست عزیز: مدار به صورت کیت هست!! و نقشه نداره!! من درست نکردم که براتون بزارم توی سایت: وگرنه میگذاشتم همه استفاده کنند!!!
                    فقط یادت باشه قبلش حسابی امتحانش کنی یهو نصف شب یا موقعی که خونه نیستی خودبخود در خونه رو باز نکنه
                    حتما تست می کنم :agree:

دیدگاه

حالا یک سر رله را که در حالت عادی مسیر عبور جریانش بسته است (جریان را رد نمی کند) را ببندید به سیمی که از آیفون آمده و سر دیگر را به سیم فاز خانه تان
                      این خط را متوجه نشدم لطفا بیشتر توضیح بدهید!!
                      سپاس
                      رله 5 تا پین دارد : دو تا که مربوط به سیم پیچ هستش. اونا به کنار.

می مونه 3 تا پین . کلید تبدیل دیدی ؟؟ 3 تا کنتاکت داره یه پیچ اتصال مشترک و دو پیچ اتصال غیر مشترک.

اونی که نوشته com یعنی common یعنی مشترک.

اون دوتای بعدی هم یکیش در حالت عادی وصله و یکیش قطعه .

اگه به رله برق بدی کنتاکت رو که به L1 چسبیده میاری به L2 می چسبونه.

اگه برق رو قطع کنیم هم ، کنتاکت عین فنری که فشارش داده باشی دو باره برمی گرده سر جای خودش.

تو این شکل توضیح داده به کدوم پایه می گن NO و به کدوم پایه می گن NC .

تو بیا برو سیمی که از آیفون اوده رو از وسط روکش برداری کن ( بدون قطع کردن سیم )
                      بعد یه سر کنتاکت NO ی رله رو به اون بخش لخت سیم لحیم کن بعد با چسب برق ببندش .

تا این جا درست؟

که اون یکی سر کنتاکت NO رو به فاز خونتون وصل کن.
                      حله؟؟

[glow=green,2,300][b]بشر ممکن الخطاست
                      درخت هرچه پربار تر سر به زیر تر[/glow]

دیدگاه

ممنون دوست عزیز:من تا عملی انجام ندم متوجه نمیشم: ادامه پست باشه برای بعدا: یعنی زمانیکه توی کار رفتم و به مشکل بر خوردم!
                        سپاس

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X